2003. aasta Kreeka-Rooma maadluse maailmameistrivõistlused

Allikas: Vikipeedia

Maailmameistrivõistlused Kreeka-Rooma maadluses 2003 peeti Prantsusmaal Créteil's.

Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 55 kg

Koht Sportlane Riik
1. Dariusz Jabłoński Poola Poola
2. Im Dae-Won Lõuna-Korea Lõuna-Korea
3. Lázaro Rivas Kuuba Kuuba
4. Petr Švehla Tšehhi Tšehhi
5. Sandu Marian Rumeenia Rumeenia
6. Uran Kalilov Kõrgõzstan Kõrgõzstan
Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 60 kg

Koht Sportlane Riik
1. Armen Nazarjan Bulgaaria Bulgaaria
2. Roberto Monzón Kuuba Kuuba
3. Eusebiu Diaconu Rumeenia Rumeenia
4. James Gruenwald Ameerika Ühendriigid Ameerika Ühendriigid
5. Ak'ak'i Chachua Gruusia Gruusia
6. Włodzimierz Zawadzki Poola Poola
Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 66 kg

Koht Sportlane Riik
1. Manutšar Kvirkvelia Gruusia Gruusia
2. Armen Vardanjan Ukraina Ukraina
3. Levente Fueredy Ungari Ungari
4. Vaghinak Galstjan Armeenia Armeenia
5. Şeref Eroğlu Türgi Türgi
6. In-Sub Kim Lõuna-Korea Lõuna-Korea
37. Olari Suislep Eesti Eesti
Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 74 kg

Koht Sportlane Riik
1. Aleksei Gluškov Venemaa Venemaa
2. Konstantin Schneider Saksamaa Saksamaa
3. Jin Soo Kim Lõuna-Korea Lõuna-Korea
4. Daniel Khalimov Kasahstan Kasahstan
5. Vladimir Shatskikh Ukraina Ukraina
6. Aleksandr Kikinov Valgevene Valgevene
11. Valeri Nikitin Eesti Eesti
Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 84 kg

Koht Sportlane Riik
1. Gotcha Tsitsiashvili Iisrael Iisrael
2. Ara Abrahamian Rootsi Rootsi
3. Attila Bátky Slovakkia Slovakkia
4. Fritz Aanes Norra Norra
5. Bradley Vering Ameerika Ühendriigid Ameerika Ühendriigid
6. Muhran Vakhtangadze Gruusia Gruusia
10. Tarvi Thomberg Eesti Eesti
Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 96 kg

Koht Sportlane Riik
1. Martin Lidberg Rootsi Rootsi
2. Karam Jābir Egiptus Egiptus
3. Ramaz Nozadze Gruusia Gruusia
4. David Saldadze Ukraina Ukraina
5. Aleksei Žeglakov Usbekistan Usbekistan
6. Aleksandr Bezrutškin Venemaa Venemaa
36. Toomas Proovel Eesti Eesti
Maailmameistrivõistlused

Kehakaal 120 kg

Koht Sportlane Riik
1. Hassan Barojev Venemaa Venemaa
2. Mihály Deák Bárdos Ungari Ungari
3. Georgi Tsurtsumia Kasahstan Kasahstan
4. Mindaugas Mizgaitis Leedu Leedu
5. Xenofon Koutsioubas Kreeka Kreeka
6. Sergei Mureiko Bulgaaria Bulgaaria
22. Helger Hallik Eesti Eesti