Vikipeedia:Vikiandmed/Eesti mõisad

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
Uuenda loendit kohe
Käivita sama päring query.wikidata.org lehel

See loend on Wikidata andmetest automaatselt koostatud ning seda uuendatakse regulaarselt boti abil.
Siia loendisse käsitsi tehtud muudatused eemaldatakse järgmise uuenduskorra ajal!

nimi kirjeldus asub haldusüksuse territooriumil omanik osad Vikiandmetes
Aa mõis Q16409363
Aadma mõis Käina kihelkond Q12358047
Aakre mõis Q14948301
Aari mõis Q23042737
Aarla mõis Q25518934
Aaspere mõis Haljala kihelkond Stackelberg Q51441520
Aaspere mõisa park
Q303683
Aavere mõis Q12358150
Aaviku mõis Q31272142
Abja mõis Q16409550
Abruka mõis Anseküla kihelkond Q12358214
Adavere mõis Q16409617
Adila mõis Q16409633
Aela mõis Q20529590
Ageri mõis Q14948319
Ahaste mõis Q23042776
Ahja mõis Võnnu kihelkond Q13542662
Ahula mõis Järva-Madise kihelkond Q23042783
Aidu mõis Q23042785
Aidu mõis Q23042787
Aimla mõis Q16412722
Aitsra mõis Q23042791
Ala mõis Q23042806
Alajõe mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q23042809
Alatskivi mõis Alatskivi loss Q12358592
Alavere mõis Q12358594
Albu mõis Järva-Madise kihelkond Q3286141
Alu mõis Q14948380
Ambla kirikumõis Q12359023
Ammuta mõis Peetri kihelkond Q23042836
Andja mõis Q20529917
Andre mõis Q31272087
Angerja mõis Q23042838
Anija mõis Q2968092
Anijala mõis Q31272133
Anikatsi mõis Q23042840
Annamõisa mõis Q23042850
Anne mõis Q16413252
Annemõisa mõis Q31279935
Annikvere mõis Q20529981
Ao mõis Koeru kihelkond Q12359474
Aravuse mõis Q23042864
Arbavere mõis Kadrina kihelkond Dellingshausen Q51447187 Q3286138
Are mõis Q23042866
Arju mõis Jaani kihelkond Q23042868
Arkna mõis Rakvere kihelkond Q3286139
Aru mõis Mihkli kihelkond Q16410641
Aru mõis Q16410647
Aru mõis Q31280319
Aru mõis Karja kihelkond Q25522762
Aru mõis Ambla kihelkond Q23042876
Aru mõis Q25522836
Aruküla mõis mõis Harju-Jaani kihelkonnas Harju-Jaani kihelkond Q12359736
Aruküla mõis mõis Koeru kihelkonnas Koeru kihelkond Karl Wilhelm von Toll Q51449652
Aruküla mõisa kalmistu
Q2968133
Arula mõis Otepää kihelkond Q23042880
Arumäe mõis Q23042884
Aruselja mõis Rannu kihelkond Q23042886
Arussaare mõis Q23042890
Aruvalla mõis Q20530131
Aseri mõis Q12359805
Asu mõis Q23042910
Asuküla mõis Ridala kihelkond Q23042914
Ataste mõis Peetri kihelkond Q23042916
Atla mõis Q20530187
Atla mõis Kihelkonna kihelkond Q23042918
Atsalama mõis Q31272152
Auaste mõis Lääne-Nigula kihelkond Q23042920
Audla mõis Pöide kihelkond Q16410975
Audru kirikumõis Q23042923
Audru mõis Q12359899
Aulepa mõis Noarootsi kihelkond Q16411056
Aunaku mõis Pühalepa kihelkond Q23042937
Auvere mõis Q12360060
Avanduse mõis Simuna kihelkond Q51636307 Q3286145
Avinurme mõis Torma kihelkond Q23042944
Boose mõis Q25517125
Bööckenhofi suvemõis Q25514600
Dubniku mõis Q25517126
Dunteni mõis Q16408781
Edise mõis Q20530694
Ehavere mõis Palamuse kihelkond Q25517829
Ehmja mõis Martna kihelkond Q16412642
Eidapere mõis Q16411190
Eikla mõis Kaarma kihelkond Q25517327
Einmanni mõis Q16411210
Eistvere mõis Q12361800
Eivere mõis Anna kihelkond Q2968239
Elistvere mõis Äksi kihelkond Q12361891
Elme mõis Kaarma kihelkond Q25517328
Emmaste kirikumõis Emmaste kihelkond Q20529464
Emmaste mõis Emmaste kihelkond Q20529473
Emumäe mõis Q25517134
Enari mõis Peetri kihelkond Q25517132
Enge mõis Q25517131
Enivere mõis Martna kihelkond Q25517130
Erastvere mõis Q25513091
Ereda mõis Q25517129
Erra mõis Q20529542
Ervita mõis Q16408623
Esna mõis Q12362369
Essu mõis Q12362377
Haabersti mõis Q3741630
Haabneeme mõis Q25517536
Haage mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517411
Haamse mõis Kaarma kihelkond Q25517330
Haanja mõis Q25517377
Haansalu mõis Q25518354
Haaslava mõis Kambja kihelkond Q25512885
Haava mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25513026
Habaja mõis Q21591159
Haeska mõis Martna kihelkond Q12363248
Haeska mõis (Valjala) Valjala kihelkond Q12363247
Hageri kirikumõis Q25517336
Hagudi mõis Q12363259
Haiba mõis Q12363257
Haimre mõis Märjamaa kihelkond Q12363264
Halinga mõis Q25517317
Haljava mõis Q25510847
Hallika mõis Q31272153
Halliku mõis Kodavere kihelkond Q25517539
Halliku mõis Q31279925
Halliste kirikumõis Q25518428
Hallivere mõis Vigala kihelkond Q25517482
Hanelu mõis Q25517502
Hardu mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25518399
Hargla kirikumõis Q25518619
Harju-Jaani kirikumõis Q25518633
Harju-Madise kirikumõis Q25517073
Harju-Risti kirikumõis Q25517074
Harku mõis Keila kihelkond Liivi ordu Q51446006
Harku mõisa park
Q2968248
Hatu mõis Q12363522
Heimtali mõis Q12123207
Heisri mõis Q25517396
Hellamaa mõis Muhu kihelkond Q25518020
Hellenurme mõis Q12363753
Helme kirikumõis Q25518719
Helme mõis Q21819897
Hermamäe mõis Q25517503
Hermani mõis Q12363891
Hertu mõis Q12363930
Hiiessaare mõis Q31272150
Hiiru mõis Q25518280
Hiiu-Suuremõisa mõis Pühalepa kihelkond Stenbock Q751635
Hilja mõis Kambja kihelkond Q25512893
Hirmuse mõis Q25517992
Holdre mõis Q12364031
Holstre mõis Q25517026
Hulja mõis Q12364122
Humala mõis Q4309327
Hummuli mõis Q21819972
Hundisaare mõis Türi kihelkond Q25517457
Hurmi mõis Q20530345
Huuksi mõis Peetri kihelkond Q16410035
Hõbeda mõis Q12364194
Hõreda mõis Q12364197
Härgla mõis rüütlimõis Harjumaal Juuru kihelkonnas Q14954715
Härjanurme mõis Kursi kihelkond Q25517642
Härma mõis Q12364166
Häädemeeste kirikumõis Q25517944
Häädemeeste mõis Q25517943
Hüüru mõis Q3741592
Idavere mõis Q25517340
Idova mõis Q31272192
Igi mõis Q31272193
Iigaste mõis Sangaste kihelkond Q25512910
Iisaku mõis Q25517988
Ilbaku mõis Q25519029
Illi mõis Q31272803
Illuka mõis Q20530539
Illuste mõis Karuse kihelkond Q12364385
Ilmatsalu mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25512921
Ilmjärve mõis Otepää kihelkond Q25517686
Ilpla mõis Püha kihelkond Q18623083
Imastu mõis Q16412457
Imavere mõis Q16410416
Immersoo mõis Q25518455
Imukvere mõis Palamuse kihelkond Q25517837
Ingliste mõis Q12364555
Inju mõis Q12123200
Inju-Aru mõis Q25518452
Issaku mõis Võnnu kihelkond Q25517699
