Kasutaja arutelu:ErilineKonn

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast Vikipeediasse, ErilineKonn! --Tiuks 1. mai 2008, kell 08:39 (UTC)

Entsüklopeediasse ei ole mõtet kirjutada ühelauselisi artikleid. Muusikute jaoks on meil Vikipeedia:Vikiprojekt Muusikud. --Tiuks 1. mai 2008, kell 08:39 (UTC)

Aga ega midagi katki ka pole, kui artikkel esialgu ühelauseline on. Andres 1. mai 2008, kell 15:05 (UTC)

Vastan sulle siin. Muusikute ja bändide jaoks on meil {{muusikute info}}. --Tiuks 1. mai 2008, kell 21:20 (UTC)
inimesel, kes on Vikis uustulnuk, võtab veidi aega, et saada mallide värgindusest aru. Arvan, et esimese kuu jooksul tekib nii palju enesekindlust Viki võimalustega manipuleerisel, et võtta ette mallide kasutamine. Ja minu arust mall ei ole obligatoorne. Taebetahvel on kokkuvõtliku eesmärgiga. Põhiline on siiski tavatekst. Ära palun pahanda, Tiuks, kuid minu arust Sa pöörad liiga palju tähelepanu mallidele. Mallid võivad olla, aga nad ei pea olema.--Hendrix 2. mai 2008, kell 17:06 (UTC)
Küsimuse saatis mulle isiklikult e-posti teel ja küsimus oli kas bändide jaoks on olemas mall. Kogemus on näidanud, et mõni uustulnuk hakkab ise kohe malle tegema ja ei vaata, mis meil vikis tegelikult toimub. Näiteks kasutaja Withingirl. Tegelikult oleks hea meel kui artiklis oleks rohkem teksti aga seda kipub vahel nappima. Malli jõuab alati ka hiljem panna ja seda ei saagi nõuda algajalt. --Tiuks 2. mai 2008, kell 17:48 (UTC)
seda minagi, et malli jõuab hiljem ka panna. Alul las tekst kosub ja siis ... eks asjade kulgemine näitab, mis artiklist saab--Hendrix 2. mai 2008, kell 17:52 (UTC)

ma vist sain l6puks aru mismoodi siin see asi käib, no tore. artiklite kohta: ma arvan et yks lause on parem kui mitte midagi. kyll pärast jõuab juurde kirjutada. ma ei saa momendil aru kas see on õige koht, kus seda k6ike kysida - pole j6udnud juhendit läbi tuulata... aga mismoodi näiteks viidata kahelt eri terminilt samale artiklile, näiteks bänd on sama, aga tal on lihtsalt mitu nime olnud? pole ju mõtet kahte erinevat artiklit sama sisuga tekitada, eks ole.

Tarvara(d)[muuda lähteteksti]

Täna vaidleme Andresega mitmuse pärast. Kas tarkvara on mitmuses või ei ole. Tegin kategooria mitmuses ja vaidlus on Kategooria arutelu:Muusikatarkvara. Mis sina kostad? --Tiuks 29. august 2008, kell 21:01 (UTC)

ja ma ei leia kuskilt KKK-d? ehk FAQ-i?

--ErilineKonn 1. mai 2008, kell 21:47 (UTC)

Ma tean, et uutel kasutajatel on raske siin orienteeruda. KKK on Vikipeedia:KKK. Ühe tähendusega artiklid teisaldatakse põhiartiklile või võtad redigeerimiskasti alt #REDIRECT[[]] ja kirjutad nurksulgudesse põhiartikli nime. Loodan, et sellest oli abi. --Tiuks 1. mai 2008, kell 21:55 (UTC)
Üks võimalus viitamiseks on selline: [[uusnimi|vananimi]]. Vasakule poole püstkriipsu kirjutatakse lingitava artikli pealkiri, paremale see, mis näha jääb. See töötab ka juhul, kui ümbersuunamist ei saa teha. Andres 1. mai 2008, kell 22:29 (UTC)
seda, et kui hakkad lehekülge redigeerima siis akna alt leiad tegelikult viite redigeerimisjuhendile, nati kahjuks varjatud kohas küll ja vajaks ilmselt täiendamist, aga ühte-teist sealt isegi leiab -- Ahsoous 1. mai 2008, kell 23:12 (UTC)

