Vikipeedia:Vikiandmed/Väljaspool Soomet sündinud Soome sportlased

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
Uuenda loendit kohe
Käivita sama päring query.wikidata.org lehel

See loend on Wikidata andmetest automaatselt koostatud ning seda uuendatakse regulaarselt boti abil.
Siia loendisse käsitsi tehtud muudatused eemaldatakse järgmise uuenduskorra ajal!

nimi sünnikoht kirjeldus Vikiandmetes
Boris Rotenberg Peterburi Q2635589
Sasha Anttilainen Peterburi Soome jalgpallur Q4346662
Juha Hirvi Q1235455 Q2397521
William Kanerva Impilahti Q2331707
Veikko Allinen Q2024273 Q11900720
Felipe Aspegren Colombia Q5858089
Frantz Kruger Kempton Park Q719403
Berat Sadik Skopje Soome jalgpallur Q771813
Valdemar Henriksson Peterburi Q55395600
Eino Purje Q1235455 Soome kergejõustiklane Q1119070
Tony Bärlund Q1235455 Q24004876
Nico Rosberg Wiesbaden Q75820
Kelechukwu Nnajiofor Nigeeria Q6385558
Miika Wiikman Q948117 Q288878
Iidle Elmi Somaalia Soome jalgpallur Q11864383
Kosta Manev Q991318 Soome jalgpallur Q18633354
Boris Rotenberg Sr. Peterburi Q4398632
Sergei Eremenko Rostov Doni ääres Soome jalgpallur Q17380177
Mehmet Hetemaj Q991291 Soome jalgpallur Q2605551
Alexander Ruuttu Chicago Q1650720
Casper Santanen Oslo Q11855084
Robert Helenius Stockholm Q617713
Roman Eremenko Moskva Soome jalgpallur Q353074
Joni Wiman Q1020773 Q17542162
Tyler Varga Stockholm Q20934532
Alex Murphy Q7961032 Q4717539
Sanna Stén Arnhem Q2712099
Jonas Hamm Hamburg Q113476
Al Suomi Q1000217 Q4704854
Aleksandr Kokko Peterburi Soome jalgpallur Q2627238
Asprihanal Pekka Aalto Stockholm Q1987730
Anna Hämäläinen Moskva Soome sportlane Q4767100
Jessica Huot Q1637790 Q6187286
Väinö Kuisma Peterburi Q5493067
Katja Nyberg Stockholm Q237295
August Kiuru Q2626296 Q2630148
Oskari Friman Q4268189 Q48586
Into Lätti Impilahti Q11864969
Kauko Salomaa Q3433707 Q73697
Sten Suvio Q4262777 Q1302384
Veikko Karvonen Q2626296 Q246136
Thomas Lam Amsterdam Q136583
Olesia Karmi Peterburi Q7086425
Eino Olkinuora Q2364047 Q1308456
Valle Resko Q2387342 Q3736873
Përparim Hetemaj Q991291 Soome jalgpallur Q531576
Valeri Popovitch Nižni Novgorod Q2633423
Blake Pietila Q988159 Q11854372
George Gé Peterburi Q4134628
Veijo Mikkolainen Q2994644 Q47482256
Erik Murphy Lyon Q13464007
Michael Keränen Stockholm Q8840330
Akseli Kokkonen Oslo Q14738
Igor Zolotarev Peterburi Q18681192
Onni Hynninen Q2467424 Q19321781
Gordon Herbert Q935519 Kanada korvpallur Q599033
Ludowika Jakobsson Potsdam Q267529
Antti Pusa Q4251339 Q2857670
Toivo Hörkkö Peterburi Q15637690
Unto Wiitala Q2389263 Q940478
Bruno Zilliacus Peterburi Q11854680
Mathilda Lindholm Stockholm Q13483347
Pyotr Sokolov Peterburi Venemaa jalgpallur Q659590
Aarne Pelkonen Q2466418 Q1809116