Jaama mõis Tartu-Maarja kihelkond Q16410649
Jaama mõis Q25522392
Jaani kirikumõis Anseküla kihelkond Q25518006
Jaanika mõis Q25518595
Jabara mõis Q12364970
Jakobi mõis Q25519038
Jalametsa mõis Q12365029
Jaska mõis Q25518286
Joala mõis Q25517508
Joosu mõis Q11064465
Jootme mõis Ambla kihelkond Q18623096
Juba mõis Q25517380
Juhkentali mõis Q25517504
Juuliku karjamõis Q16412566
Juuru kirikumõis Q22236911
Juuru mõis Q14954907
Jõberna mõis Q31272179
Jõe mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q16408606
Jõelähtme kirikumõis Q25518636
Jõelähtme mõis Q25517537
Jõepere mõis Q12365735
Jõesse mõis Martna kihelkond Q25518236
Jõetaguse mõis Q31280085
Jõetaguse mõis Q25519039
Jõgeva mõis Q12365749
Jõgeveste mõis Q25517472
Jõgise mõis Q31272196
Jõgisoo mõis Q4309313
Jõgisoo mõis Kullamaa kihelkond Q25522850
Jõhvi mõis Q20530778
Jõksi mõis Q25522341
Jõksi mõis Q25522380
Jõõpre mõis Q25517297
Jädivere mõis Vigala kihelkond Q12365642
Jägala mõis Q25510883
Jälgimäe mõis Q12365651
Jäneda mõis Q5079852
Järlepa mõis Q14954891
Järvajõe mõis Ambla kihelkond Q25517282
Järvakandi mõis Q12365681
Järve mõis Q12365686
Järveküla mõis Q31272095
Järvepera mõis Palamuse kihelkond Q25517839
Järvere mõis Q14954879
Jäärja mõis Q16411236
Jööri mõis Valjala kihelkond Q25517967
Jüri kirikumõis Q25518635
Jürsi mõis Valjala kihelkond Q25517966
Kaagjärve mõis Q21819989
Kaagjärve-Mäemõisa mõis Q25517438
Kaagri mõis Q25517395
Kaagvere mõis Q16408878
Kaalepi mõis Järva-Madise kihelkond Q25517172
Kaali mõis Q25522959
Kaali mõis Püha kihelkond Q25517975
Kaare mõis Q31272195
Kaarepere mõis Palamuse kihelkond Q25512946
Kaarli mõis Q25522822
Kaarli mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25522345
Kaarli mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25522590
Kaarli mõis Q25522219
Kaarli mõis Ambla kihelkond Q25522299
Kaarli mõis Kambja kihelkond Q25522507
Kaarma mõis Kaarma kihelkond Q25522870
Kaarma mõis Q25522814
Kaarma-Loona mõis Kaarma kihelkond Q25517331
Kaarma-Suuremõisa mõis Kaarma kihelkond Q25517332
Kaarmise mõis Kärla kihelkond Q25518000
Kaave mõis Laiuse kihelkond Q12365946
Kaavere mõis Q16408978
Kabala mõis (Pilistvere) Q12365947
Kabala mõis (Rapla) Q14954938
Kabala mõis (Viru-Nigula) Q12365949
Kabina mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517166
Kadrina mõis Kodavere kihelkond Q25522414
Kadrina mõis Q12365989
Kaelase mõis Q25517318
Kaeva mõis Järva-Jaani kihelkond Q25518515
Kaguvere mõis Q31272194
Kahkva mõis Q12366037
Kahtla mõis Pöide kihelkond Q25517167
Kaiavere mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q12366055
Kaimri mõis Q31272197
Kaisma mõis Q25517169
Kaiu mõis Q14954946
Kaldama mõis Q31272199
Kaliküla mõis Q25517170
Kalina mõis Q31272198
Kalju mõis Kullamaa kihelkond Q25517171
Kallavere mõis Q25517173
Kalle mõis Ambla kihelkond Q25517174
Kalli mõis Valjala kihelkond Q25522722
Kalli mõis Q25522656
Kalvi mõis Viru-Nigula kihelkond Q51636121 Q12123205
Kambi mõis Q25522634
Kambi mõis Q25522388
Kammeri mõis Kambja kihelkond Q25517663
Kandla mõis Kärla kihelkond Q25518216
Kandle mõis Q20530914
Kanepi kirikumõis Q25517399
Kangru mõis Q25517176
Kangruselja mõis Püha kihelkond Q12366306
Kantsi mõis Muhu kihelkond Q25518019
Kapi mõis Muhu kihelkond Q25518018
Kapsta mõis Q12366319
Kapu mõis Koeru kihelkond Q16409582
Karala mõis Kihelkonna kihelkond Q25517180
Karaski mõis Q25513078
Kareda mõis Jaani kihelkond Q25518008
Kargi mõis Jämaja kihelkond Q16409640
Karila mõis Q25518458
Karinu mõis Q16409670
Karinõmme mõis Mihkli kihelkond Q12366353
Karitsa mõis Q12366358
Karitsa mõis Q20531026
Karja mõis Karja kihelkond Q12366355
Karksi kirikumõis Q25517826
Karksi mõis Q21595655
Karkuse mõis Ambla kihelkond Q25517178
Karlova mõis Q12366502
Karlsruue mõis Koeru kihelkond Q25518527
Karste mõis Q25517023
Karu mõis Q31272200
Karula kirikumõis Q25517437
Karula mõis Q25522268
Karula mõis Q25522391
Karula mõis (Karula) Q21820595
Kasari mõis Kirbla kihelkond Q25517182
Kasenurme mõis Kullamaa kihelkond Q25517181
Kaserahu mõis Q25517465
Kassari mõis Q12366565
Kassi mõis Q25517179
Kassinurme mõis Palamuse kihelkond Q16409836
Kasti mõis Q18623122
Kastna mõis Q25517851
Kastolatsi mõis Otepää kihelkond Q25517183
Kastre mõis Q22231518
Kaubi mõis Q25517184
Kauksi mõis Q25517186
Kaunispe mõis Jämaja kihelkond Q25517222
Kaunissaare mõis Q25517467
Kaunivere mõis Kaarma kihelkond Q25517225
Kauri mõis Märjamaa kihelkond Q25517224
Kautjala mõis Q4309311
Kavastu mõis Q21820605
Kavastu mõis Q20531104
Kavilda mõis Puhja kihelkond Q25517313
Keava mõis Q14954972
Keblaste mõis Mihkli kihelkond Q16409945
Keedika mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25512812
Keelitse mõis Vigala kihelkond Q25518548
Keeni mõis Sangaste kihelkond Q25512932
Keeri mõis Nõo kihelkond Q25512934
Kehra mõis Q25510864
Kehtna mõis Rapla kihelkond Q51637291 Q2969459
Keila mõis Q16410011
Keila pastoraat Q25509673
Keila-Joa mõis Q12366758
Kelba mõis Q25517335
Kellamäe mõis Kaarma kihelkond Q25517227
Kergu mõis Q25517226
Kernu mõis Q12366812
Keskküla mõis Kirbla kihelkond Q25517212
Keskvere mõis Pöide kihelkond Q25522889
Keskvere mõis Martna kihelkond Q16412956
Kihelkonna kirikumõis Kihelkonna kihelkond Q25518659
Kihlevere mõis Q20531212
Kihnu mõis Q25517220
Kihnu mõis Q31280088
Kiideva mõis Ridala kihelkond Q25511504
Kiidjärve mõis Võnnu kihelkond Q20531221
Kiikla mõis Q16410291
Kiiu mõis Q12366960
Kilbavere mõis Palamuse kihelkond Q25517840
Kilingi mõis Q25517228
Kiltsi mõis Väike-Maarja kihelkond Q3739069
Kiltsi mõis (Ridala) Q12366981
Kingli mõis Pöide kihelkond Q25518552
Kintsli mõis Otepää kihelkond Q12367002
Kirdalu mõis Q25517229
Kirimäe karjamõis Q12367028
Kirimäe mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25518400
Kirna mõis Türi kihelkond Q51637605
Kirna mõisa kalmistu
Q2969488
Kirna mõis Q31280089
Kiska mõis Karuse kihelkond Q25517496
Kiuma mõis Q25517230
Kivi-Vigala mõis Vigala kihelkond Q16410562
Kivijärve mõis Laiuse kihelkond Q16413036
Kiviloo mõis Q12367072
Kloodi mõis Q20531315
