Bobisõit 1994. aasta taliolümpiamängudel

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Bobisõit 1994. aasta taliolümpiamängudel Lillehammeris

Kahebobi[muuda | muuda lähteteksti]

19. ja 20. veebruar
43 meeskonda

KohtVõistlejadRiikI sõitII sõitIII sõitIV sõitKokku
1.Gustav Weder, Donat AcklinŠveits52,3352,9152,7252,853.30,81
2.Reto Götschi, Guido AcklinŠveits52,3852,7652,7952,933.30,86
3.Günther Huber, Stefano TicciItaalia52,6152,8052,6952,913.31,01
4.Rudolf Lochner, Markus ZimmermannSaksamaa52,7453.0952,7653,193.31,78
5.Hubert Schösser, Thomas SchrollAustria52,7153,0252,9453,263.31,93
6.Mark Tout, Lennox PaulSuurbritannia52,7753,1552,9953,243.32,15
7.Pierre Lueders, David MacEachernKanada52,6353,2553,1153,193.32,18
Jiří Džmura, Pavel PolomskýTšehhi52,6653,1853,0253,323.32,18
9.Pasquale Gesuito, Antonio TartagliaItaalia52,9253,3352,8953,313.32,45
10.Zintis Ekmanis, Aldis IntlersLäti52,7553,4253,2053,463.32,83
Sean Olsson, Paul FieldSuurbritannia52,8653,3053,2153,463.32,83
12.Sepp Dostthaler, Bogdan MusiolSaksamaa53,0253,4853,1053,243.32,84
13.Brian Shimer, Randy JonesUSA52,9953,3752,8653,633.32,85
14.Jim Herberich, Nathan Minton IIIUSA53,0453,5853,2953,503.33,41
15.Christopher Lori, Glenroy GilbertKanada52,9953,7253,2253,563.33,49
16.Sandis Prūsis, Adris PlūksnaLäti53,3153,4053,3553,523.33,58
17.Kurt Einberger, Martin SchützenauerAustria53,1353,6353,3253,613.33,69
18.Naomi Takewaki, Hiroshi SuzukiJaapan53,0853,7253,4753,733.34,00
19.Toshiko Wakita, Takashi OhoriJaapan53,4353,5153,4753,693.34,10
20.Pavel Puškár, Jan KobianTšehhi53,4453,4253,5453,853.34,25
21.Christoph Flacher, Max RobertPrantsusmaa53,4453,6053,4753,793.34,30
22.Fredrik Gustafsson, Hans BybergRootsi53,4053,6953,6053,843.34,53
23.Gabriel Fourmigue, Philippe TanchonPrantsusmaa53,5453,7053,5853,983.34,80
24.Rob Geurts, Robert de WitHolland53,5253,9053,7653,893.35,07
25.Zvetozar Viktorov, Valentin AtanasovBulgaaria53,7953,8554,2053,973.35,81
26.Oleg Suhhorutšenko, Andrei GorohhovVenemaa53,8854,1154,0954,013.36,09
27.Justin McDonald, Glenn CarrollAustraalia54,0353,9654,2154,273.36,47
28.Nicholas Frankl, Miklos GyulaiUngari54,1454,2754,1654,493.37,06
29.Vladimir Jefimov, Oleg PetrovVenemaa54,1954,2154,3054,403.37,10
30.Florian Enache, Mihai DumitrescuRumeenia54,3554,3854,4754,853.38,05
31.Albert GrimaldiMonaco

Neljabobi[muuda | muuda lähteteksti]

26. ja 27. veebruar
30 meeskonda, kellest lõpetas 29

KohtVõistkondI sõitII sõitIII sõitIV sõitKokku
1.Saksamaa II51,6751,8852,0752,163.27,78
2.Šveitsi I51,8051,8752,0452,133.27,84
3.Saksamaa I51,8251,9152,1452,143.28,01
4.Austria I51,7652,0452,2352,373.28,40
5.Suurbritannia I52,0352,2452,1452,463.28,87
6.Austria II51,9452,2252,3252,433.28,91
7.Šveitsi II51,9852,1652,5852,613.29,33
8.Suurbritannia II52,2353,4552,2652,473.29,41
9.Itaalia II51,7852,2952,6052,753.29,42
10.Tšehhi52,3552,4552,3152,403.29,51
11.Kanada II52,1152,3252,5752,563.29,56
12.Kanada I52,2252,5152,3152,533.29,57
13.Läti I52,4952,2752,5552,503.29,81
14.Jamaica52,5052,5652,3952,513.29,96
15.USA I52,0352,4252,7752,753.29,97
16.Prantsusmaa II52,4352,4952,5452,583.30,04
17.Rootsi52,5352,4952,5852,723.30,32
18.Jaapan52,5652,8352,5552,733.30,67
19.Läti II52,6752,6652,6952,793.30,81
20.Austraalia3.31,02
21.Prantsusmaa I3.31,18
22.Itaalia I3.31,95
23.Rumeenia3.32,18
24.Venemaa3.33,18
25.Puerto Rico3.34,02
26.Monaco3.34,62
27.Ukraina3.35,32
28.USA Neitsisaared3.35,65
29.Bosnia ja Hertsegoviina3.39,77

USA II ei startinud 3. sõidus.