Erinevus lehekülje "Veevalaja (märk)" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
P
resümee puudub
P (parandasin skripti abil kriipsud + Korrastasin skripti abil viiteid)
P
==Lühiiseloomustus==
 
Õhumärk Veevalaja on seotud ühiste energiaväljadega, nii ühiste tegude kui mõtetega. Inimene, kel [[Päike (astroloogia)|Päike]] Veevalajas, on enamasti ratsionaalne ja objektiivne, suudab olukordi hinnata tundeid kõrvale jättes ning kriisihetkel väga kiiresti reageerida. Sõbrad ja mõttekaaslased võivad talle olla tähtsamad oma perest ning sageli on ta ühiskondlikult väga aktiivne. Ta on ülikiire mõtlemisega, seisab uuenduste eest ega väärtusta enamasti traditsioone. Sageli peetakse Veevalajat revolutsionääri võrdkujuks. Negatiivse poole pealt on ta pahatihti empaatiavõimetu, ei pea inimeste tundeid tähtsaks ega oska nendega arvestada. Samuti on ta üsna jäiga mõtlemisega, pidades oma ideid ainuõigeiks <ref name="xsc1z" />.
 
[[Kuu (astroloogia)|Kuu]] Veevalajas viitab inimesele, kes ei saa oma tunnetega kuigi hästi kontakti, mõistuse hääl jääb peale. Ta võib karta ka teiste inimeste tundepuhanguid. Talle meeldivad uued ja ootamatud olukorrad. Turvatunnet pakub talle võimalus teha asju omamoodi, teistest sõltumatult ja halli massiga kaasa ujumata. Ta õhutab ka teisi otsima isiklikku vabadust <ref name="Saladused" />.
<ref name="Piibel">Judy Hall. "Astroloogiapiibel", Trükitud Hiinas, 2005, lk 108</ref>
<ref name="Piibel2">Judy Hall. "Astroloogiapiibel", Trükitud Hiinas, 2005, lk 115</ref>
<ref name="xsc1z">[http://astromaailm.planet.ee/index.php?p=35 Astromaailm, sügise- ja talvemärgid]</ref>
<ref name="8YRaQ">[http://astro24h.de/Astro-Info/Neptun-im-Sternzeichen]Astro24, Neptun im Sternzeichen</ref>
<ref name="nShzh">[http://www.horoskop-paradies.ch/horoskop/pluto/wassermann.html]Horoskop-Paradies, Pluto im Wassermann</ref>

Navigeerimismenüü