Klooga mõis Q627358
Kloostri mõis Kirbla kihelkond Q12367120
Kodasema mõis Peetri kihelkond Q12367135
Kodasoo mõis Kuusalu kihelkond Q3286225
Kodijärve mõis Kambja kihelkond Q21820612
Kodila mõis Q12367147
Kogula mõis Valjala kihelkond Q25517232
Kohala mõis Q20531345
Kohatu mõis Q12367193
Kohatu mõis Kullamaa kihelkond Q25522856
Kohila mõis Q16410809
Kohtla mõis Q25517231
Koigi mõis Ambla kihelkond Q25522266
Koigi mõis Pöide kihelkond Q25522270
Koigi mõis Grünewaldt Q3286216
Koigu mõis Q25517233
Koikküla mõis Q20531373
Koikla mõis Karja kihelkond Q25518155
Koila mõis Q12367227
Koitjärve mõis Q4309314
Kokora mõis Kodavere kihelkond Q25517541
Kolga mõis Kuusalu kihelkond Q50822322 Q2574707
Kolga-Jaani kirikumõis Q25518732
Koltse mõis Jämaja kihelkond Q25517237
Kolu mõis Q16411069
Kolu mõis (Türi) Türi kihelkond Q21483145
Koluvere mõis Q18623135
Konju mõis Q20529043
Konuvere mõis Vigala kihelkond Q1781836
Konvere mõis Q31272721
Koogi mõis Q31272201
Koogu mõis Q12367398
Koolme mõis Q31272202
Koonga mõis Q12367410
Koonu mõis Q25513042
Kooraste mõis Q25513095
Koordi mõis Q16411216
Koorküla mõis Q25517234
Kopli mõis Q25520028
Koppelmaa mõis Q18623141
Korba mõis Anna kihelkond Q25517292
Korjodi mõis Q31272203
Kose mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25522604
Kose mõis (Jõelähtme) Q12367493
Kose suvemõis Q12367499
Kose-Uuemõisa mõis Q12367482
Kostivere mõis Q20529072
Kotlandi mõis Kihelkonna kihelkond Q25517239
Krabi mõis Q25517236
Kriimani mõis Võnnu kihelkond Q12367545
Krootuse mõis Q20933421
Kruusimäe mõis Q31272205
Krüüdneri mõis Kambja kihelkond Q25517235
Kudina mõis Q12367645
Kudjape mõis Kaarma kihelkond Q12367650
Kudruküla mõis Q25517505
Kuie mõis Järva-Jaani kihelkond Q16411601
Kuigatsi mõis Q21821258
Kuijõe mõis Kullamaa kihelkond Q12367656
Kuimetsa mõis Q25518281
Kuivastu mõis Muhu kihelkond Q25517249
Kukevere mõis Ambla kihelkond Q25517241
Kukruse mõis Jõhvi kihelkond Q51458128
Kukruse mõisa kalmistu
Q12367680
Kuksema mõis Järva-Jaani kihelkond Q16411686
Kukulinna mõis Q16411704
Kulani mõis Noarootsi kihelkond Q18623152
Kulina mõis Q25518389
Kullaaru mõis Q20529195
Kulli mõis Kärla kihelkond Q25522771
Kuluse mõis Q31272254
Kumna mõis Keila kihelkond Q2969502
Kunda mõis Q12367745
Kupna mõis Q25517242
Kuremaa mõis Kuremaa loss
Kuremaa mõisa kalmistu
Kuremaa mõisa tuuleveski
Q12367794
Kuressaare mõis Q25517310
Kurevere mõis Martna kihelkond Q25517243
Kurge mõis Ambla kihelkond Q25517240
Kurisoo mõis Q12367822
Kurista mõis Võnnu kihelkond Q25522545
Kurista mõis Q12367821
Kurkse mõis Q25517244
Kurna mõis Q25510881
Kursi kirikumõis Q22236894
Kursi mõis Järva-Jaani kihelkond Q25517083
Kurtna mõis Q20529422
Kurtna mõis Q25522279
Kuru mõis Ambla kihelkond Q25517284
Kuuda mõis Märjamaa kihelkond Q25517246
Kuusalu pastoraat Q22236904
Kuusiku mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25522893
Kuusiku mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25522275
Kuusiku mõis Q14955039
Kuusna mõis Järva-Jaani kihelkond Q12367918
Kuusnõmme mõis Kihelkonna kihelkond Q25517245
Kõiguste mõis Pöide kihelkond Q25517145
Kõima mõis Mihkli kihelkond Q25511432
Kõinastu mõis Jaani kihelkond Q25518021
Kõljala mõis Püha kihelkond Q16408927
Kõltsi mõis Türi kihelkond Q25517142
Kõltsu mõis Q4309315
Kõmmaste mõis Q25512785
Kõnnu mõis Q31280090
Kõnnu mõis Q25522282
Kõnnu mõis Võnnu kihelkond Q25522286
Kõnnu mõis Q4309317
Kõnnu mõis Torma kihelkond Q25522283
Kõo mõis Q12368045
Kõpu kirikumõis Q25517471
Kõpu mõis Q25522648
Kõpu mõis Reigi kihelkond Q25522309
Kõpu mõis Q16412506
Kõrgepalu mõis Q25517379
Kõrgessaare mõis Q14954930
Kõrgessaare mõis Q31280092
Kõruse mõis Q31272256
Kõrvetaguse mõis Märjamaa kihelkond Q25517143
Käblaküla mõis Ridala kihelkond Q25517248
Käblamõisa mõis Ridala kihelkond Q25517247
Kädva mõis Q12367935
Käesalu mõis Keila kihelkond Q2969451
Käesla mõis Kärla kihelkond Q25518215
Kähri mõis Q25517252
Käo mõis Q31272255
Käravete mõis Ambla kihelkond Q51447782 Q3286213
Kärbla mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25517251
Kärde mõis Laiuse kihelkond Q12367961
Kärdla mõis Pühalepa kihelkond Q25517345
Kärdlamõisa mõis Pühalepa kihelkond Q25517254
Kärevere mõis Türi kihelkond Q25522364
Kärevere mõis Äksi kihelkond Q25522340
Kärgula mõis Q25517250
Kärkna mõis Äksi kihelkond Q25517360
Kärla mõis Kärla kihelkond Q25518001
Kärmu mõis Q25517256
Kärsa mõis Q25518296
Kärstna mõis Helme kihelkond Q51636035
Kärstna mõisa kalmistu
Q3286214
Kärsu mõis Q25512613
Käru mõis Q16413358
Käru mõis Q21595687
Käsmu mõis Q25517253
Käända mõis Kullamaa kihelkond Q25517257
Kääniku mõis Q25517146
Kääsla mõis Kullamaa kihelkond Q25517147
Köisi mõis Peetri kihelkond Q12368094
Kübassaare mõis Pöide kihelkond Q25517144
Küdema mõis Mustjala kihelkond Q25517141
Küti mõis Q25517140
Küti mõis Peetri kihelkond Q25522367
Kütke mõis Kullamaa kihelkond Q25517139
Laadjala mõis Kaarma kihelkond Q25517333
Laagna mõis Q16409157
Laanemetsa mõis Q20529698
Laatre mõis Q31280093
Laatre mõis Sangaste kihelkond Q25517187
Laatsi mõis Q25518567
Laekvere mõis Q16409214
Laeva mõis Kursi kihelkond Q25517643
Lagedi mõis Q25517198
Lahetaguse mõis Kihelkonna kihelkond Q16409314
Lahmuse mõis Q12368202
Laiksaare mõis Q25517037
Laiküla mõis Martna kihelkond Q12368230
Laimetsa mõis Q16409388
Laimjala mõis Pöide kihelkond Q25517347
Laitse mõis Q14955056
Laius-Tähkvere mõis Laiuse kihelkond Q12368258
Laiuse mõis Laiuse kihelkond Q16409418
Lammasküla mõis Q21822122
Lasila mõis Kadrina kihelkond Q50845311 Q2969661
Lasinurme mõis Q25517061
Lasputre mõis Paide kihelkond Q25517058
Lasva mõis Q25517369
Laugu mõis Karja kihelkond Q25518157
Lauguta mõis Ridala kihelkond Q25517059
Lauka mõis Reigi kihelkond Q25517322
Laulasmaa mõis Q13359534
Laulepa mõis Karuse kihelkond Q25517056
Laupa mõis Türi kihelkond Q51637224 Q2969684
Lautna mõis Kirbla kihelkond Q25517055
Leebiku mõis Q16409671
Leedi mõis Laiuse kihelkond Q12368391
Leediküla mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25517054
Leesi mõis Q31272258