Diskograafia[muuda lähteteksti]

Sa vist ei oska veel malle kasutada aga mallis {{diskograafia loend}} on olemas read välja antud ja koht tabelis. Värvid näitavad erinevaid albumeid. Kokkuvõtte sellest annab {{muusikute diskograafia}}. Õpetusi ei ole ma veel jõudnud tõlkida aga tutvuda saad ikka. Sellisel juhul võid teha artiklisse alajaotuse Diskograafia. Inglise vikis en:Frank Zappa discography ei ole neid malle kasutatud. Postuumsed albumid on peale surma välja antud albumid ja ma arvan, et neid ei ole vaja eraldi liigitada, piisab ühtsest loendist. --Tiuks 4. mai 2008, kell 21:18 (UTC)

selle peale peaks natuke m6tlema, tegelikult annavad niimoodi liigitatud albumid mingi ylevaate, mis plaadid on n6 autori käpa alt tulnud (mis reeglina annab mingi garantii artisti käekirjast). no mõtleks nati...--Täitsa Topitav Konn 4. mai 2008, kell 21:41 (UTC)

Kas sa tahad öelda, et Frank Zappa puhul ei tohiks ühte patta panna. Kui on tõesti mingi vahe, siis võib eraldi teha. Neid artiste peaks vähe olema, kelle albumeid on hiljem välja antud. --Tiuks 4. mai 2008, kell 21:48 (UTC) --Tiuks 4. mai 2008, kell 21:48 (UTC)

no jah, Zappa, Hendrix? kes veel? eeee, aga äkki teha lihtsalt tabelisse veel yks värv=postuumselt välja antud vöi midasgi ja asi ants?--Täitsa Topitav Konn 4. mai 2008, kell 21:51 (UTC)

reaktsioonide järgi otsustades ongi ainult kaks muusikut (hendrix ja zappa) surnud, ylejäänd olid ilmselt vampiirid.--Täitsa Topitav Konn 6. mai 2008, kell 17:35 (UTC)
Noh mõned surnud esitajad kellelt on ilmunud postuumseid albumeid: Otis Redding, 2Pac, Notorious B.I.G, Buddy Holly, Marvin Gaye jne.--WooteleF 6. mai 2008, kell 17:50 (UTC)

vaatsin neid malle, nati keerulised on esmapilgul. silma hakkas soundtrack, mis võiks olla ikka filmimuusika eesti keeles

Võrdle meie ja inglise viki linke. Film score on ikkagi filmimuusika aga Soundtrack on omaette lugu. meie vikis ja inglise vikis. --Tiuks 6. mai 2008, kell 18:00 (UTC)

mul tuli selline mõte - "filmimuusika" ja "filmi muusika". peaks nagu eristama? --Täitsa Topitav Konn 6. mai 2008, kell 16:36 (UTC)


{{Muusikute diskograafia}} on väli valik, millega saab oma tahtmise järgi liigitada. Need mallid on nii värsked, et ega minagi veel täpselt ei tunne neid. Proovida ju võib. --Tiuks 4. mai 2008, kell 22:02 (UTC)
Film score on ka veel eraldi vaja tõlkida. Meie filmimuusika on inglise vikis en:Film score. Lingiks on muidugi soundtrack. en:Soundtrack. See ei ole ainult filmimuusika. Pean hoopis film score ära tõlkima filmimuusikaks. --Tiuks 4. mai 2008, kell 22:33 (UTC)

Lingid[muuda lähteteksti]

tegelikult ma vist juba oskan, ma praegu tegelen rohkem elementaarse info tekitamise ja/või tõlkimisega ingliskeelsest vikist. ma ikka ei saa aru sellest kuidas ma need pildid saan kuskile pandud. samas võiks kasutada vähemalt esialgu neid samu mis on ingliskeelses vikis, aga tundub et ei oska otse linkida, kas keegi ei teeks puust ja punaseks.--Täitsa Topitav Konn 4. mai 2008, kell 21:25 (UTC)

