Kasutaja:Märt Põder

Allikas: Vikipeedia

Et asi segasem oleks, siis kirjutan vahel suvaliste IPde alt ja paar vanemat pseudonüümi on ka -- eriti kui ma kirjutan teemal, kus ma ei taha oma isikut või enda arvatavaid taustateadmisi/autoriteeti artikli puhul mängu tuua, nt juhul, kus see on olematu või väga tugev, kuid samas kardan, et kallutatud. Wikimedia ametlikes rollides eelistan läbipaistvuse huvides kirjutada oma "ristinime" all, sest muidu võib seda võtta kui privilegeeritud isiku katset Vikipeedia arengut varjatult suunata.

Mõtlen kõike alati tõsiselt, ei ütle mitte midagi niisama ja mul on kõik meeles. Kui on kahtlusi, mida ma millegagi silmas pean, siis on alati kõige targem mult endalt otse küsida. Suhtlus on tulemuslikum, kui küsimused on konkreetsete asjade, nt argumentide konkreetsete eelduste, järelduste vmt kohta.

Olin filosoofiaõppejõud kohalikus kunstikolledžis ja lasin tudengitel koostada hindelise tööna filosoofia/kunstiteooria valdkonnaga haakuvaid artikleid:

Telegram küsis mult Vikipeedia kohta hulga küsimusi ja kirjutasin vastuste jaoks baasteksti:

Kontaktid[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]

Õige pööre: konverdime Riigikogu vikiks![muuda | muuda lähteteksti]

Kandideerisin 2019. aasta Riigikogu valimistel roheliste nimekirjas piraadipartei infoühiskonna programmiga, mis moodustas roheliste programmi viimase peatüki. Lubadus kandideerimisel oli lasta end valituks osutumisel kiibistada, kolisin valimiste tippajal eksperimentaalselt kaheks kuuks Narva, käisin tuuridel ja debattidel Jõhvis, Kohtla-Järvel, Sillamäel, sain krantsina Tartu tänavalt Ida-Virumaal 44 häält.