Leetse mõis Q12368420
Leevi mõis Võnnu kihelkond Q25522553
Leevi mõis Q25517057
Leevre mõis Kullamaa kihelkond Q25517060
Lehetu mõis Q25518587
Lehmja mõis Q16409759
Lehola mõis Lehola mõisa viinavabrik Q12368433
Lehtmetsa mõis Ambla kihelkond Q25517255
Lehtse mõis Q12368452
Leila mõis Kullamaa kihelkond Q25517259
Leisi mõis Karja kihelkond Q25517260
Lellapere mõis Q14955069
Lelle mõis Q25517949
Lemmatsi mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517258
Lemuvere mõis Q31272264
Lepa mõis Q25522288
Levala mõis Palamuse kihelkond Q25517841
Libatse mõis Q25517262
Liberty suvemõis Q18107875
Libumäe mõis Martna kihelkond Q25517263
Lihasoo mõis Q31272265
Lihula mõis Q18623175
Liigvalla mõis Koeru kihelkond Q12368714
Liinemõisa mõis Q16410056
Liiva-Nõmpa mõis Q31272266
Liivamäe mõis Türi kihelkond Q25517459
Liivi mõis Kullamaa kihelkond Q12368775
Lilastvere mõis Torma kihelkond Q25517418
Lilli-Anne mõis Q20530124
Lilu mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25517723
Lindheimi suvemõis Q31277375
Lindi mõis Q25522301
Linnamäe mõis Q21822128
Linnape mõis Ambla kihelkond Q25517285
Lohu mõis Q16410359
Loja mõis Pühalepa kihelkond Q25517261
Lokuta mõis Türi kihelkond Q25517194
Lontova mõis Q25517264
Loo mõis Q4309318
Loobu mõis Q16410448
Loode mõis Q31272268
Loodi mõis Q21820616
Loodna mõis Kullamaa kihelkond Q25511162
Loona mõis Q12369021
Loopre mõis Q16410526
Loosi mõis Q25517367
Loosu mõis Q25519100
Lootvina mõis Võnnu kihelkond Q25517038
Lota mõis Sangaste kihelkond Q25517737
Lubja mõis Q25517036
Luiste mõis Kullamaa kihelkond Q25511172
Luka mõis Q4309319
Luke mõis Nõo kihelkond Q6702128
Lustivere mõis Q11251036
Luua mõis Paide kihelkond Q25522271
Luua mõis Palamuse kihelkond Q51637383 Q12369136
Luulupe mõis Karja kihelkond Q25517048
Luunja mõis Q21822134
Luusika mõis Q31272263
Luutsniku mõis Q25517378
Lõhavere mõis Q25518287
Lõmala mõis Anseküla kihelkond Q25517049
Lõo mõis Anseküla kihelkond Q25517291
Lõusa mõis Q16410875
Lõve mõis Q25517190
Lähevere mõis Peetri kihelkond Q16410740
Läsna mõis Q31272135
Läti mõis Q16410776
Lööne mõis Valjala kihelkond Q16410893
Lümanda mõis Kihelkonna kihelkond Q25517046
Lümandu mõis Märjamaa kihelkond Q25522327
Lümandu mõis Q12369296
Maalse mõis Martna kihelkond Q25517045
Maardu mõis Jõelähtme kihelkond Fersen Q3286242
Maaritsa mõis Kambja kihelkond Q25517044
Maarjamõisa mõis Q18623191
Maarjamäe suvemõis Q22262119
Maasi mõis Pöide kihelkond Q25517349
Maaska mõis Q25517439
Mahtra mõis Q16413388
Maidla mõis mõis Haljala kihelkonnas Lüganuse kihelkond Wrangell Q2971072
Maidla mõis mõis Juuru kihelkonnas Juuru kihelkond Q14955123
Maidla mõis Kambja kihelkond Q25522508
Maidla mõis Kullamaa kihelkond Q25522859
Maidla mõis Q25522321
Malla mõis Q12369600
Maramaa mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517416
Massu mõis Q31280094
Massu mõis Hanila kihelkond Q16412703
Matsalu mõis Karuse kihelkond Q50828376
Matsalu mõisa park
Q3286246
Meedla mõis Kaarma kihelkond Q25517334
Meeksi mõis Q25517373
Meeri mõis Q21820618
Meremõisa mõis Q4309320
Meriküla mõis Q25522752
Meriküla mõis Q25522402
Metsamõisa mõis Järva-Jaani kihelkond Q25518518
Metsiku mõis Q25517339
Metsküla mõis Karja kihelkond Q25518162
Metstaguse mõis Järva-Jaani kihelkond Q16411658
Misso mõis Q25517368
Moora mõis Q25518298
Mooritsa mõis Palamuse kihelkond Q25517842
Mooste mõis Q3763687
Morna mõis Q16411855
Muhu kirikumõis Q22236796
Muhu-Suuremõisa mõis Muhu kihelkond Q25518016
Mullutu mõis Kaarma kihelkond Q25517337
Munalaskme mõis Q18623206
Muraja mõis Pöide kihelkond Q25517350
Muraste mõis Keila kihelkond Muraste mõisa peahoone Q3286258
Muratsi mõis Q22574214
Murikatsi mõis Q25517043
Mustajõe mõis Q25517042
Mustamäe mõis Glehni loss Q42326596
Musti mõis Q25519057
Mustja mõis Q25517366
Mustjala mõis Mustjala kihelkond Q18623207
Muuga mõis Simuna kihelkond Carl Timoleon von Neff Q2970105
Mõdriku mõis Viru-Jaagupi kihelkond Q976749
Mõigu mõis Q16411822
Mõisaküla mõis Hanila kihelkond Q25517041
Mõisamaa mõis Märjamaa kihelkond Q16411850
Mõisamaa mõis Q16411856
Mõniste mõis Q25513100
Mõnnuste mõis Kärla kihelkond Q25518209
Mõntu mõis Jämaja kihelkond Q25517039
Mõra mõis Laiuse kihelkond Q12370762
Mõraste mõis Märjamaa kihelkond Q12370760
Mõtsu mõis Hanila kihelkond Q16411904
Mädapea mõis Q20529363
Mäe mõis Valjala kihelkond Q25522730
Mäe mõis Äksi kihelkond Q25522349
Mäe-Nõmpa mõis Kärla kihelkond Q25518210
Mäeküla mõis Türi kihelkond Q25522369
Mäeküla mõis Q25522328
Mäemõisa mõis Ridala kihelkond Q25517486
Mäesaare mõis Q25517381
Mäetaguse mõis Q12123204
Mägiotsa mõis Q25517374
Mägise mõis Järva-Madise kihelkond Q25517164
Mäkaste mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25517163
Mäksa mõis Q12370671
Mälgu mõis Q31272262
Mällikvere mõis Q12370677
Männiku mõis Märjamaa kihelkond Q25517165
Männikvälja mõis Q25518465
Mäo mõis Paide kihelkond Q51636235 Q2969886
Märjamaa mõis Märjamaa kihelkond Q25517430
Märjandi mõis Q31272137
Määri mõis Q25517040
Mügra mõis Q25517400
Mündi mõis Paide kihelkond Q16411930
Müüriku mõis Väike-Maarja kihelkond Q12370797
Müüsleri mõis Peetri kihelkond Q12370795
Nabala mõis Q25510897
Naha mõis Q25517376
Naissaare mõis Q31272261
Nakamaa mõis Ridala kihelkond Q25517489
Nava mõis Palamuse kihelkond Q25517843
Navesti mõis Q25517985
Neeruti mõis Q16412245
Neeruti mõis Otepää kihelkond Q25522535
Nehatu mõis Türi kihelkond Q25522371
Nehatu mõis Karuse kihelkond Q25522386
Nehatu mõis Q16412249
Nigula mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25517739
Niibi mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25518404
Niidu mõis Q31280141
Niinja mõis Martna kihelkond Q25518235
Niitvälja mõis Q4309322
Nissi kirikumõis Q25517077
Noarootsi kirikumõis Q22236835
Nolgimõisa mõis Q31272260
Norra mõis Q12371176
Nurme mõis Q31280143
Nurme mõis Mõis Saue vallas Q21820621
Nurme mõis Q31280095
Nurtu mõis Vigala kihelkond Q25518545
Nutu mõis Q25517613
Nõlva mõis Vigala kihelkond Q25517484
Nõmbra mõis Q31272145
Nõmme mõis Q25522818