Vormindamise juhendis on välislingi õpetus. Tahab veel täiendamist. Üldiselt välislingi paned [...] vahele. Peale linki tee tühik ja kirjuta lingi nimi. Siselingid [[...]] vahele ja kui tahad lingile teist teksti, siis tühiku asemel pane | ja kirjutad vastava teksti. Vaata veel redigeerimisjuhendit (siin on ka spikker). --Tiuks 4. mai 2008, kell 21:34 (UTC)

Vaatasin artikli östrogeen algvesriooni. Teine lause ei sobinud entsüklopeediasse. Teised pidid seda artiklit toimetama ja selle sobimatu kustutama. Alati mõtle enne kui kirjutad, kas entsüklopeediasse sobib. Lollusi pole mõtet teha. --Tiuks 5. mai 2008, kell 17:56 (UTC)

ahh, peale vikipoiste väikseid murumänge tundus see sobilik. parandan ennast. söön ennast karvadest paljaks.--Täitsa Topitav Konn 5. mai 2008, kell 18:02 (UTC)

Veel paar õpetussõna. "Vaata ka" alapealkirja alla pannakse seotud vikipeediaartiklid. Muud lingid lähevad "Välislinkide" alajaotusse. Kui kasutada DEFAULTSORT malli ei pea panema igale kategooriale eraldi nime juurde. Samuti ei panda üksteisele alluvaid kategooriad. Kui on eesti kitarristid, siis enam eesti inimesi ei panda.--WooteleF 6. mai 2008, kell 16:21 (UTC)


Ära nüüd solvu aga nii me väldimegi pooleli artikleid, mis kasutaja kavatseb unustada. Kustuta mall ei tähenda veel seda, et seda kohe kustutatakse. Kirjuta mõni kobedam lause ja kustutamise mall võetakse ära. --Tiuks 9. mai 2008, kell 22:49 (UTC)


Tänud kaastöö eest! Tundub, et tehtud või tegemisel artiklite nimekiri täieneb. Soovi korral võid selle panna oma kasutaja alamlehele nii Kasutaja:ErilineKonn/Lehe nimi ja lingi võid teha kasutaja põhilehele. Oma kaastöid näed ka päises (paremal, üleval) olevast lingist kaastööd (Eri:Contributions/ErilineKonn). --Tiuks 12. mai 2008, kell 17:46 (UTC)

mille ma võin panna? ei saa aru.
Tehtud artiklite loendi. --Tiuks 12. mai 2008, kell 18:03 (UTC)

Kuidas lisada pilti[muuda lähteteksti]

a) pilte võiks laadida commonsisse - http://commons.wikipedia.org/
b) kui commonsis on selleteemalisi pilte mitu, siis võiks neile viidata commonsi malli kasutades
{{commons|nimi-commonsis|nimi-eesti-keeles-kui-kirjapilt-erineb}}
suwa 14. mai 2008, kell 16:53 (UTC)

Pilditöötlustarkvara[muuda lähteteksti]

Miks just pilditöötlustarkvara, aga mitte pilditöötlusprogramm? Palun põhjenda? Valju 18. mai 2008, kell 13:24 (UTC)

kule, valju, palun põhjenda miks pilditöötlusprogramm mitte pilditöötlustarkvara?! kirjuta adekvaatne artikkel, siis kobise ja kasutagem siis eestikeelseid vasteid. niikaua hoiavad k6ik suu kinni, kes matsu ei jaga, ise ei kirjuta, aga kobisevad ja järgi ka ei uuri.--Täitsa Topitav Konn 18. mai 2008, kell 19:18 (UTC)

