Väike karikas 2014

Allikas: Vikipeedia
(Ümber suunatud leheküljelt Eesti jalgpalli Väike Karikas 2014)
Väike karikas
Hooaeg 2014
Meeskondi 74
Tulemused
Võitja Narva United FC
Statistika
Kokku mänge 72
Kokku väravaid 343 (4,76 mängu kohta)
Parim väravakütt Sergei Tasso (11 väravat)
2013
2015

Väike karikas 2014 ehk 2014. aasta väikesed karikavõistlused oli Eesti jalgpalli madalamate liigade karikavõistlused, mis algas 1/64-finaalpaaride loosimisega 18. märts 2014 ja lõppes finaaliga 11. september 2014. Väikeste karikavõistlustel osales 74 võistkonda.

1/64-finaalid[muuda | muuda lähteteksti]

Loosimine toimus 18. märtsil 2014.[1] Sulgudes võistkonna liiga tase.

Kodumeeskond  Skoor  Võõrsilmeeskond
6. aprill
IAFA Estonia (5) 0 : -1 (6) Narva JK Trans II
7. aprill
FC M.C. Tallinn (4) 3 : 1 (5) FC Kose
9. aprill
Kiviõli FC Irbis II (5) 1 : 0 (4) Tartu JK Welco Elekter
Läänemaa JK Haapsalu (4) 7 : 0 (5) Tallinna Maccabi
Tallinna Jalgpalliselts (6) 0 : 18 (4) Tallinna JK Visadus
10. aprill
Tallinna FC Levadia III (4) 4 : 2 (la) (5) Tallinna FC Ararat TTÜ II
SK Eestimaa Kasakad (5) 5 : 2 (la) (5) Tallinna FC Hell Hunt
11. aprill
Navi Vutiselts (5) 1 : 5 (5) Tallinna SK Dnipro
15. aprill
Viimsi MRJK (4) 3 : 0 (5) JK Kernu Kadakas
16. aprill
Rapla JK Atli (5) 1 : 3 (6) Maardu United

Märkused:

  • 1Mängutulemus tühistatud - Narva JK Trans II kasutas Premium Liigas osalenud mängijaid.

Vabapääsmed[muuda | muuda lähteteksti]

Otse 1/32-finaali pääsesid võistkonnad, kes jäid välja loosimata:

1/32-finaalid[muuda | muuda lähteteksti]

Loosimine toimus 18. aprillil 2014.[2] Sulgudes võistkonna liiga tase.

Kodumeeskond  Skoor  Võõrsilmeeskond
1. mai
Vastseliina FC Aspen (5) 2 : 5 (5) Saue JK Laagri
FC Helios Võru (6) 1 : 0 (4) Sörve JK
EMÜ SK (5) 2 : 1 (4) FC Nõmme United
Tallinna FC Castovanni Eagles (5) 2 : 3 (4) Läänemaa JK Haapsalu
FC Kose (5) 1 : 3 (5) SK Imavere Forss
3. mai
Narva United FC (5) 5 : 1 (5) Tallinna FC Charma
SK Tääksi (5) 9 : 1 (6) Maardu FC Starbunker II
Pärnu JK Poseidon Nirvaana (6) 3 : 4 (la) (6) Pärnu Jalgpalliklubi
4. mai
FC Järva-Jaani (5) 2 : 3 (5) Valga FC Warrior
Tallinna SK Dnipro (5) 0 : 2 (4) FC M.C. Tallinn
Pärnu JK Vaprus (6) 3 : 1 (6) JK Sillamäe Kalev III
Saaremaa Malev (5) 4 : 3 (la) (6) FCF Tallinna Ülikool II
SK Eestimaa Kasakad (5) 2 : 6 (5) IAFA Estonia
Lasnamäe FC Ajax (4) 7 : 1 (5) Viimsi FC Igiliikur
Tallinna FC Reaal (6) 0 : 4 (4) Raasiku FC Joker 1993
Ambla Vallameeskond (5) 3 : 4 (5) FC Otepää
FC Tartu II (6) 3 : 4 (la) (5) JK Retro
Tallinna FC Soccernet (6) 2 : 1 (la) (5) Põlva FC Lootos
Tallinna FC Eston Villa (6) 4 : 2 (6) JK Tallinna Kalev Juunior
JK Pärnu-Jaagupi (5) 0 : 1 (la) (5) Nõmme Kalju FC III
Paide Linnameeskond II (4) 1 : 2 (la) (6) Maardu United
FCF Tallinna Ülikool (4) 6 : 1 (6) Tallinna JK Jalgpallihaigla
Saku Sporting (5) 0 : 4 (5) Tartu FC Merkuur
Võru JK (4) 4 : 0 (6) Tartu Ülikool Fauna
Pärnu FC Metropool (4) 2 : 0 (6) Tallinna FC Twister
Tallinna JK Legion II (4) - : 2 (la)
(-:7 pen)2
(5) JK Tallinna Kalev III
Tallinna JK Piraaja (5) 3 : 2 (4) Türi Ganvix JK
5. mai
Viimsi MRJK (4) 5 : 2 (6) Tallinna Depoo
6. mai
Tallinna FC Levadia III (4) 0 : -3 (5) Kiviõli FC Irbis II
Tallinna JK Visadus (4) 7 : 0 (6) SK Tapa
7. mai
JK Loo (4) 1 : 3 (4) JK Kaitseliit Kalev
15. mai
FC Haiba (6) + : -4 (6) Tartu FC Santos II

