Vikipeedia:Vikiandmed/Väljaspool Soomet sündinud Soome sportlased

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Mall:XWikidata loend

nimi sünnikoht kirjeldus Vikiandmetes
Göran Porvali Tanga Q98302120
Armend Kabashi Bad Saulgau Soome jalgpallur Q17381329
Ossi Hyppönen Lahdenpohja Q16299188
Ilkka Kanko Salò Q60832229
Lars Helminen Brighton Q6491524
Anton Kuivanen Pärnu Q4775869
Arvi Tervalampi Kemi Q18067612
Matthias Versluis Genolier Q6791618
Henna Savikuja Kalix Q20249566
Tomek Valtonen Piotrków Trybunalski Q6379773
Lizzie Armanto Ventura maakond Q21004861
Keith Armstrong Corbridge Q6383997
Lasse Karjalainen Botkyrka vald Soome jalgpallur Q13553765
Leo Komarov Narva Q928815
Sara Ferrara Monterrey Q19518346
Keke Rosberg Solna vald Q171381
Antti Pehkonen Mariestad Soome jalgpallur Q5404265
Blake Pietila Southfield Q11854372
Patrick Kujala Marbella Q4453860
Erfan Zeneli Gjakovë Soome jalgpallur Q2053367
Njazi Kuqi Vučitrn Soome jalgpallur Q704454
Toivo Räsänen Kurkijoki Q11897948
Kullervo Muurinen Pionerskoye Q28871332
Edis Tatli Prizren Q10999517
Väinö Kuisma Ozyorskoye Q5493067
Helle Aro Rapla Eesti sportlane Q11862066
Eino Olkinuora Sevastyanovo Q1308456
Askar Sarsenbayev Kentau Q26504273
Veikko Hakulinen Lahdenpohja rajoon Q472364
Elviss Krastins Sigulda Q16300112
Jeff Sarwer Kingston Q3494327
Markus Ruuskanen Landskrona Municipality Q89189968
Sami Tavernier Morzine Q89190050
Frantz Kruger Kempton Park Q719403
Pauli Vesterinen Pobeda Q17384816
Emir Sulejmanovic Žepa Q11857841
Jessica Huot Holyoke Q6187286
Pauli Jäämies Clearwater Q19758299
Onni Valakari Motherwell Soome jalgpallur Q55106177
Kushtrim Rama Skenderaj Soome jalgpallur Q11873691
Pekka Mellavuo Suojärvi Q17382416
Kai Kantola North York Q8838527
Marko Tuomela Järfälla vald Soome jalgpallur Q2038066
Onni Hynninen Pravdino, Leningrad Oblast Q19321781
Viktor Ahven Salmi Q62024439
Jukka Ikäläinen Söderhamn Soome jalgpallur Q3500529
Teemu Kivihalme Cloquet Q16299881
Joni Wiman Tecate Q17542162
Wilson Kirwa Eldoret Q8023115
Aleksey Yeryomenko Novotšerkassk Venemaa jalgpallur Q2549618
Duarte Tammilehto Cascais Soome jalgpallur Q5310436
Sulo Leppänen Toksovo Q11894677
Drilon Shala Prizren Soome jalgpallur Q4027118
Viljo Aho Pobeda Q11001892
Will Jääskeläinen Bolton Soome jalgpallur Q63225123
Alban Ferati Mitrovicë Soome jalgpallur Q11850575
Unto Wiitala Pionerskoye Q940478
Jake Virtanen New Westminster Q16239001
Dan Iliakis Scarborough Q5822621
Johanna Kylmänen Pradera Q66479506
Olavi Latsa Salmi Q64684057
Thomas Götzl Lauf an der Pegnitz Q821145
Gordon Herbert Penticton Kanada korvpallur Q599033
Kosta Manev Radoviš Soome jalgpallur Q18633354
Veikko Karvonen Gromovo Q246136
Përparim Hetemaj Skenderaj Soome jalgpallur Q531576
Shefki Kuqi Vučitrn Q381488
Sirkka-Liisa Landry Pervomayskoye Q27588783
Heino Pulli Sortavala Q3065792
Valle Resko Polyany Q3736873
Xhevdet Gela Vučitrn Soome jalgpallur Q6581864
Shpat Qerimi Gjakovë Soome jalgpallur Q7503347
Eduard Hämäläinen Karagandõ Q259143
Makwan Amirkhani Kermanshah Q18680591
Arve Kinnari Gromovo Q11852995
Kylla Sjoman New Westminster Q16227708