Nõmme mõis Q25522454
Nõmmküla mõis Q21820620
Nõmmpere mõis Märjamaa kihelkond Q25517425
Nõva mõis Q16408779
Nüpli mõis Otepää kihelkond Q25517688
Ohakvere mõis Q25518308
Ohekatku mõis Q12371336
Ohtja mõis Mustjala kihelkond Q25518217
Ohtla mõis Kullamaa kihelkond Q25518414
Ohtu mõis Keila kihelkond Q51636629 Q2090050
Ohukotsu mõis Q16408940
Ohulepa mõis Q25517338
Oidrema mõis Mihkli kihelkond Q25511407
Oisu mõis Türi kihelkond Q25517460
Oiu mõis Q25518912
Ojataguse mõis Anna kihelkond Q25517290
Oju mõis Kihelkonna kihelkond Q25517977
Olbrüki mõis Jämaja kihelkond Q25518166
Olgina mõis Q25517509
Ollepa mõis Q12371441
Olli mõis Peetri kihelkond Q16412564
Olukvere mõis Palamuse kihelkond Q25517844
Olustvere mõis Suure-Jaani kihelkond Q3286153
Ontika mõis Q16412583
Oonurme mõis Q25518323
Oosoli mõis Q25518577
Orajõe mõis Q25517947
Oraniku mõis Q16413408
Orasaare mõis Varbla kihelkond Q16409123
Orava mõis Q25522311
Orava mõis Q25517309
Orgita mõis Märjamaa kihelkond Q25517424
Orgmetsa mõis Järva-Madise kihelkond Q25517218
Orguse mõis Q31272140
Oriküla mõis Kärla kihelkond Q25518211
Orina mõis Järva-Jaani kihelkond Q25511516
Orissaare mõis Pöide kihelkond Q25517348
Orjaku mõis Käina kihelkond Q25517497
Orkse mõis Q31272143
Oru mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25522862
Oru mõis Q25522090
Oru mõis Q25521379
Oti mõis Q21822116
Otsa mõis Q25517382
Paadla mõis Kärla kihelkond Q25518206
Paadrema mõis Hanila kihelkond Q12371756
Paasiku mõis Q25517466
Paasvere mõis Q25517084
Paatsa mõis Mustjala kihelkond Q25518214
Paatsalu mõis Hanila kihelkond Q25518226
Pada mõis Q12371772
Padise mõis Q12371780
Pae mõis Q12371791
Pae mõis Q31280316
Paeküla mõis Märjamaa kihelkond Q25517086
Paenasti mõis Q16409490
Pagari mõis Q20530106
Pahkla mõis Q21822141
Pahuvere mõis Q25517087
Paistu kirikumõis Q25518726
Pajaka mõis Q25518579
Paju mõis Kihelkonna kihelkond Q25522119
Paju mõis Q18623235
Pajusi mõis Q12371842
Pakasmäe mõis Türi kihelkond Q25517088
Pakaste mõis Laiuse kihelkond Q12371849
Pala mõis Q12371864
Pala mõis Puhja kihelkond Q25522310
Pala mõis Q25522820
Palase mõis Vigala kihelkond Q16409644
Palasi mõis Peetri kihelkond Q16409651
Palivere mõis Lääne-Nigula kihelkond Q12371901
Pallaste mõis Q4309324
Palmse mõis Kadrina kihelkond Pahlen Palmse mõisa peahoone Q920492
Palo mõis Q18623240
Palu mõis Peetri kihelkond Q978319
Palupera mõis Q20530196
Palvere mõis Q25517614
Pamma mõis Karja kihelkond Q25518159
Pandivere mõis Q25518297
Pangodi mõis Nõo kihelkond Q25517405
Parasmaa mõis Q12371974
Parasmetsa mõis Karja kihelkond Q25518161
Pargi mõis Märjamaa kihelkond Q25517426
Parila mõis Ridala kihelkond Q25517136
Partsi mõis Pühalepa kihelkond Q25511494
Partsi mõis Q25522360
Paslepa mõis Noarootsi kihelkond Q20530269
Pataste mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25517135
Pati mõis Q25512873
Patküla mõis Q21822307
Patsu mõis Martna kihelkond Q25517138
Paunküla mõis Q25510980
Pedaniku mõis Koeru kihelkond Q25518536
Peeri mõis Q31272146
Peetri mõis Q31280317
Peetri mõis Keila kihelkond Q4309323
Peetrimõisa mõis Q25517133
Peetrimõisa mõis (Viljandi) Q22231705
Pekre mõis Q25517828
Penijõe mõis Q3286260
Peningi mõis Q25510865
Penuja mõis Q25517137
Peri mõis Q25517444
Perila mõis Q25517468
Perjatse mõis Q25517511
Permisküla mõis Q25518327
Pidula mõis Kihelkonna kihelkond Q12372392
Pihtla mõis Q18623249
Piibe mõis Q12372413
Piigandi mõis Q20530443
Piila mõis Kaarma kihelkond Q25517110
Piira mõis Q25517111
Piirsalu mõis Kullamaa kihelkond Q16410313
Piiskopi mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517112
Piiumetsa mõis Türi kihelkond Q12372442
Pikajärve mõis Q19921968
Pikaküla mõis Anna kihelkond Q12372443
Pikavere mõis Q25510989
Pikkjärve mõis Q25517108
Pikva mõis Q12372455
Pilguse mõis Q12372457
Pilistvere kirikumõis Q25517029
Pilka mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517107
Pilkuse mõis Otepää kihelkond Q25512968
Pindi mõis Q25517385
Pinska mõis Q25517470
Pirgu mõis Q12372533
Pirmastu mõis Q25517474
Pivarootsi mõis Karuse kihelkond Q25517495
Plaani mõis Q25517383
Poaka mõis Türi kihelkond Q25517106
Poka mõis Võnnu kihelkond Q25512922
Pokardi mõis Q20530596
Polli mõis Q31280142
Polli mõis Q25512770
Pootsi mõis Q12372669
Pootsiku mõis Q25518333
Porkuni mõis Q12372679
Pornuse mõis Q25517104
Praakli mõis Kaarma kihelkond Q25517109
Praakmani mõis Q25517371
Pragi mõis Q25517097
Prandi mõis Peetri kihelkond Q978332
Preedi mõis Koeru kihelkond Q12372730
Pringi mõis Sangaste kihelkond Q25517099
Prossa mõis Palamuse kihelkond Q25517098
Pruuna mõis Ambla kihelkond Q2969033
Prääma mõis Paide kihelkond Q12372835
Prümli mõis Ambla kihelkond Q25517095
Pudivere mõis Q25518300
Puhkova mõis Q25517512
Puhtu mõis Hanila kihelkond Q20933447
Puiatu mõis Q25513038
Puiatu mõis Q31280146
Puka mõis Q25522874
Purdi mõis Q12372932
Purila mõis Juuru kihelkond Q51457396 Q2614555
Purtse mõis Lüganuse kihelkond Q1767967
Pusu mõis Kambja kihelkond Q25518963
Putkaste mõis Q11889172
Putkaste mõis Martna kihelkond Q25522774
Puurmani mõis Kursi kihelkond Q51628575 Q3740412
Põdra mõis Jämaja kihelkond Q25522766
Põdrangu mõis Q12373083
Põhjaka mõis Q16411352
Põhu mõis Q25517372
Põlgaste mõis Q20530776
Põlli mõis Q25518588
Põlliku mõis Q25517094
Põllküla mõis Q25517213
Põltsamaa kirikumõis Q25518729
Põltsamaa mõis Q16411467
Põlula mõis Q16411493
Põlula-Uuemõisa mõis Q25518466
Põlva kirikumõis Q25518620
Põriki mõis Ambla kihelkond Q25517090
Põvvatu mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517091
Pädaste mõis Q16411004
Pähkla mõis Kaarma kihelkond Q25517096
Pähklimäe mõis Q25517510
Pähu mõis Järva-Jaani kihelkond Q25518514
Päidla mõis Otepää kihelkond Q12372978
Päinurme mõis Peetri kihelkond Q16411029
Päite mõis Q25517092
Päri mõis Türi kihelkond Q25522267
Päri mõis Kullamaa kihelkond Q25522102
Päri mõis (Viljandi) Q21822438
Pärnamaa mõis Q25518592
Pärnu kirikumõis Q25517767
Pärnu-Jaagupi kirikumõis Q25518679
Pärsama mõis Karja kihelkond Q25518163
Pärsti mõis Q21820631