Konstantin Shumov Moskva Q1456040
Niko Hämäläinen Florida Soome jalgpallur Q21061765
Tim Sandberg Stockholm Q6092099
Pauli Vesterinen Q1979375 Q17384816
Ville Matti Steinmann Hamburg Saksamaa jalgpallur Q18122045
Toivo Räsänen Kurkijoki Q11897948
Sirkka-Liisa Landry Q2994644 Q27588783
Jesper Kokkonen Stockholm Q11866405
Valeri Minkenen Peterburi Q519416
Jesse Turkulainen Stockholm Q4354822
Josef Boumedienne Stockholm Q913387
Iisak Mylläri Peterburi Q11864425
Leo Ahonen Anjala Q47319125
Michael Majalahti Q991310 Q3278275
Vyacheslav Malakeev Volgograd Venemaa jalgpallur Q4276519
Nghi Tran Vietnam Q3339312
Alisa Drei Moskva Q2208844
Tomas Sinisalo Philadelphia Q2440416
Yrjö Nikkanen Q1979375 Q949336
Dan Iliakis Q1025401 Q5822621
Kai Kantola Q1586510 Q8838527
Mikko Hietanen Q2387342 Q354905
Alexei Eremenko Rostov Doni ääres Q359440
Veikko Hakulinen Lahdenpohja rajoon Q472364
Eero Lehtovirta Q1018460 Q11856749
Oksana Klimova Moskva Q4223761
Einari Teräsvirta Viiburi Q925721
Aleksanteri Toivola Viiburi Q347755
Kalevi Viskari Svetogorsk Q3432488
Eino Tukiainen Viiburi Q3436551
Voitto Soini Primorsk Q3562399
Olavi Mannonen Viiburi Q1384376
Babatunde Wusu Lagos Nigeeria jalgpallur Q4837553
Aristote M'Boma Kinshasa Q17382508
Irina Hudovа Viiburi Q4502109
Dwight Helminen Q12435 Q202488
Esko Lyytikkä Viiburi Q11858711
Mia Eklund Tallinn Soome tennisist Q15029822
Michael Quarshie Erlangen Q6833657
Alfred Asikainen Viiburi Q1368730
Aulis Kähkönen Viiburi Q27063732
Paul Nyman Viiburi Q910815
Arvo Jantunen Viiburi Q5408819
Bror Brenner Viiburi Q376971
Jacob Björnström Võssotsk Q377271
Heikki Hallamaa Priozersk Q15720015
Ritva Koivula Viiburi Q27064017
Paavo Suhonen Viiburi Q22916981
Sulo Jääskeläinen Viiburi Q963449
Reko Tornberg Arnsberg Q22917008
Jussi Nordqvist Viiburi Q19707786
Leo Olavi Ahonen Viiburi Q4073153
Urpo Ylönen Priozersk Q3033514
Johan Woldemar Hägglund Viiburi Q3044522
Dave Komonen Priozersk Q5229126
Pippo Limnell Finocchiaro Catania Q24015067
John L. W. Lillja Viiburi Q17382218
Veikko Huhtanen Viiburi Q940257
Lukáš Hrádecký Bratislava Q713627
Ilmari Rahm Priozersk Q17383118
Martti Mansikka Kamennogorsk Q11881317
Lennart Jaala Viiburi Q3229478
Arvo Peussa Primorsk Q42310503
Ragnar Krogius Q4892 Q39082502
Artem Iossafov Tver Q15530266
Alexander Saxelin Viiburi Q4405502
Moshtagh Yaghoubi Kabul Soome jalgpallur Q6916263
Lauri Kettunen Kamennogorsk Q6501399
Michael Ozor Lagos Q6833281
Eino Saarnikko Viiburi Q19577726
Eerik Jago Tallinn Q1456048
Väinö Korhonen Q4892 Soome ujuja Q1747520
Serge Atakayi Kinshasa Q20379049
Arvo Närvänen Viiburi Q717475
Robin Leone Winterthur Q18680849
Olavi Rokka Viiburi Q1890141
Mauri Nyberg-Noroma Viiburi Q3436185