Märkused:

  • 2Tulemus tühistatud, kuna Tallinna JK Legion II koosseisus osalesid mänguõigust mitteomavad mängijad.
  • 3Tulemus tühistatud, kuna Kiviõli FC Irbis II koosseisus osalesid mänguõigust mitteomavad mängijad.
  • 4Tartu FC Santos II andis loobumiskaotuse.

1/16-finaalid[muuda | muuda lähteteksti]

Loosimine toimus 13. mail 2014.[3] Sulgudes võistkonna liiga tase.

Kodumeeskond  Skoor  Võõrsilmeeskond
21. mai
FCF Tallinna Ülikool (4) 5 : 0 (4) Tallinna FC Levadia III
22. mai
Lasnamäe FC Ajax (4) 7 : 3 (6) FC Haiba
27. mai
Pärnu Jalgpalliklubi (6) 3 : 1 (5) Tallinna JK Piraaja
Tartu FC Merkuur (5) 3 : 1 (5) SK Imavere Forss
28. mai
JK Retro (5) 4 : 0 (6) Tallinna FC Eston Villa
Tallinna FC Soccernet (6) 0 : 1 (5) Narva United FC
Maardu United (6) 3 : 0 (5) JK Tallinna Kalev III
Viimsi MRJK (4) 1 : 5 (4) JK Kaitseliit Kalev
4. juuni
FC M.C. Tallinn (4) 6 : 1 (5) Nõmme Kalju FC III
Pärnu JK Vaprus (6) 0 : 1 (4) Tallinna JK Visadus
5. juuni
Saue JK Laagri (4) 1 : 2 (4) Pärnu FC Metropool
6. juuni
FC Helios Võru (6) 2 : 2 (la)
(4:2 pen)
(5) Valga FC Warrior
7. juuni
Saaremaa Malev (5) 0 : 3 (5) SK Tääksi
11. juuni
Võru JK (4) 1 : 2 (4) Raasiku FC Joker 1993
18. juuni
EMÜ SK (5) 2 : 2 (la)
(4:2 pen)
(4) Läänemaa JK Haapsalu
21. juuni
FC Otepää (5) 5 : 1 (5) IAFA Estonia

1/8-finaalid[muuda | muuda lähteteksti]

Sulgudes võistkonna liiga tase.

Kodumeeskond  Skoor  Võõrsilmeeskond
2. juuli
FC M.C. Tallinn (4) 3 : 3 (la)
(5:4 pen)
(5) JK Retro
5. juuli
Narva United FC (5) 8 : 2 (4) JK Kaitseliit Kalev
8. juuli
Maardu United (6) 2 : 3 (4) Tallinna JK Visadus
9. juuli
EMÜ SK (5) 2 : 2 (la)
(3:2 pen)
(4) FCF Tallinna Ülikool
10. juuli
Tartu FC Merkuur (5) 1 : 4 (4) Raasiku FC Joker 1993
11. juuli
SK Tääksi (5) 4 : 3 (la) (6) Pärnu Jalgpalliklubi
12. juuli
FC Helios Võru (6) 1 : 1 (la)
(6:5 pen)
(4) Pärnu FC Metropool
13. juuli
Lasnamäe FC Ajax (4) 9 : 2 (5) FC Otepää

Veerandfinaalid[muuda | muuda lähteteksti]

Loosimine toimus 18. juulil 2014. [4]