Esiteks, palun suhtlemisel jääda viisakakas!
  • Heikki Vallaste e-teatmik väidab, et tarkvara on arvutile antavad käsud. Mingi tegumi sooritamiseks vajalikku käsujada nimetatakse programmiks. Tarkvara jaguneb kahte suurde kategaooriasse - süsteemitarkvaraks ja rakendustarkvaraks. Süsteemitarkvara koosneb juhtprogrammidest nagu operatsioonisüsteem ja andmebaasihaldurid (DBMS), rakendustarkvara hulka kuuluvad kõik programmid, mis töötlevad kasutaja poolt ette nähtud andmeid (tekstitöötlus, tabelarvutus, raamatupidamine jne)
  • Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2006 väidab, et tarkvara on kõik see, mis on vajalik riistvara töölepanekuks, nt reeglid, programmid, juhendid (algselt andmetöötlussüsteemis, hiljem mujalgi).
  • Ka näiteks Microsoft nimetab Wordi programmiks või rakenduseks. [1]
  • Ka Vikipeedia väidab, et tarkvara hõlmab endas kõiki mittefüüsilisi arvuti tööks vajalike komponente, eelkõige arvutiprogramme..., kuid seal pole öeldud, et tarkvara ehk programm hõlmab...
Programmid on üks osa tarkvarast. Arvutis töötavad ikkagi programmid. Iseseisvalt töötavat ning täielikku programmi saab nimetada rakenduseks, aga programm ja tarkvara pole üksühesed vasted. Valju 18. mai 2008, kell 20:54 (UTC)
minu arust sa vastasid ise endale. programmide nimetamine tarkvaraks pole väär.

tarkvara on yldjuhul yldnimetus, aga kasytatakse ka kitsendTUD tähenduses. mott.--Täitsa Topitav Konn 19. mai 2008, kell 12:35 (UTC)

Me ei tohi siin anda artiklitele nimesid, mis "pole väärad". Kui teeme entsüklopeediat, peavad ka artiklite nimed korrektsed olema.
Kusjuures su kommentaarides kasutatud kõnepruuk jätab ikka soovida küll. Ehk parandaksid ennast. Sellest tüli piisavalt, kui peab tegelema sinu loodud artiklite vikindamisega. Möla ei viitsi keegi taluda. iffcool 19. mai 2008, kell 12:43 (UTC)
hakkab peale, kui keegi sõnastab täpsemalt, palun väga. siiani pole seda minu arvates tehtud.

pigem on tegeletud x asjadega. lugege nyyd yleval olev tarkvara kohta käiv jutt MÕTTEGA läbi. mul pole aega, ega huvi kellelegi siin põhjendada, miks miski on nii nagu. tülikas? jajah ;)--213.219.125.18 19. mai 2008, kell 15:16 (UTC)


Ümbersuunata saad nii #redirectArtikli nimi --WooteleF 22. mai 2008, kell 12:13 (UTC)

Tarkvara(d)[muuda lähteteksti]

Täna vaidleme Andresega mitmuse pärast. Kas tarkvara on mitmuses või ei ole. Tegin kategooria mitmuses ja vaidlus on Kategooria arutelu:Muusikatarkvara. Mis sina kostad? --Tiuks 29. august 2008, kell 21:01 (UTC)

? ei saa aru miks? inimene peab leidma k6nealloleva yles "tarkvara" nimetuse alt ja leiab.... milleks pilli l6hki ajada?

minge magama, mu kallid vikindajad. :) --Täitsa Topitav Konn 29. august 2008, kell 21:29 (UTC)

Kategooriad tehakse meil tavaliselt mitmuses ja nii minagi. Vaatasin, et ainsuses ei saa olla, sest muusikatarkvarasid on hulgim. Üllatuseks öeldakse, et mitmuses ei olegi. See ei ole ju võimalik. --Tiuks 29. august 2008, kell 21:32 (UTC)

... selgita palun kuidas mõiste "tarkavara" on selgem kui "tarkvarad" või vastupidi.

kardan et mitmuses nimetamine ei anna midagi juurde selgusele. jah, v6ib-olla ma olen natuke aeglane momendil. kui vaja siis võib ju minu r66muks teha artikli "käärid" v6i "käär" v6i "püks" ja "püksid"... vaielgem ;) --Täitsa Topitav Konn 29. august 2008, kell 21:45 (UTC)

Artikli pealkiri on Tarkvara. Jutt on aga kategooria pealkirjast. Mina väidan, et seda sõna ei saa panna mitmusesse, nagu ka näiteks sõna "jahu". (On muidugi erilisi kontekste, kus mitmust siiski saab kasutada.) Andres 29. august 2008, kell 21:50 (UTC)

