Kelgutamine 1994. aasta taliolümpiamängudel

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Kelgutamine 1994. aasta taliolümpiamängudel Lillehammeris

Meeste ühekelk[muuda | muuda lähteteksti]

13. ja 14. veebruar
33 võistlejat, kellest lõpetas 32

KohtVõistlejaRiikI sõitII sõitIII sõitIV sõitKokku
1.Georg HacklSaksamaa50,29650,56050,22450,4913.21,571
2.Markus ProckAustria50,30050,56650,16650,5523.21,584
3.Armin ZoeggelerItaalia50,44150,60150,36550,4263.21,833
4.Arnold HuberItaalia50,55850,76350,54650,5513.22,418
5.Wendel SuckowUSA50,69850,81950,35950,5483.22,424
6.Norbert HuberItaalia50,65950,83650,39950,5803.22,474
7.Gerhard GleirscherAustria50,85750,81150,35250,5493.22,569
8.Jens MüllerSaksamaa50,56350,85850,29750,8623.22,580
9.Albert DemtšenkoVenemaa50,60150,86350,63350,5303.22,627
10.Markus SchmidtAustria50,66450,87050,75050,8303.23,114
11.Sergei DanilinVenemaa50,76750,97350,66550,8563.23,261
12.Mikael HolmRootsi50,91751,08750,94651,0993.24,049
13.Andreas SöderbergRootsi51,11151,19750,80950,9823.24,099
14.Eduard BurmistrovVenemaa51,10251,35150,87751,0633.24,393
15.Alexander BauSaksamaa51,02051,07850,88551,4303.24,413
16.Robert PipkinsUSA51,24851,33250,88551,1153.24,580
17.Bengt WaldenRootsi51,33151,32551,09151,1053.24,852
18.Agris ElertsLäti51,39551,77751,23751,5843.25,993
19.Jozef SkvarekSlovakkia51,77551,83551,30051,6123.26,522
20.Clay IvesKanada51,51851,82251,69951,6473.26,686
21.Juris VovcoksLäti51,64751,79451,76951,7383.26,948
22.Kazuhito TakamatsuJaapan51,65851,47151,78252,1923.27,103
23.Kyle HeikkilaUSA Neitsisaared52,00752,00751,51951,7033.27,236
24.Spyros Pol PinasKreeka51,99652,17051,78251,8643.27,812
25.Yuji SasakiJaapan51,97052,27952,28651,9433.28,478
26.Paul HixSuurbritannia52,41052,39852,07352,2343.29,115
27.Marco FelderLiechtenstein52,27952,44552,12252,5633.29,409
28.Atsushi SasakiJaapan52,46052,66152,24152,4343.29,796
29.Reto GillyŠveits52,74052,55552,69652,4363.30,427
30.Simon PayneBermuda52,60652,85552,54352,6333.30,637
31.Nedzad LomigoraBosnia ja Hertsegoviina53,25453,12654,72553,0233.34,128
32.Roger WhiteAustraalia55,67454,54654,84258,0003.43,062

Duncan Kennedy (USA) katkestas 3. sõidus (2 sõidu järel oli ta 4. kohal).

Meeste kahekelk[muuda | muuda lähteteksti]

18. veebruar
20 paari, kellest lõpetas 19

KohtVõistlejadRiikI sõitII sõitKokku
1.Kurt Brügger, Wilfried HuberItaalia48,34848,3721.36,720
2.Hansjörg Raffl, Norbert HuberItaalia48,27448,4951.36,769
3.Stefan Krausse, Jan BehrendtSaksamaa48,36448,5811.36,945
4.Mark Grimmette, Jonathan EdwardsUSA48,61748,6721.37,289
5.Christopher Thorpe, Gordon SheerUSA48,57148,7251.37,296
6.Iona Apostol, Constantin-Liviu CepoiRumeenia48,64748,6761.37,323
7.Albert Demtšenko, Aleksei ZelenskiVenemaa48,65548,8221.37,477
8.Robert Gasper, Clay IvesKanada48,89948,7921.37,691
Igor Urbanski, Andrei MuhhinUkraina48,72848,9631.37,691
10.Tobias Schiegl, Markus SchieglAustria48,80248,8931.37,695
11.Aivis Svans, Roberts SuharevsLäti48,94948,9181.37,867
12.Juris Vovcoks, Dairis LeksisLäti49,01449,2011.38,215
13.Hans Kohala, Carl LindqvistRootsi48,97049,2681.38,238
14.Steffen Skel, Steffen WöllerSaksamaa49,21749,0911.38,308
15.Anatoli Bobkov, Gennadi BeljakovVenemaa49,29649,3841.38,680
16.Leszek Szarejko, Adrian PrzechewkaPoola49,10449,8001.38,904
17.Levan Tibilov, Kaha VahtangišviliGruusia49,88049,5041.39,384
18.Atsushi Sasaki, Yuji SasakiJaapan50,78249,3421.40,124
19.Elko Karatcolov, Ivan KaratcolovBulgaaria50,93650,8721.41,763

Harald Rolfsen ja Lars Marius Waldal (Norra) diskvalifitseeriti 1. sõidus.

Naiste ühekelk[muuda | muuda lähteteksti]

15. ja 16. veebruar
25 võistlejat, kellest lõpetas 24

KohtVõistlejaRiikI sõitII sõitIII sõitIV sõitKokku
1.Gerda WeissensteinerItaalia48,74048,89048,95048,9373.15,517
2.Susi ErdmannSaksamaa48,98948,89349,34049,0543.16,276
3.Andrea TagwerkerAustria48,96149,15749,27749,2573.16,652
4.Angelika NeunerAustria49,05549,15249,31549,3793.16,901
5.Natalie ObkircherItaalia49,04649,25249,18149,4583.16,937
6.Gabriele KohlischSaksamaa48,98849,32349,30149,5853.17,197
7.Irina GubkinaVenemaa49,16749,23149,37649,4243.17,198
8.Natalja JakušenkoUkraina49,23349,30449,41349,4283.17,378
9.Anna OrlovaLäti49,30149,52649,29749,3633.17,487
10.Doris NeunerAustria49,33149,71749,31949,4593.17,826
11.Cameron MylerUSA49,20149,76349,32449,5463.17,834
12.Bethan Calcaterra-McMahonUSA49,73349,54249,30449,4263.18,005
13.Pia WedegeNorra49,36749,49049,72049,4703.18,047
14.Jana BodeSaksamaa50,09949,29649,46749,2393.18,101
15.Maria JasenčakováSlovakkia49,41150,35149,27649,4183.18,456
16.Evija ŠulceLäti49,79549,81949,62549,7183.18,957
17.Iluta GaileLäti49,97349,73649,63649,7043.19,049
18.Olga NovikovaVenemaa49,86050,04449,84250,2313.19,977
19.Helen NovikovEesti50,16050,17249,80850,1933.20,333
20.Anne AbernathyUSA Neitsisaared50,69850,19049,77650,1673.20,831
21.Adriana TureaRumeenia50,32450,58850,39350,5563.21,861
22.Sorina GrigoreRumeenia51,32450,80050,57250,5083.23,204
23.Verona MarjanovičBosnia ja Hertsegoviina50,58651,70751,36551,1213.24,779
24.Greta SeboldKreeka1.43,58550,82449,77749,9554.14,141

Erin Warren (USA) kukkus ja katkestas 1. sõidus.