6. august 2014 Lasnamäe FC Ajax 3 : 2 EMÜ SK Tallinn  
19:00 Tasso Värav 29'
Ljapin Värav 52'67'
Protokoll Plado Värav 70'72' Staadion: Ajaxi kunstmuruväljak
Pealtvaatajaid: 58
Kohtunik: Martin Lember
13. august 2014 Raasiku FC Joker 1993 0 : 1 Narva United FC Raasiku  
19:00 Protokoll Osmanov Värav 33' Staadion: Raasiku Põhikooli kunstmuruväljak
Pealtvaatajaid: 112
Kohtunik: Taavi Puuorg
13. august 2014 SK Tääksi 0 : 2 Tallinna JK Visadus Suure-Jaani  
19:00 Protokoll Värk Värav 44'
Ploompuu Värav 67'
Staadion: Suure-Jaani Gümnaasiumi staadion
Pealtvaatajaid: 65
Kohtunik: Kristjan Kärt
19. august 2014 FC M.C. Tallinn 1 : 2 FC Helios Võru Kernu  
19:00 Borodinov Värav 33' Protokoll Lepp Värav 20'
Taan Värav 74'
Staadion: Kernu Põhikooli staadion
Pealtvaatajaid: 7
Kohtunik: Roman Laidinen

Poolfinaalid[muuda | muuda lähteteksti]

24. august 2014 Tallinna JK Visadus 0 : 3 Lasnamäe FC Ajax Tallinn  
18:00 Protokoll Papitšits Värav 13'
Tasso Värav 83'
Uhal Värav 90+1'
Staadion: Nike Arena
Pealtvaatajaid: 37
Kohtunik: Tomi Rahula
28. august 2014 FC Helios Võru 0 : 3 Narva United FC Võru  
19:30 Protokoll Saarnik Värav 47' (ov)
Aleksandrov Värav 67'
Seleznjov Värav 87'
Staadion: Võru Spordikeskuse staadion
Pealtvaatajaid: 202
Kohtunik: Maksim Mitrofanov

Finaal[muuda | muuda lähteteksti]


Lasnamäe FC Ajax
Narva United FC
1 Flag of Estonia.svg Artjom Jakovlev
18 Flag of Estonia.svg Sergei Kondratenko
4 Flag of Estonia.svg Rain Mürkhain
81 Flag of Estonia.svg Sergei Kobjakov
6 Flag of Estonia.svg Sergei Jarjomenko Substituted off 86'
3 Flag of Estonia.svg Sergei Polišnin Substituted off 59'
22 Flag of Belarus.svg Dmitri Papitšits Booked 42' Substituted off 56'
2 Flag of Estonia.svg Konstantin Potapov
10 Flag of Estonia.svg Ilja Ljapin (K)
11 Flag of Estonia.svg Andrei Kobjakov Substituted off 63'
33 Flag of Estonia.svg Sergei Tasso Booked 36'
Vahetusmängijad:
37 Flag of Estonia.svg Andrei Golovin
23 Flag of Estonia.svg Dmitri Tšistjakov
9 Flag of Estonia.svg Emanuil Uhal Substituted in 63'
14 Flag of Estonia.svg Ervin Guzek Booked 70' Substituted in 59'
5 Flag of Estonia.svg Andrei Stružkin Substituted in 86'
20 Flag of Estonia.svg Aleksandr Stepuk
Peatreener:
Flag of Estonia.svg Boriss Dugan
1 Flag of Russia.svg Vadim Beljakov
15 Flag of Estonia.svg Andrei Bolonenkov Booked 63'
19 Flag of Estonia.svg Kirill Eder
2 Flag of Estonia.svg Roman Vedehhov (K)
16 Flag of Estonia.svg Konstantin Mihhejev
17 Flag of Estonia.svg Sergei Aleksandrov
10 Flag of Estonia.svg Oleg Kurotškin Substituted off 61'
4 Flag of Estonia.svg Ivan Seleznjov
20 Flag of Estonia.svg Aleksandr Jegorov Substituted off 97'
12 Flag of Estonia.svg Andrei Gornev
8 Flag of Estonia.svg Juri Žagorov Substituted off 80'
Vahetusmängijad:
14 Flag of Estonia.svg Kirill Andrejev
13 Flag of Estonia.svg Stanislav Bõstrov Substituted in 80'
21 Flag of Estonia.svg Artur Piirak
24 Flag of Estonia.svg Vjatšeslav Rubannikov Substituted in 97'
23 Flag of Russia.svg Renat Osmanov Substituted in 61'
5 Flag of Estonia.svg Oleg Uljev
36 Flag of Estonia.svg Aleksandr Kolossov
Peatreener:
Flag of Estonia.svg Aleksandr Dmitrijev

Mängu ametnikud

  • Abikohtunikud: Lauri Salei, Heigo Paglant
  • 4. kohtunik: Dmitri Kulikov
  • Mängu inspektor: Aleksik Taurafeldt
  • Kohtunike vaatleja: Aleksik Taurafeldt

Mängu reeglid

  • 90 minutit.
  • 30 minutit (2x15 min) lisaaega kui vaja.
  • Penaltiseeria kui seis endiselt viigis.
  • Seitse mängijat vahetustepingil.
  • Maksimaalselt kolm vahetust.

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]