Päädeva mõis Märjamaa kihelkond Q25517093
Päärdu mõis Vigala kihelkond Q12373067
Pöögle mõis Q25512884
Pööravere mõis Q12373211
Pühajõe mõis Q25517089
Pühajärve mõis Q16411595
Pühatu mõis Q16411622
Pürksi mõis Q12373250
Püssi mõis Q21822441
Raadi mõis Tartu-Maarja kihelkond Q51636466 Q12373288
Raanitsa mõis Kambja kihelkond Q25517265
Raasiku mõis mõis Eestis Harju-Jaani kihelkond Q12373305
Rabivere mõis Q16411788
Rae mõis Q25510899
Raeküla mõis Q25517266
Rahivere mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25517204
Rahkla mõis Q25522298
Rahula mõis Q25517192
Rahumäe mõis Q25517375
Rahuoru mõis Torma kihelkond Q25517279
Raigla mõis Q25517272
Raigu mõis Koeru kihelkond Q25517276
Raikküla mõis Rapla kihelkond Keyserlingk Q50845269 Q2970350
Raka mõis Ambla kihelkond Q18623296
Rakvere mõis Rakvere mõisa peahoone-teatrihoone Q16412005
Ramma mõis Koeru kihelkond Q25517273
Randvere mõis Kaarma kihelkond Q25517275
Ranna mõis Kodavere kihelkond Q25522294
Rannaküla mõis Jaani kihelkond Q25518022
Rannamõisa mõis Martna kihelkond Q25522249
Rannamõisa mõis Q25522808
Rannapungerja mõis Q25518331
Rannu mõis Q21820698
Rapla kirikumõis Q12373581
Rapla mõis Q12373580
Rasina mõis Q21822561
Rasivere mõis Q25518470
Rava mõis Järva-Jaani kihelkond Q12373654
Ravila mõis Q12373660
Reastvere mõis Laiuse kihelkond Q12373678
Rebasemõisa mõis Q25517278
Reegoldi mõis Q25517274
Reigi kirikumõis Q22236888
Reigi mõis Q31280318
Reihenau mõis Q16412312
Reina mõis Pöide kihelkond Q16412322
Reiu mõis Q25517271
Reo mõis Püha kihelkond Q25517974
Reola mõis Kambja kihelkond Q25517665
Reopalu mõis Türi kihelkond Q25517206
Reopä mõis Q31272138
Repniku mõis Q16412327
Restu mõis Q21820703
Riguldi mõis Q20529341
Riidaja mõis Q12123206
Riidaku mõis Q12373950
Riigi mõis Q25517517
Riintali mõis Mihkli kihelkond Q25517016
Riisipere mõis Nissi kihelkond Stackelberg Q51446434
Riisipere mõisa park
Q2970375
Rikassaare mõis Türi kihelkond Q25517205
Rinsi mõis Muhu kihelkond Q25518017
Ripuka mõis Laiuse kihelkond Q12374082
Risti mõis Q12374090
Roela mõis Q12374159
Roela mõis (Palamuse kihelkond) Q12374161
Rogosi mõis Rõuge kihelkond Glasenapp Q3286272
Rohu mõis Q14955735
Roobaka mõis Karja kihelkond Q16411484
Roobe mõis Q25517277
Roodevälja mõis Q20529592
Roodi mõis Q21822884
Rooküla mõis Q25517195
Roosna mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25522841
Roosna mõis Q25522881
Roosna mõis Ambla kihelkond Q25517191
Roosna-Alliku mõis Q2969454
Rootsiküla mõis Kihelkonna kihelkond Q25517280
Roovere mõis Türi kihelkond Q25517207
Ropka mõis Tartu-Maarja kihelkond Q16411521
Rosentali mõis Q25518471
Ruila mõis Q12374319
Rumba mõis Vigala kihelkond Q12374328
Rummu mõis Q25517197
Russalu mõis Q25518582
Rutikvere mõis Q16413161
Rõhu mõis Koeru kihelkond Q25517454
Rõngu mõis Rõngu kihelkond Q12374412
Rõuge kirikumõis Q25517384
Rõuge mõis Q25513104
Rõusa mõis Q25517948
Rägavere mõis Ambla kihelkond Q25522293
Rägavere mõis Q16411760
Räni mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517281
Räpina kirikumõis Q25518630
Räpina mõis Q16411794
Räsna mõis Ambla kihelkond Q25517286
Rätla mõis Q25517469
Rääbise mõis Laiuse kihelkond Q16411835
Räägu mõis Q21820713
Rääma mõis Q25517766
Rääsa mõis Q25518341
Röa mõis Q25522410
Röa mõis Q12374432
Röösa mõis Valjala kihelkond Q16411907
Saadjärve mõis Q21820712
Saaluse mõis Q25517388
Saarde kirikumõis Q22236866
Saardu mõis Ridala kihelkond Q25517491
Saare mõis Q16412007
Saare mõis Q25522319
Saare mõis Pöide kihelkond Q25522330
Saare mõis (Noarootsi) Noarootsi kihelkond Rosen Q51637795 Q3286236
Saarjärve mõis Q25517450
Saarnakõrve mõis Q25517612
Saastna mõis Karuse kihelkond Q25512821
Saduküla mõis Kursi kihelkond Q25517644
Sagadi mõis Haljala kihelkond Q50822306 Q775979
Saha mõis Q25517538
Saia mõis Q25517615
Saiakopli mõis Ambla kihelkond Q16412179
Saida mõis Q25518591
Saka mõis Q14955805
Sakla mõis Valjala kihelkond Q25517970
Saksi mõis Q16412217
Saku mõis Keila kihelkond Q51441931
Saku mõisa park
Q3286277
Salajõe mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25511355
Salla mõis Q20968019
Salutaguse mõis Q12374644
Samma mõis Q25518366
Sandla mõis Püha kihelkond Q25517973
Sangaste mõis Sangaste loss Q1030641
Sangla mõis Q31272144
Santovi mõis Koeru kihelkond Q25518532
Sarakuste mõis Võnnu kihelkond Q25517713
Sargvere mõis Peetri kihelkond Q2970635
Saru mõis Q25513116
Sassi mõis Valjala kihelkond Q25517968
Satsu mõis Q25518349
Saue mõis Q18623338
Sauga mõis Q25517768
Saulepi mõis Varbla kihelkond Q18623344
Saumetsa mõis Q25517618
Saunja mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25522849
Sause mõis Lihula kihelkond Q25518228
Sauste mõis Q25517341
Sausti mõis Jüri kihelkond Q3286198
Saverna mõis Q25517401
Savi mõis Q25517323
Scheeli suvemõis Q18623348
Sealepa mõis Q31272147
Seidla mõis Q14955829
Seira mõis Kirbla kihelkond Q25517217
Selgase mõis Q31272149
Seli mõis Juuru kihelkond Q14955833
Seliküla mõis Järva-Jaani kihelkond Q25517216
Seliste mõis Q25517850
Selja mõis Q20530317
Seljaküla mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25518406
Selli mõis Q25518306
Sikassaare mõis Q21823225
Sikeldi mõis Q12374985
Sillamäe mõis Q25517516
Silmsi mõis Peetri kihelkond Q12375017
Sinalepa mõis Ridala kihelkond Q25517490
Sindi mõis Q25517359
Sipa mõis Kullamaa kihelkond Q25511181
Sipa mõis Lihula kihelkond Q25522773
Sirgu mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517152
Siugumetsa mõis Türi kihelkond Q25517148
Sompa mõis Q25517154
Soodla mõis Q25517403
Soomevere mõis Palamuse kihelkond Q25517123
Sooniste mõis Kullamaa kihelkond Q25511211
Soonlepa mõis Pühalepa kihelkond Q18623376
Soontaga mõis Rõngu kihelkond Q12375243
Soonurme mõis Q25517124
Sooru mõis Q25517122
Soosaare mõis Q25517473
Sootaga mõis Äksi kihelkond Q25517363
Sprinckthali suvemõis Q21823236
Sugalepa mõis Q31272148
Suigu mõis Q25517357
Sulu mõis Q31272151
Surju mõis Q25517769
Suru mõis Q4309325
Suterma mõis Q25517120
Sutlema mõis Q12375518
Sutlepa mõis Noarootsi kihelkond Q25517118
Suuga mõis Q31272259