--- ok, ma saan aru, et on vaja yhtseid standardeid? siis peaks yle vaatama k6ik ENE-d ja EB-d, et saaks kuidagi otsa peale?k as siis siiani pole kokku lepitud kuidas m6isteid käsitleda? hmmmm. :/ --Täitsa Topitav Konn 29. august 2008, kell 21:57 (UTC) --- minu teada on meil isegi infotelefon keeleliste kysimustega maadlejatele, kust saab alati üle küsida kuidas õige on eesti keeles, eksole? --Täitsa Topitav Konn 22. märts 2009, kell 13:22 (UTC)

Jah. Muide, parem on meil saata, sest siis saab kirjaliku vastuse. Andres 22. märts 2009, kell 13:38 (UTC)

Palun ära märgi sisulisi täiendusi pisiparandusteks. Andres 25. september 2008, kell 05:48 (UTC)


Palun ära kirjuta sõna-sõnalt maha. --Epp 22. märts 2009, kell 20:23 (UTC) --- olen neile teada andnud, et kasutan voldikute jms teksti.

Sellegipoolest on parem sõnastust muuta. Andres 23. märts 2009, kell 22:46 (UTC)

Nüüdismuusika-alased artiklid[muuda lähteteksti]

Lugupeetud ErilineKonn, palju õnne! Palun võta ühendust aadressil andrus.kallastu@eesti.ee ning saada mulle Eesti Kultuurkapitali lepingu sõlmimiseks oma kodanikunimi, isikukood ja postiaadress. Parimate soovidega uuel aastal, --Andrus Kallastu 2. jaanuar 2010, kell 14:10 (UTC)

Pilt:Tarvokaspartoome.jpg[muuda lähteteksti]

Tere! Kas oled selle pildi autor? Kui autor on keegi teine, tuleks edastada aadressile permissions-etättwikimedia.org luba, milles autor kinnitab, et on nõus pildi avaldamisega valitud litsentsi tingimustel. Pikne 25. mai 2014, kell 18:47 (EEST)


Tere! Sai kirjutatud et algse pildi tegi Piret Räni. Ta on teadlik ja nõus antud pildi kasutamisega Wikis. Igal juhul saadan talle teate. (ErilineKonn)

Polümaat[muuda lähteteksti]

Iga mitme alaga tegelenud inimene ei ole polümaat. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 27. november 2017, kell 21:51 (EET)Vasta[vasta]


eks ma olen siin terve päeva sellega tegelenud, ma olen natuke ikka süvenenud ka teemasse. küsimus on selles kas nad on olnud nendel mitmel alal silmapaistvad. kes sinus küsimusi tekitab? Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 16:56 (EET)Vasta[vasta]


Minus tekitab küsimusi see sõna, mida väljaspool Vikipeediat peaaegu ei tarvitata. Andres (arutelu) 28. november 2017, kell 08:15 (EET)Vasta[vasta]


ma lõin googlisse sisse "polümaat" - tuli ikka küll vasteid. Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 16:56 (EET)Vasta[vasta]


Paistab küll, et kellegi polümaadiks pidamine on antud juhul eelkõige Vikipeedia kirjutaja hinnang, ehk tegu on originaaluurimusega, mida tuleks vältida. Kui selline hinnang autoriteetsetes allikates levinud pole, ja just autoriteetsets allikates, siis minu meelest pole ka põhjust isiku artiklis seda tuua, vähemasti mitte esimeses lauses. Kui nii on isiku kohta öeldud ühes või paaris autoriteetses allikas, siis võib-olla saaks seda artiklis kuskil tagapool mainida. Mis puutub artiklisse "Polümaat", siis selle ingliskeelses versioonis on näidete toomisest üldiselt hoidutud, arutelu järgi on sellega varasemalt omajagu probleeme olnud. Ka siin võiks näidete toomisest pigem hoiduda. Mis puutub sõnakasutusse, siis võimalik, et leidub sobivamaid ja levinumaid sõnu või väljendeid, mida vajadusel ingliskeelse sõna vasteks tuua. Aga ma ei oska praegu soovitada. Võimalik, et kontekstist sõltuvalt sobib vasteks erinev sõna. 207.154.248.105 28. november 2017, kell 11:28 (EET)Vasta[vasta]


mida lugeda autoriteetseks hinnanguks? inglisekeelne wiki ei kõlba? lugupeetud väljaandeid ei kõlba, mis siis kõlbab? WTF? kui ikka tegelane saab auhindu ja kraade erinevatel aladel siis on põhjust teda erudiidiks pidada.Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 16:56 (EET)Vasta[vasta]