Jesper Brechtel Speyer Soome jalgpallur Q16166881
Waldemar Björkstén Viiburi Q377253
Joonas Kylmäkorpi Stockholm Q4345856
Matti Maisala Primorsk Q16985957
Aleksanteri Saarvala Viiburi Q1382960
Adolf Pekkalainen Viiburi Q301539
Esko Luostarinen Viiburi Q3058064
Yrjö Asikainen Viiburi Soome jalgpallur Q656754
Paavo Miettinen Viiburi Soome vehkleja Q7121503
Bruno Breider Viiburi Q11854662
Allan Franck Viiburi Q377353
Oskar Kirmes Reykjavík Q20249451
Anders Tamminen Viiburi Q23943372
Jorma Valkama Viiburi Q979480
Riku Korhonen Viiburi Q39070795
Algoth Niska Viiburi Q3490442
Ilmari Solin Tallinn Q21043965
Babacar Diallo Dakar Q4837418
Mauno Maisala Primorsk Q16985968
Ilmari Pakarinen Viiburi Q11864635
Mina Mojtahedi Teheran Q15942362
Alexander Schwarz Stockholm Q23698821
Niklas Hede Malmö Q1990399
Steven Polack Birmingham Q11894449
Cheyne Fowler Kaplinn Q3667327
Yrjö Piitulainen Viiburi Soome poksija Q12379331
Larri Leeger Q9093 Q3218076
Pertti Mutru Viiburi Soome korvpallur Q3900583
Kalevi Kotkas Tallinn Q133870
Kaarlo Ekholm Viiburi Q3352603
Jonatan Johansson Stockholm Soome jalgpallur Q523543
Esa Seeste Viiburi Q3436489
Aleksei Kangaskolkka Viiburi Q2356248
Bertrand Okafor Lagos Q4895885
Henrik Avellan Viiburi Q5716152
Mary Paischeff Viiburi Q4342287
Tanja Kylliäinen Baltimore Soome ujuja Q11896361
Pertti Kontto Svetogorsk Q3376180
Kevin Mombilo Kinshasa Soome jalgpallur Q6397021
Pentti Ikonen Viiburi Q16913289
Robin Hull Inglismaa Q1366283
Marko Rajamäki Göteborg Soome jalgpallur Q3291557
Marco Matrone Q42446 Q1765789
Matti Pulli Zelenogorsk Q2595869
Michelle Karvinen Q28230 Q3365287
Juho Mikkonen <some value> Q15710916
Väinö Wickström Soome Suurvürstiriik Q2636913
Mika Väyrynen Eskilstuna Q350263
Johan Wikander Soome Suurvürstiriik Q11978818
Jonathan Moore Charleston Q6273951
Marjut Heinonen Trollhättan Q1283958
Vanessa Vandy Auckland Q1397362
Juho Nykänen Q51684 Soome jalgpallur Q6305145
Henrik Juntunen Göteborg Q11862318
Patrik Nevalainen Umeå Q6006276
Niina Jyrkiäinen Göteborg Q1668703
Tero Välimaa Göteborg Q7702988
Eino Kirjonen Primorsk Q14729
Kaarlo Paananen Soome Suurvürstiriik Q18069652
Joni Markkanen Chiang Mai Q44840557
Siim Liivik Paide Q1337791
Markus Kankaanperä Skellefteå Q3294420
Janne Ylijärvi Göteborg Q17100
Pekka Nieminen <some value> Q11815465
Mikko Kankaanperä Skellefteå Q16299634
Silja Kanerva San Diego Q2363377
Mika Immonen London Q361592
Jesse Puljujärvi Älvkarleby vald Q18633590
Antero Ojala Zelenogorsk Q1811749
Kalle Kossila Neuilly-sur-Seine Q23698968
Nosh A Lody Likasi Soome jalgpallur Q6581922
Emma Laine Karlstad Soome naistennisist Q13540
Tuomo Könönen Trollhättan Soome jalgpallur Q954734
Emmi Peltonen Nashville Q28036433
Gunnar Strömstén Soome Suurvürstiriik Q2003524
