1995. aasta laskesuusatamise maailmameistrivõistlused

Allikas: Vikipeedia
Laskesuusatamine

1995. aasta laskesuusatamise maailmameistrivõistlused olid 30. maailmameistrivõistlused laskesuusatamises, mis toimusid 16.-19. veebruarini Anterselvas Itaalias.

Tulemused[muuda | redigeeri lähteteksti]

Mehed[muuda | redigeeri lähteteksti]

10 km sprint[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimi Aeg Trahviringe
1 Flag of France.svg Patrice Bailly-Salins 29:23,8 1
2 Flag of Russia.svg Pavel Muslimov 29:25,7 0
3 Flag of Germany.svg Ricco Gross 29:29,0 0
4 Flag of Norway.svg Ole Einar Bjørndalen 29:31,1 1
5 Flag of Italy.svg Patrick Favre 29:41,7 1
6 Flag of Belarus.svg Aleksandr Popov 29:54,9 1
7 Flag of France.svg Hervé Flandin 29:57,2 1
8 Flag of Germany.svg Frank Luck 29:57,2 0

20 km eraldistart[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimi Aeg Trahviringe
1 Flag of Poland.svg Tomasz Sikora 1:01:36,0 0
2 Flag of Norway.svg Jon Åge Tyldum 1:02:10,6 0
3 Flag of Belarus.svg Oleg Ryzhenkov 1:02:16,4 2
4 Flag of Ukraine.svg Roman Zvonkov 1:02:16,9 0
5 Flag of Russia.svg Vladimir Dratšov 1:02:35,4 3
6 Flag of Norway.svg Kjell Ove Oftedal 1:03:15,6 1
7 Flag of France.svg Patrice Bailly-Salins 1:03:21,3 1
8 Flag of Russia.svg Eduard Rjabov 1:03:30,0 1

4 x 7,5 km teatesõit[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimi Aeg Trahviringe
1 Flag of Germany.svg Ricco Gross
Mark Kirchner
Frank Luck
Sven Fischer
1:23:29,0 0
2 Flag of France.svg Lionel Laurent
Patrice Bailly-Salins
Thierry Dusserre
Hervé Flandin
1:23:41,9 0
3 Flag of Belarus.svg Igor Chochrjakow
Aleksandr Popov
Oleg Ryzhenkov
Vadim Sašurin
1:24:06,0 0
4 Flag of Italy.svg Hubert Leitgeb
Wilfried Pallhuber
Patrick Favre
Pieralberto Carrara
1:24:34,5 2
5 Flag of Norway.svg Ole Einar Bjørndalen
Jon Åge Tyldum
Frode Andresen
Kjell Ove Oftedal
1:24:41,0 1
6 Flag of Sweden.svg Ulf Johansson
Mikael Lofgren
Jonas Eriksson
Frederik Kuoppa
1:25:18,5 1
7 Flag of Poland.svg Wiesław Ziemianin
Jan Ziemianin
Tomasz Sikora
Jan Wojtas
1:25:42,5 1
8 Flag of Russia.svg Aleksei Kobelev
Pavel Muslimov
Eduard Rjabov
Vladimir Dratšov
1:25:53,5 0

Võistkondlik arvestus[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimed
1 Flag of Norway.svg Frode Andresen
Dag Bjørndalen
Halvard Hanevold
Jon Åge Tyldum
2 Flag of the Czech Republic.svg Petr Garabík
Roman Dostál
Jiří Holubec
Ivan Masařík
3 Flag of France.svg Thierry Dusserre
Franck Perrot
Lionel Laurent
Stéphane Bouthiaux

Naised[muuda | redigeeri lähteteksti]

7,5 km sprint[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimi Aeg Trahviringe
1 Flag of France.svg Anne Briand 24:00,6 1
2 Flag of Germany.svg Uschi Disl 24:05,9 0
3 Flag of France.svg Corinne Niogret 24:07,0 2
4 Flag of Slovakia.svg Sona Mihokova 24:22,5 2
5 Flag of France.svg Emmanuelle Claret 24:28,1 1
6 Flag of Slovenia.svg Andreja Grašič-Koblar 24:37,7 2
7 Flag of Italy.svg Nathalie Santer 24:37,5 2
8 Flag of Belarus.svg Natalja Permjakova 24:39,7 1

15 km eraldistart[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimi Aeg Trahviringe
1 Flag of France.svg Corinne Niogret 51:16,3 1
2 Flag of Germany.svg Uschi Disl 51:28,7 1
3 Flag of Bulgaria.svg Ekaterina Dafovska 52:10,6 0
4 Flag of Belarus.svg Svetlana Paramõgina 52:40,0 1
5 Flag of Ukraine.svg Valentina Tserbe Nessina 52:53,3 1
6 Flag of France.svg Anne Briand 53:03,6 3
7 Flag of Sweden.svg Magdalena Forsberg 53:07,7 0
8 Flag of the People's Republic of China.svg Aigin Song 53:31,9 1

4 x 7,5 km teatesõit[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimi Aeg Trahviringe
1 Flag of Germany.svg Uschi Disl
Antje Harvey
Simone Greiner-Petter-Memm
Petra Schaaf
1:37:05,0 0
2 Flag of France.svg Corinne Niogret
Véronique Claudel
Delphyne Heymann
Anne Briand
1:37:38,4 0
3 Flag of Norway.svg Ann Elen Skjelbreid
Hildegunn Fossen
Annette Sikveland
Gunn Margit Andreassen
1:37:39,3 2
4 Flag of Slovakia.svg Martina Halanirova
Erika Lehotska
Anna Murinova
Sona Mihokova
1:39:55,1 0
5 Flag of Ukraine.svg Tatjana Vodopjanova
Nina Lemeš
Olena Petrova
Valentina Tserbe Nessina
1:40:28,3 0
6 Flag of Russia.svg Svetlana Panjutina
Nadežda Talanova
Svetlana Petšerskaja
Anfissa Reztsova
1:40:35,9 2
7 Flag of Bulgaria.svg Ekaterina Dafovska
Nadežda Aleksieva
Radka Popola
Iva Karagiozova
1:41:49,7 7
8 Flag of the United States.svg Kristina Sabasteanski
Stacey Wooley
Beth Coats
Ntala Skinner
1:42:00,8 1

Võistkondlik arvestus[muuda | redigeeri lähteteksti]

Medal Riik Nimed
1 Flag of Norway.svg Elin Kristiansen
Annette Sikveland
Gunn Margit Andreassen
Ann Elen Skjelbreid
2 Flag of Germany.svg Kathi Schwaab
Simone Greiner-Petter-Memm
Uschi Disl
Petra Behle
3 Flag of France.svg Emmanuelle Claret
Véronique Claudel
Anne Briand
Corinne Niogret


Medalid[muuda | redigeeri lähteteksti]

Koht Riik Kuld Kuld Hõbe Hõbe Pronks Pronks Kokku
1. Prantsusmaa Prantsusmaa 3 2 3 8
2. Saksamaa Saksamaa 2 3 1 6
3. Norra Norra 2 1 1 4
4. Poola Poola 1 0 0 1
5. Tšehhi Tšehhi 0 1 0 1
Venemaa Venemaa 0 1 0 1
7. Valgevene Valgevene 0 0 2 2
8. Bulgaaria Bulgaaria 0 0 1 1
8 Kokku 8 8 8 24