"polümaat" - no küll ma need imepärased viited ka sisse panen kus on härrasid, prouasid niimoodi nimetatud; ei jõua kõike korraga.Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 16:56 (EET)Vasta[vasta]


igal jul mida te siis soovitate? et panen polühistor või entsüklopedist? minul on savi missugust terminit kasutada, peaasi et inimesed aru saavad millest jutt on Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 16:56 (EET)Vasta[vasta]

Soovitan panna juurde viite artiklile milles isikut on niimoodi nimetatud. Kuna tegu on ülistava hinnanguga, oleks eriti hea kasutada mitut erinevat viidet, et tagada neutraalsus. Muide, oma kommentaaride allkirjastamiseks lisa lõppu nelja tildet (~~~~). Jõudu! - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 28. november 2017, kell 16:50 (EET)Vasta[vasta]

igaljuhul, suurem osa nendest artiklidest on tõlgitud ja siis kokku pandud soome ja inglise ja vene wiki põhjal. ei jõua kõike üle kontrollida. Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 16:59 (EET)Vasta[vasta]

Jah, ega sa üksi ei peagi. Lihtsalt üleüldine soovitus uute lisamisel. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 28. november 2017, kell 17:02 (EET)Vasta[vasta]

terminit sai kasutatud ÕS seletusest lähtuvalt polühistor <+ h`istor -i [null 2]e s> (< polü- + kr histōr teadja) • van rohkete ning mitmekülgsete teadmistega õpetlane, entsüklopedist et siis kui inimene on kirjanik ja õppinud luulet, proosat, stsenaristikat, siis see kõik kuulub kirjanduse valdkonda ja siis ta nagu ma aru saan ei nimetata polühistoriks. kui aga inimene on õppinud ja tegev mitmes valdkonnas, näiteks insenerikunst, kirjandus, muusika, siis on tegemist polühistoriga. et selgituseks kus ja miks ma olen lisanud selle nimetuse. Täitsa Topitav Konn (arutelu) 28. november 2017, kell 17:06 (EET)Vasta[vasta]

Tõlkimisest[muuda lähteteksti]

Palun parandada tõlkides viidetes kuupäevad ära (st meie formaadile vastavaks). - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 29. november 2017, kell 16:12 (EET)Vasta[vasta]

nii viita siis õigele vormingule, kuidas õige on.Täitsa Topitav Konn (arutelu) 30. november 2017, kell 18:35 (EET)Vasta[vasta]

Mitte 27 September 2015 / September 27 2015, vaid 27. september 2015. Muuseas oma kommentaarid saad endiselt allkirjastada lisades teksti lõppu neli tildet (~~~~)

Parem siis juba kirjutada "vaadatud 27.9.2015". Aga veel parem oleks ise vaadata, kas allikas on olemas ja kas seal on see kirjas, mida artikli tekst ütleb, ning panna siis see kuupäev, millal ise allikat vaatasid. Andres (arutelu) 30. november 2017, kell 14:40 (EET)Vasta[vasta]

ma ainult tõlgin, need kuupäevad, võiks olemata olla. Täitsa Topitav Konn (arutelu) 30. november 2017, kell 20:41 (EET)Vasta[vasta]

ja veel... palun, ärge näppige minu tõlgitud artikleid enne kui ma olen oma osa lõpetand. tekivad konfliktid. ma annan teada kui ma olen enda poolt lõpetand, siis minge kallale. minu loogika artiklite tõlkimisel on, et kui kirjutan/tõlgin artikli ja vaatan, et viidata ei saa kuna pole artikleid, siis ma proovin vähemalt alguse ära teha - edasi saab alati kirjutada. kui vaadata ENE-t siis osade teemade/mõistete kohta ongi üks rida seletust. ma arvan et vähem on rohkem. Täitsa Topitav Konn (arutelu) 30. november 2017, kell 20:46 (EET)Vasta[vasta]