Suur-Soldina mõis Q25517121
Suur-Öötla mõis Peetri kihelkond Q18623425
Suure-Jaani kirikumõis Q25518728
Suure-Kambja mõis Q18623429
Suure-Konguta mõis Q21823254
Suure-Kullamaa mõis Kullamaa kihelkond Q25517119
Suure-Lähtru mõis Q12375566
Suure-Rõude mõis Martna kihelkond Q25511385
Suure-Ulila mõis Puhja kihelkond Q25517314
Suuremõisa mõis Vormsi kihelkond Q25522256
Sõmerpalu mõis Q21820717
Sõmeru mõis Q25517117
Sõmeru mõis Q25522453
Sõreste mõis Q25517402
Sõtke mõis Märjamaa kihelkond Q25517114
Sõõrike mõis Q25517319
Sänna mõis Q20529740
Särevere mõis Q12375655
Sääla mõis Q31272173
Sääre mõis Jämaja kihelkond Q25517116
Sääsküla mõis Q25517115
Söderbi mõis Vormsi kihelkond Q25517481
Sündepää mõis Ridala kihelkond Q25517113
Sürgavere mõis Q18623448
Taabri mõis Tartu-Maarja kihelkond Q12376006
Taagepera mõis mõis Helme kihelkonnas Helme kihelkond Taagepera loss
Taagepera mõisa kalmistu
Q50356342
Taagepera-Vanamõisa mõis Q25517162
Taali mõis Q12376012
Taaliku mõis Jaani kihelkond Q25518023
Tabivere mõis Äksi kihelkond Q12376051
Taebla mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25517161
Taevere mõis Q25518293
Tagamõisa mõis Kihelkonna kihelkond Q25517978
Tagavere mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25512870
Taheva mõis Q18625708
Tahkuranna mõis Q25517946
Tahu mõis Noarootsi kihelkond Q25518227
Tahula mõis Kaarma kihelkond Q25518202
Taikse mõis Türi kihelkond Q25517461
Tali mõis Q25517772
Tamma mõis Ridala kihelkond Q25517493
Tamme mõis Nõo kihelkond Q20530314
Tamme mõis Q31280148
Tamme mõis Q20530322
Tammiku mõis Q25522821
Tammiku mõis Koeru kihelkond Q25522890
Tammiku mõis Q25522854
Tammiku mõis Q25522095
Tammispea mõis Q25517342
Tammiste mõis Q25517771
Tammistu mõis Q21823258
Tamsalu mõis Ambla kihelkond Q25517288
Tamse mõis Q31280320
Tamse mõis Muhu kihelkond Q25522757
Tapa mõis Ambla kihelkond Q18623482
Tapiku mõis Q12376346
Tarakuse mõis Q31272139
Tarakvere mõis Torma kihelkond Q18623483
Tarvastu kirikumõis Q25517324
Tarvastu mõis Q21820718
Tatruse mõis Q25517343
Tedre mõis Türi kihelkond Q25522368
Teedla mõis Puhja kihelkond Q25517315
Teenuse mõis Kullamaa kihelkond Q25511219
Tellista mõis Q31272186
Telliste mõis Q31272187
Terakjärve mõis Q31272174
Tergemäe mõis Kärla kihelkond Q25518201
Tidriküla mõis Q25517215
Tiinuse mõis Anseküla kihelkond Q12376895
Tiirimetsa mõis Anseküla kihelkond Q25517293
Tilsi mõis Q12376978
Timo mõis Q25517445
Tingiste mõis Kaarma kihelkond Q25518199
Tirma mõis Laiuse kihelkond Q18623500
Tiskre mõis Q31272171
Tohisoo mõis Q18409571
Toila mõis Q25518313
Tolli mõis Kullamaa kihelkond Q25518415
Tondi mõis Q18623503
Toolamaa mõis Q21820720
Toomla mõis Q31272172
Tootsi mõis Q20529658
Tordi mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517407
Torgu mõis Jämaja kihelkond Q25518167
Tori kirikumõis Q25518665
Tori mõis Q25517358
Tori mõis Türi kihelkond Q25522376
Torma mõis Q12377179
Triigi mõis Karja kihelkond Q25522764
Triigi mõis (Kose) Kose kihelkond Q12377241
Triigi mõis (Väike-Maarja) Q12377240
Trilli mõis Ambla kihelkond Q25517287
Truuta mõis Q25517362
Tsitre mõis Q3743111
Tsooru mõis Q25517387
Tudu mõis Q25518395
Tudulinna mõis Q25518335
Tuhala mõis Q18623512
Tuhalaane mõis Q25517015
Tumala mõis Pöide kihelkond Q25517355
Turpla mõis Q31272170
Tusari mõis Q31272168
Tusti mõis Q25517476
Tuudi mõis Karuse kihelkond Q25511145
Tuula mõis Q25510960
Tuuliku mõis Q25517773
Tuulukse mõis Q25517513
Tõdu mõis Q25517453
Tõdva-Kõnnu mõis Q25518314
Tõikvere mõis Torma kihelkond Q25517420
Tõlliste mõis Sangaste kihelkond Q12377491
Tõlluste mõis Püha kihelkond Q18623518
Tõrevere mõis Q31272169
Tõstamaa kirikumõis Q25518673
Tõstamaa mõis Tõstamaa kihelkond Q3286293
Tähtvere mõis Nõo kihelkond Q2970744
Tännassilma mõis Q25522381
Tärivere mõis Q25518346
Tülba mõis Paide kihelkond Q25517451
Türi mõis Türi kihelkond Q25517436
Türi-Alliku mõis Türi kihelkond Q12377622
Türje mõis Järva-Jaani kihelkond Q25518519
Türsamäe mõis Q25517514
Tüükri mõis Q25518357
Ubasalu mõis Kullamaa kihelkond Q25518419
Ubja mõis Q25518351
Uderna mõis Q18623532
Udeva mõis Q12377683
Udriku mõis Kadrina kihelkond Rehbinder Q50822529 Q2968338
Uduvere mõis Q25522308
Uhe mõis Q25517991
Uhti mõis Kambja kihelkond Q25517675
Uhtna mõis Q21823337
Uibujärve mõis Q25517446
Ullaste mõis Q31272276
Ulvi mõis Q21820721
Umbru mõis Q25518285
Undla mõis Q12377750
Ungru mõis Ridala kihelkond Ungru mõisa peahoone Q1826090
Uniküla mõis Q25517740
Uniküla mõis Sangaste kihelkond Q25522603
Unipiha mõis Q21820723
Unukse mõis Q25518359
Urvaste kirikumõis Q25517027
Urvaste mõis Q25517031
Uudeküla mõis Ambla kihelkond Q25517289
Uue-Antsla mõis Q25517365
Uue-Harmi mõis Q25511021
Uue-Kaarma mõis Kaarma kihelkond Q25518197
Uue-Kariste mõis Q21823328
Uue-Karjaküla mõis Q25517984
Uue-Kasti mõis Märjamaa kihelkond Q25517428
Uue-Kirepi mõis Rõngu kihelkond Q18623549
Uue-Lõve mõis Valjala kihelkond Q25517972
Uue-Märjamaa mõis Märjamaa kihelkond Q25517427
Uue-Puka mõis Sangaste kihelkond Q25517847
Uue-Põltsamaa mõis Q18623550
Uue-Suislepa mõis Q25517325
Uue-Varbla mõis Q18623552
Uue-Virtsu mõis Hanila kihelkond Q25518224
Uue-Vändra mõis Q25517950
Uueküla mõis Q25517202
Uuemõisa mõis Pöide kihelkond Q25522329
Uuemõisa mõis mõis Ridala kihelkonnas Ridala kihelkond Q3065028 Q51457017
Uuemõisa mõisa park
Q2970120
Uuemõisa mõis Q25522322
Uuemõisa mõis Q25522879
Uuesalu mõis Märjamaa kihelkond Q25517168
Uugla mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25511366
Uulu mõis Q25517024
Uusna mõis Q25517477
Vaabina mõis Q25513175
Vaali mõis Koeru kihelkond Q25517456
Vaalu mõis Sangaste kihelkond Q25517846
Vaeküla mõis Q21823342
Vaemla mõis Käina kihelkond Q12377963
Vaguja mõis Vigala kihelkond Q25517485
Vahakõnnu mõis Q14956329
Vahastu mõis Türi kihelkond Q25517462
Vahenurme mõis Q25517321
Vahi mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517408
Vahu mõis Koeru kihelkond Q25518530
Vaiatu mõis Torma kihelkond Q25517421
Vaida mõis Q25517219
Vaikna mõis Kullamaa kihelkond Q25518420