Tanguy Ndombele Longjumeau Prantsusmaa jalgpallur Q27671184
Kevin Kantee Idaho Falls Q472445
Al Suomi Eveleth Q4704854
Aarne Pelkonen Jaakkima Q1809116
Mehmet Hetemaj Skenderaj Soome jalgpallur Q2605551
Matti Aho Pobeda Q11167395
Mikko Hietanen Polyany Q354905
Sylvi Saimo Ruskeala Q116090
Denis Abdulahi Mitrovicë Soome jalgpallur Q4353615
Veikko Allinen Suistamo Q11900720
Miika Wiikman Mariestad Q288878
Yrjö Nikkanen Pobeda Q949336
Mauno Luukkonen Pitkäranta rajoon Q13885171
Veijo Mikkolainen Pervomayskoye Q47482256
Santeri Ovaska Lustenau Q29288818
Hushyar Aftab Kermanshah Soome jalgpallur Q18632272
Werner Walldén Sortavala Q17384791
Eero Lehtovirta Nödinge-Nol Q11856749
Michael Majalahti Timmins Q3278275
Mauro Severino Buco-Zau Q101092219
Bernie Harris Roanoke Q6999272
Leo Ahonen Anjala Q47319125
Seppo Reijonen Sortavala Q9335343
William Kanerva Impilahti Q2331707
Tauno Rinkinen Sortavala Q11001661
August Kiuru Gromovo Q2630148
Marco Bertolotti Berkeley Q17468505
Peter Utriainen Holmsund Soome jalgpallur Q16338301
Harri Järvi Viiburi Soome jalgpallur Q11861598
Dave Komonen Priozersk Q5229126
Larri Leeger Bülach Q3218076
Tanja Kylliäinen Baltimore Soome ujuja Q11896361
Dwight Helminen Hancock Q202488
Algoth Niska Viiburi Q3490442
Ilmari Pakarinen Viiburi Q11864635
Pirkko Vilppunen Viiburi Q11888254
Sulo Jääskeläinen Viiburi Q963449
Moshtagh Yaghoubi Kabul Soome jalgpallur Q6916263
Veikko Nugraha Bandung Q47542117
Anders Tamminen Viiburi Q23943372
Aulis Kähkönen Viiburi Soome ujuja Q27063732
Heikki Hallamaa Priozersk Q15720015
Yrjö Piitulainen Viiburi Soome poksija Q12379331
Paul Nyman Viiburi Q910815
Veijo Valtonen Priozersk Soome jalgpallur Q5405471
Robin Leone Winterthur Q18680849
Väinö Korhonen Lesogorsky Soome ujuja Q1747520
Olavi Mannonen Viiburi Q1384376
Pertti Mutru Viiburi Soome korvpallur Q3900583
Johan Woldemar Hägglund Viiburi Q3044522
Babacar Diallo Dakar Q4837418
Pekka Airaksinen Viiburi Soome korvpallur Q16159654
Erkki Johansson Viiburi Q11858306
Arvo Jantunen Viiburi Q5408819
John L. W. Lillja Viiburi Q17382218
Olavi Ouvinen Viiburi Q11885300
Ilmari Rahm Priozersk Q17383118
Pentti Ikonen Viiburi Soome ujuja Q16913289
Paavo Miettinen Viiburi Soome vehkleja Q7121503
Pirkko Raikas Viiburi Soome kergejõustiklane Q90976028
Otto Kestola Viiburi Q11886017
Said Tasuhanov Tšetšeeni Vabariik Q66423046
Maila Nisula Viiburi Soome korvpallur Q16989425
Anselmi Nurmela Emmeni vald Soome jalgpallur Q57315529
Sakari Ellonen Viiburi Q90154500
Aleksei Kangaskolkka Viiburi Q2356248
Esa Seeste Viiburi Q3436489
Esko Silvennoinen Viiburi Q11858747
Babatunde Wusu Lagos Nigeeria jalgpallur Q4837553
Alfred Asikainen Viiburi Q1368730
Urpo Ylönen Priozersk Q3033514
Cheyne Fowler Kaplinn Q3667327
Michael Ozor Lagos Q6833281
Reko Tornberg Arnsberg Q22917008
Esko Lyytikkä Viiburi Q11858711
Oskar Reponen Viiburi Soome ajakirjanik Q17383278
Sergei Koršunov Tartu Q16980774
Ritva Koivula Viiburi Soome ujuja Q27064017
Reino Lindroos Viiburi Q11890489
Serge Atakayi Kinshasa Soome jalgpallur Q20379049
Henrik Avellan Viiburi Q5716152
Mauri Nyberg-Noroma Viiburi Q3436185
Aristote M'Boma Kinshasa Q17382508