Kui aktiivselt mingi artikliga tööd teed, siis võid seniks algusesse lisada malli {{Oodake}}, et teistele sellest märku anda. Kuupäevadest veel nii palju, et kui sa viitemallides neid parandada ei taha, siis pane näiteks viiteks ainult link ilma mallita. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 30. november 2017, kell 20:52 (EET)Vasta[vasta]

tänud soovituste ja paranduste eest! Täitsa Topitav Konn (arutelu) 30. november 2017, kell 21:02 (EET)Vasta[vasta]

Võõrkeelsete teoste pealkirjad[muuda lähteteksti]

Palun vaata üle oma viimased parandused, näiteks artiklis Hieroglüüf. Võõrkeelsete teoste pealkirjad ei käi kursiivis ja jutumärkides, vaid ainult jutumärkides: "Eesti tekstis on võõrkeelne pealkiri vaja panna jutumärkidesse. Võõrkeelne pealkiri on samas kirjas mis muu tekstki." 2001:7D0:87CA:9180:4D08:CD90:94B0:75BC 30. november 2017, kell 21:30 (EET) Vasta[vasta]

ok, ainult et seal on mingi mall, mis seda teeb, ma endiselt pole õppinud malle muutma. veel.

tilde[muuda lähteteksti]

lisa lõppu neli tildet, mille alt need tulevad? ja ma pean klaviatuuri silmas... ma tean kuidas need mäki all tulevad, aga fakk, win 10 all? – Eelneva allkirjata kommentaari kirjutas ErilineKonn (arutelukaastöö).

See oleneb sellest, mis paigutusega klavituur sul on. Võid proovida, kas Shift + vasakul ülanurgas Tabi ja Escape'i vahel olevat nuppu koos vajutades tuleb. Mitu korda peab toksima. Kui sul on eraldi numbriosaga klaviatuur, võid hoida all Alt nuppu ja kirjutada samal ajal 126. Kui Alti lahti lased, tuleb tilde. Kui ükski eelnev ei toimi, saab kopida lehe allosast erimärkida hulgast, mis ilmuvad siis, kui mingit lehte muudad. Nefjool (arutelu) 7. detsember 2017, kell 04:55 (EET)Vasta[vasta]

V2 tuleks muuta V-2ks[muuda lähteteksti]

E(N)E-s on sidekriipsuga. V2 on sisepõlemismootori silindrite asetuse tähistus!!!! suunamislehekülg tuleks teha!!!!! – Eelneva allkirjata kommentaari kirjutas ErilineKonn (arutelukaastöö).

Katoliku kirik[muuda lähteteksti]

Vt Arutelu:Rooma-Katoliku Kirik. Tühistasin täiendused artiklis Katoliiklus, kuna need käivad pigem Rooma-Katoliku Kiriku kohta ning oled niikuinii lisanud sama teksti ka teise artiklisse.

Palun avalda muudatused siis, kui oled teinud juba mahukama täienduse või kui töö jääb parasjagu pooleli. Selle asemel, et salvestada lühikese aja jooksul palju pisimuudatusi. Siis on teistel artikli ajaloost lihtsam ülevaadet saada.

Ingliskeelsele Vikipeediale ei tuleks viidata. Selle asemel tuleks viidata otse neile allikatele, mida ingliskeelne Vikipeedia kasutab või tuleks leida muu allikas. Pikne 19. detsember 2021, kell 15:25 (EET)Vasta[vasta]

ole nii kena ja tee korda, aega tundub sul olevat. Täitsa Topitav Konn (arutelu) 5. jaanuar 2022, kell 01:04 (EET)Vasta[vasta]

Ma arvan, et on parem, kui pead siin vähemalt mõneks ajaks pausi. Sinu viimased postitused üldises arutelus ja administraatorikandidaatide lehel on provokatiivsed ning sa ei tegele praegu millegi muuga kui lihtsalt Vikipeedia häirimisega. Pikne 5. jaanuar 2022, kell 16:09 (EET)Vasta[vasta]