Kasutaja arutelu:Pault

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast Vikipeediasse, Pault!

Linkidele ei pea ette panema "Vikipeedia:". Lingi näiteks nii: [[koordinaatteljed|koordinaattelgedega]]. Abi saad juhendist. --Epp 11. august 2009, kell 19:17 (UTC)
Tere tulemast ka minu poolt!
Sinu loodud artiklid on väga harivad aga kohe näha, et viki eripära ei ole veel selge. Abiks on sulle Vikipeedia:Mida Vikipeedia ei ole, Vikipeedia:Vormistusreeglid, Vikipeedia:Usaldusväärsuse tagamine ja Vikipeedia:Uuele kasutajale. Jõudu! --Tiuks 12. august 2009, kell 00:05 (UTC)

Pilt[muuda lähteteksti]

Tere! Palun lisa pildi Valitsuskultuurid.jpg juurde sobiv litsentsimärgis (selleks redigeeri pildi lehekülge). Pikne 9. oktoober 2010, kell 17:33 (EEST)

Johannese apokrüüf[muuda lähteteksti]

Tõstetud lehele Johannese apokrüüf (Eri:Püsilink/3130724).


Minu meelest võiks see olla pealkirja all Johannese apokrüüf. Andres (arutelu) 9. juuli 2012, kell 09:27 (EEST)

Põhimõtteliselt ei ole mul selle vastu midagi. Selline oli selle algupärane nime allikas, millest ma selle tõlkisin. Tahaks siiski teada, kuidas see ülesse laetakse - mina seda ei oska.

Minu meelest selline pikk alliktekst Vikipeediasse ei sobi. Kui, siis Vikitekstidesse. Pikne 9. juuli 2012, kell 17:45 (EEST)

Siin on ka pikemaid artikleid, lisaks saaks panna lingiga Gnostitsismist - see ei õnnestunud mul samuti. Kui soovi on lisaksin hea meelega ka pildi raamatu esikaanest. Paul

Vähemalt üldosa saab ju siin olla. Siis saab edasi vaadata, mida tõlkega teha. Andres (arutelu) 10. juuli 2012, kell 13:51 (EEST)

Parandasin pealkirja - kas nüüs saks selle avalikuks lasta? Paul

Kopeeri artiklisse mitte link, vaid see tekst, mis sul praegu siin arutelulehel on - tegelik artikli tekst. Oma kommentaaridele lisa allkiri, selleks trüki neli tildet (~) või vajuta redigeerimiskasti kohal allkirjanuppu. Adeliine 10. juuli 2012, kell 15:46 (EEST)

Pilt:Paul Tammert.jpg[muuda lähteteksti]

Tere! Selle pildi juurde tuleks lisada mõni vaba litsents, mille all avaldamisega on nõus pildi autor. Soovitatavalt võiks see litsents olla {{cc-by-sa-3.0}}. Pildi autori luba selle konkreetse pildi ja valitud litsentsi kohta tuleks edastada aadressile permissions-etättwikimedia.org. Pikne 5. august 2013, kell 22:45 (EEST)

Kreeka korruptsioon[muuda lähteteksti]

Oled teretulnud Kreeka-teemaliste artiklite võistluse raames tegema oma artiklit Kreeka korruptsioonist loetavaks ja vikipeediapärasemaks. Ave Maria (arutelu) 1. november 2014, kell 09:54 (EET)

Allikad[muuda lähteteksti]

Tere! Enda teostele viitamine on Vikipeedias problemaatiline, eriti isekirjastatud teostele viitamine. Kui viitad ainult enda teosele, siis pole arusaadav, mil määral käsitleb Vikipeedia artikkel üldtuntud seisukohti ja mil määral on tegu originaaluurimusega (en:WP:OR). Viimast tuleks Vikipeedias vältida. Palun viita võimalusel otse neile sekundaarsetele allikatele, mida oma raamatus refereerinud oled. Pikne 21. oktoober 2019, kell 17:03 (EEST)


Pildi kustutamine[muuda lähteteksti]

Pilt (Fail:Blocksta.JPG) on esitatud kustutamiseks--Estopedist1 (arutelu) 30. detsember 2019, kell 11:31 (EET)


Ebatäpsused[muuda lähteteksti]

Lisasin mõned märkused artiklite Hing ja Meel aruteludesse. Oleks hea, kui viited oleksid korrektsemad ja põhjendatud ning artiklites ei oleks küsitavaid üldistusi. Näiteks Vipassanat ei saa samastada ainult budismiga ega ole ka see ainus budistlik meditatsioonitehnika. Suurte tekstihulkade lisamise võiks toimuda järk-järgult ja rohkem võiks tähelepanu pöörata kvaliteedile. --Lulu (arutelu) 28. märts 2020, kell 10:30 (EET)


Kust allikast võib leida selliste skaalade ja mõttesuundade paigutusega sotsiaalsete kordade mudeli, mille nüüd hulgasse artiklitesse lisasid? Pikne 4. juuni 2020, kell 23:02 (EEST)

Lisasid nüüd pildiallkirjadesse lingi artiklile Sotsiaalne kord, kus on mitu sarnast joonist, aga allikat ei leia ma ka sealt artiklist. Pikne 5. juuni 2020, kell 17:35 (EEST)