Vaimastvere mõis Laiuse kihelkond Q18623571
Vaimõisa mõis Märjamaa kihelkond Q12378013
Vaiste mõis Varbla kihelkond Q18623573
Vaivara mõis Q25517520
Vaivina mõis Q31272167
Valga kirikumõis Q25518571
Valgjärve mõis Q21823345
Valgma mõis Q31280145
Valgu mõis Märjamaa kihelkond Q25511452
Valguta mõis Q21822447
Valingu mõis Q12378138
Valipe mõis keskaegne mõis Hiiumaal Valipe mõisahoone Q51636890
Valjala kirikumõis Valjala kihelkond Q25518661
Valkla mõis Q10968313
Vallisaare mõis Q25517518
Valtu mõis Q3744949
Vana-Antsla mõis Q18623582
Vana-Aru mõis Q25518472
Vana-Harmi mõis Q25511014
Vana-Kariste mõis Q25517830
Vana-Karjaküla mõis Q4309305
Vana-Kasaritsa mõis Q25517391
Vana-Kasti mõis Q21820603
Vana-Kastre mõis Võnnu kihelkond Q25517189
Vana-Kirepi mõis Rõngu kihelkond Q25517651
Vana-Koiola mõis Q25517449
Vana-Kuuste mõis Q12378208
Vana-Lõve mõis Valjala kihelkond Q25517969
Vana-Nursi mõis Q20529810
Vana-Nõmpa mõis Q31272184
Vana-Nõo mõis Nõo kihelkond Q25517404
Vana-Otepää mõis Otepää kihelkond Q25517700
Vana-Piigaste mõis Q20529819
Vana-Prangli mõis Kambja kihelkond Q25517676
Vana-Puka mõis Sangaste kihelkond Q25517845
Vana-Pärsti mõis Q25517479
Vana-Pääla mõis Q4309309
Vana-Riisipere mõis Q25511045
Vana-Roosa mõis Q21822453
Vana-Saaluse mõis Q25517389
Vana-Suislepa mõis Q25517326
Vana-Sõtke mõis Q25517515
Vana-Varbla mõis Varbla kihelkond Q18623588
Vana-Vigala mõis Q14956356
Vana-Võidu mõis Q12378218
Vanamõisa mõis Q25522652
Vanamõisa mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25522601
Vanamõisa mõis Kirbla kihelkond Q18623597
Vanamõisa mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25522343
Vanamõisa mõis Q4309307
Vanamõisa mõis Haljala kihelkond Q726517
Vanamõisa mõis Torma kihelkond Q25522350
Vandu mõis Q31272166
Vao mõis Q12378249
Vao mõis (Koeru) Koeru kihelkond Q12378252
Vara mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25513020
Varangu mõis Q12378263
Varangu mõis Q25522334
Varbuse mõis Q25513082
Vardi mõis Q25511031
Varja mõis Q25517994
Varmassaare mõis Türi kihelkond Q25517463
Varudi mõis Q25513086
Vasalemma mõis Vasalemma vald Q12378305
Vasila mõis Q25517475
Vasivere mõis Q31272164
Vasknarva mõis Q25517521
Vaskrääma mõis Q25517770
Vasta mõis Q18626971
Vastemõisa mõis Q25517028
Vastse-Kambja mõis Q21820724
Vastse-Kasaritsa mõis Q25517392
Vastse-Koiola mõis Q25517433
Vastse-Kuuste mõis Võnnu kihelkond Q25513012
Vastse-Nursi mõis Q25517393
Vastse-Nõo mõis Nõo kihelkond Q25517406
Vastse-Prangli mõis Kambja kihelkond Q25517678
Vastse-Roosa mõis Q12378344
Vastse-Tõlliste mõis Sangaste kihelkond Q25517848
Vastseliina kirikumõis Q25517370
Vastseliina mõis Q25513182
Vasula mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517409
Vatku mõis Q25518317
Vatla mõis Karuse kihelkond Q51637676
Vatla mõisa park
Q3286304
Vedu mõis Äksi kihelkond Q25517364
Vee mõis Q25517320
Veelikse mõis Q25508895
Veibri mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25517410
Velise mõis Vigala kihelkond Q25517488
Veltsa mõis Mihkli kihelkond Q12378442
Veltsi mõis Q20530149
Venevere mõis Q18623640
Vennarti mõis Kärla kihelkond Q25518200
Vepsküla mõis Q31272165
Veriora mõis Q21822471
Veski mõis Kambja kihelkond Q12378514
Vesneri mõis Tartu-Maarja kihelkond Q25513021
Vestli mõis Kaarma kihelkond Q25518195
Vetepere mõis Q31272134
Vidrike mõis Otepää kihelkond Q25517698
Vidriku mõis Q25518569
Vidruka mõis Lääne-Nigula kihelkond Q25518408
Vihterpalu mõis Q18623647
Vihula mõis Q3741649
Viimsi mõis Q18623650
Viira mõis Q25517448
Viiratsi mõis Q25517478
Viisu mõis Peetri kihelkond Q12378590
Viitina mõis Q25517394
Vilivalla mõis Pühalepa kihelkond Q25517487
Viljandi kirikumõis Q25517081
Viljandi mõis Q21822468
Vilkla mõis Q31272161
Viluvere mõis Q25517952
Vinni mõis Q20529186
Viraksaare mõis Paide kihelkond Q25517455
Virtsu mõis Q18623669
Viskoosa mõis Reigi kihelkond Q25517308
Vismeistri mõis Q31273361
Vissuvere mõis Türi kihelkond Q25517464
Visusti mõis Äksi kihelkond Q25512947
Viti mõis Keila kihelkond Q3286311
Vodja mõis Q18623679
Vohnja mõis Q12378826
Voka mõis Q25518316
Voltveti mõis Q18623685
Voore mõis Q4309310
Voore mõis Q25522842
Voorepere mõis Q25518344
Vooru mõis Q25517329
Voose mõis Hanila kihelkond Q25518225
Vorbuse mõis Q25517412
Vorsti mõis Põltsamaa kihelkond Q25522924
Vorsti mõis Q18623686
Võduvere mõis Q31272162
Võhksa mõis Valjala kihelkond Q25517971
Võhma mõis Q25518964
Võhmuta mõis Q21820728
Võhmuta mõis Q25522260
Võhu mõis Q25518482
Võidula mõis Q18623689
Võikvere mõis Laiuse kihelkond Q12379079
Võisiku mõis Q12379086
Võivere mõis Q25517159
Võlla mõis Muhu kihelkond Q25517160
Võlla mõis Q25522303
Võnnu kirikumõis Võnnu kihelkond Q25518617
Võnnu mõis Q25517492
Võrevere mõis Q12379117
Võrsna mõis Q31272159
Võru mõis Q25517157
Võrungi mõis Q25517153
Võtikvere mõis Torma kihelkond Q25517423
Võõpsu mõis Q25517155
Vägeva mõis Koeru kihelkond Q18627104
Väike-Kareda mõis Peetri kihelkond Q12378933
Väike-Konguta mõis Puhja kihelkond Q25517316
Väike-Kullamaa mõis Kullamaa kihelkond Q25517009
Väike-Kõpu mõis Q25517006
Väike-Lähtru mõis Martna kihelkond Q25517008
Väike-Puka mõis Q31272091
Väike-Pungerja mõis Q25517007
Väike-Rõngu mõis Rõngu kihelkond Q25517005
Väike-Rõude mõis Martna kihelkond Q25511405
Väike-Soldina mõis Q25517004
Väike-Ulila mõis Puhja kihelkond Q25517002
Väike-Öötla mõis Peetri kihelkond Q25517458
Väikemõisa mõis Q12123203
Väimela mõis Q12378970
Väinjärve mõis Q12378968
Vändra kirikumõis Q25518671
Vändra mõis Q12379022
Vängla mõis Vigala kihelkond Q25517000
Vääna mõis Keila kihelkond Q50822540 Q2969181
Väätsa mõis Q18623712
Wöhrmannshof Q25516873
Vööla mõis Noarootsi kihelkond Q25516999
Õisu mõis Q1378656
Ädara mõis Q18623726
Ämari mõis Q15264269
Ängi mõis Q25516998
Äntu mõis Q25516995
Ärina mõis Q25516860
Ätte mõis Maarja-Magdaleena kihelkond Q25516862
Ääsmäe mõis Keila kihelkond Toll Q50822337 Q2968227
Üksnurme mõis Q25510972
Ülejõe mõis Türi kihelkond Q25516845
Ülemõisa mõis Q31272132
Ülenurme mõis Q18325017
Ülgase mõis Q25516847
End of auto-generated list.