Ragnar Krogius Lesogorsky Q39082502
Fiifi Aidoo Accra Q20736590
Aleksanteri Toivola Viiburi Q347755
Arvo Närvänen Viiburi Q717475
Kevin Mombilo Kinshasa Soome jalgpallur Q6397021
Eino Tukiainen Viiburi Q3436551
Jesper Brechtel Speyer Soome jalgpallur Q16166881
Aaro Kivilinna Viiburi Q9384791
Esko Luostarinen Viiburi Q3058064
Lennart Jaala Viiburi Q3229478
Bruno Breider Viiburi Q11854662
Eino Saarnikko Viiburi Q19577726
Rudolf Närjänen Lomonossovi rajoon Q7377272
Bertrand Okafor Lagos Q4895885
Jeremie Malolo Kinshasa Soome jalgpallur Q17382441
Jorma Valkama Viiburi Q979480
Riku Korhonen Viiburi Q39070795
Viljo Lietola Viiburi Soome jalgpallur Q11901479
August Syrjäläinen Viiburi Soome jalgpallur Q4820824
Sakari Olkkonen Viiburi Q16989555
Olavi Talja Lesogorsky Q33258198
Olli Heinonen Lesogorsky Soome jalgpallur Q11885409
Risto Lamppu Viiburi Q11890900
Olavi Rokka Viiburi Q1890141
Jussi Nordqvist Viiburi Q19707786
Paavo Suhonen Viiburi Q22916981
Erkki Heikkilä Viiburi Q11858291
Michael Quarshie Erlangen Q6833657
Valdemar Henriksson Peterburi Q55395600
Joonas Kylmäkorpi Stockholm Q4345856
Iidle Elmi Somaalia Soome jalgpallur Q11864383
Vyacheslav Malakeev Volgograd Venemaa jalgpallur Q4276519
Ilmari Solin Tallinn Q21043965
Berat Sadik Skopje Soome jalgpallur Q771813
Sten Suvio Lipovka Q1302384
Jonatan Johansson Stockholm Soome jalgpallur Q523543
Aram Hasanzada Kalash Soome jalgpallur Q20249388
Konstantin Shumov Moskva Q1456040
Mathilda Lindholm Stockholm Q13483347
Alisa Drei Moskva Q2208844
Igor Zolotarev Peterburi Q18681192
Katja Nyberg Stockholm Q237295
Mina Mojtahedi Teheran Q15942362
Kelechukwu Nnajiofor Nigeeria Q6385558
Julia Lönnborg Stockholm Q43401005
Mia Eklund Tallinn Soome tennisist Q15029822
Oskari Friman Lushayka Q48586
Kauko Salomaa Viipurin maalaiskunta Q73697
Gustav Bouramman Stockholm Q26720334
Tyler Varga Stockholm Q20934532
Antero Vanhanen Peterburi Q62122246
Alex Murphy Wakefield Ameerika Ühendriikide korvpallur Q4717539
Claudio Matrone Napoli Soome jalgpallur Q11855397
Lukáš Hrádecký Bratislava Q713627
Josef Boumedienne Stockholm Q913387
Niklas Hede Malmö Q1990399
Michael Keränen Stockholm Q8840330
Jesse Turkulainen Stockholm Q4354822
Alexander Ruuttu Chicago Q1650720
Erik Murphy Lyon Q13464007
Tim Sandberg Stockholm Q6092099
Pippo Limnell Finocchiaro Catania Q24015067
Anna Hämäläinen Moskva Soome sportlane Q4767100
Toivo Hörkkö Peterburi Q15637690
Kristian Heinolainen Tallinn Q55081001
Aleksi Toivonen Canberra Q21067330
Pablo Gomez-Marttila Barcelona Soome jalgpallur Q11886333
Valeri Popovitch Nižni Novgorod Q2633423
Valeri Minkenen Peterburi Q519416
Aleksandr Kokko Peterburi Soome jalgpallur Q2627238
Eerik Jago Tallinn Q1456048
Kurt Thune Stockholm Q47319146
Boris Rotenberg Peterburi Q2635589
Sergei Eremenko Rostov Doni ääres Soome jalgpallur Q17380177
Uno Häggman Peterburi Soome kergejõustiklane Q11899799
Tomas Sinisalo Philadelphia Q2440416
Olesia Karmi Peterburi Q7086425
Ville Matti Steinmann Hamburg Saksamaa jalgpallur Q18122045
Thomas Lam Amsterdam Q136583
Sasha Anttilainen Peterburi Soome jalgpallur Q4346662
Bruno Zilliacus Peterburi Soome kergejõustiklane Q11854680