Toivo Tikkanen Rooma Q373447
Johannes Nordström Örebro Soome jalgpallur Q2477683
Juho Karppinen <some value> Q11728918
Фадеичев, Андрей Станиславович Dnipro Q56594274
Francis Kirwa Rift Valley provints Q1397386
Jamar Wilson Bronx Q6127741
Matti Järvinen London Q11881581
Pentti Karvonen Primorsk Soome kergejõustiklane Q4357840
Markus Heikkinen Q54758 Soome jalgpallur Q460798
Jari Tolsa Göteborg Q2749906
Awak Kuier Egiptus Soome korvpallur Q60035092
Milos Dobras Jugoslaavia Soome korvpallur Q18708727
Jami Miettinen Dunkerque Q16644501
Esa Välioja Borås Q11858626
Janne Niskala Västerås Q974516
Tani Stafsula Tirana Q1792501
Emma Terho Washington Q462090
Naim Nasib Zelenogorsk Q3335193
Toomas Heikkinen Denver Q15846162
Mikael Forssell Steinfurt Soome jalgpallur Q342530
Jesse Ylönen Q49221 Q47542097
Mika Välilä Södertälje Q6381126
John Lindroth Soome Suurvürstiriik Q5957911
Sami Blomqvist Örnsköldsvik Q7409357
Uuno Pietilä Soome Suurvürstiriik Q2291673
Camilo Miettinen Q48278 Q302563
Wilson Kirwa Q322149 Q8023115
Pauli Jäämies Clearwater Q19758299
Seppo Reijonen Sortavala Q9335343
Duarte Tammilehto Q273059 Soome jalgpallur Q5310436
Bernie Harris Roanoke Q6999272
Teemu Kivihalme Q859290 Q16299881
Anton Kuivanen Pärnu Q4775869
Edis Tatli Prizren Q10999517
Carl Jenkinson Q852729 Q29497
Ossi Hyppönen Lahdenpohja Q16299188
Kylla Sjoman Q876122 Q16227708
Marko Tuomela Järfälla vald Soome jalgpallur Q2038066
Emir Sulejmanovic Q393848 Q11857841
Helle Aro Rapla Q11862066
Patrick Kujala Marbella Q4453860
Thomas Götzl Lauf an der Pegnitz Q821145
Heino Pulli Sortavala Q3065792
Jake Virtanen Q876122 Q16239001
Sara Ferrara Monterrey Q19518346
Jukka Ikäläinen Q746839 Soome jalgpallur Q3500529
Marco Bertolotti Berkeley Q17468505
Eduard Hämäläinen Karagandõ Q259143
Njazi Kuqi Q911241 Soome jalgpallur Q704454
Keith Armstrong Q122953 Q6383997
Tomek Valtonen Piotrków Trybunalski Q6379773
Makwan Amirkhani Q180078 Q18680591
Elviss Krastins Sigulda Q16300112
Lizzie Armanto Ventura maakond Q21004861
Lasse Karjalainen Botkyrka vald Soome jalgpallur Q13553765
Matthias Versluis Q69290 Q6791618
Shefki Kuqi Q911241 Q381488
Aleksey Yeryomenko Novotšerkassk Venemaa jalgpallur Q2549618
Jeff Sarwer Kingston Q3494327
Shpat Qerimi Gjakovë Soome jalgpallur Q7503347
Denis Abdulahi Mitrovicë Soome jalgpallur Q4353615
Erfan Zeneli Gjakovë Soome jalgpallur Q2053367
Lars Helminen Brighton Q6491524
Xhevdet Gela Q911241 Soome jalgpallur Q6581864
Kevin Kantee Q496360 Q472445
Leo Komarov Narva Q928815
Drilon Shala Prizren Soome jalgpallur Q4027118
Armend Kabashi Bad Saulgau Soome jalgpallur Q17381329
Keke Rosberg Solna vald Q171381
Benjamin Vanninen Sortavala rajoon Q2504488
End of auto-generated list.