Boris Rotenberg Sr. Peterburi Q4398632
Antti Pusa Кяппесельга Q2857670
Oskar Kirmes Reykjavík Q20249451
Felipe Aspegren Colombia Q5858089
Alexei Eremenko Rostov Doni ääres Q359440
Jorma Valtonen Gromovskoye rural settlement Q11867032
Jonas Hamm Hamburg Q113476
Jutta Stoltenberg Hamburg Q87750605
Ilona Kossila Dubai Q98059611
Artem Iossafov Tver Q15530266
Frédéric Gotte Roanne Soome jalgpallur Q18759809
Severi Vielma Halifax Soome jalgpallur Q16991233
Oksana Klimova Moskva Q4223761
Nico Rosberg Wiesbaden Q75820
Asprihanal Pekka Aalto Stockholm Q1987730
Alexander Schwarz Stockholm Q23698821
Jesper Kokkonen Stockholm Q11866405
Pentti Pelkonen Pervomayskoye Q64746576
Ludowika Jakobsson Potsdam Q267529
Pyotr Sokolov Peterburi Venemaa jalgpallur Q659590
Iisak Mylläri Peterburi Q11864425
Roman Galay Peterburi Q24869258
Roman Eremenko Moskva Soome jalgpallur Q353074
Antero Kostilainen Impilahti Soome jalgpallur Q20638602
Robert Helenius Stockholm Q617713
Gezim Voca Kosovo Q62660103
Casper Santanen Oslo Q11855084
Nghi Tran Vietnam Q3339312
Viktor Sirkiä Omsk Q5391519
Kalevi Kotkas Tallinn Q133870
Abukar Mohamed Muqdisho Soome jalgpallur Q29350735
Curt Lincoln Stockholm Q13544
Akseli Kokkonen Oslo Q14738
Steven Polack Birmingham Q11894449
Juho Markkanen Edmonton Q100771167
Tero Välimaa Göteborg Q7702988
Jesse Ylönen Scottsdale Q47542097
Kaarlo Ekholm Viiburi Q3352603
Johannes Öhquist Ingeri Q14594708
Awak Kuier Kairo Soome korvpallur Q60035092
Camilo Miettinen Medellín Q302563
Kyllikki Naukkarinen Svetogorsk Soome kergejõustiklane Q11751792
Jari Tolsa Göteborg Q2749906
Jami Miettinen Dunkerque Q16644501
Patrik Nevalainen Umeå Q6006276
Toomas Heikkinen Denver Q15846162
Yrjö Asikainen Viiburi Soome jalgpallur Q656754
Siim Liivik Paide Q1337791
Markus Kankaanperä Skellefteå Q3294420
Pertti Kontto Svetogorsk Q3376180
Mika Väyrynen Eskilstuna Q350263
Emmi Peltonen Nashville Q28036433
Mikko Kankaanperä Skellefteå Q16299634
Adrian Rizvani Tirana Q16990153
Aleksanteri Saarvala Viiburi Q1382960
Sami Blomqvist Örnsköldsvik Q7409357
Milos Dobras Jugoslaavia Soome korvpallur Q18708727
Kalle Paananen Soome Suurvürstiriik Q14917705
Marco Matrone Scafati Q1765789
Marjut Heinonen Trollhättan Q1283958
Hannes Sonck Kamennogorsk Soome arhitekt Q5488077
Jussi Kivimäki Venemaa Keisririik Q11868023
Martti Mansikka Kamennogorsk Q11881317
Kalevi Viskari Svetogorsk Q3432488
Susanna Ruotsalainen Uppsala Q11895377
Jesse Puljujärvi Älvkarleby vald Q18633590
Juho Karppinen No/unknown value Q11728918
Michelle Karvinen Rødovre Q3365287
Emma Laine Karlstad Soome naistennisist Q13540
Juho Siltanen Kamennogorsk Q80828518
Pekka Nieminen No/unknown value Q11815465
Kalle Kossila Neuilly-sur-Seine Q23698968
Joni Markkanen Chiang Mai Q44840557
Nosh A Lody Likasi Soome jalgpallur Q6581922
Elias Gillgren Lidköping Q61613230
Matti Pulli Zelenogorsk Q2595869
Niina Jyrkiäinen Göteborg Q1668703
Matti Maisala Primorsk Q16985957
Gunnar Strömstén Soome Suurvürstiriik Q2003524
Tony Pappila Göteborg Q22916922
Vanessa Vandy Auckland Q1397362
Tuomo Könönen Trollhättan Soome jalgpallur Q954734
Mika Välilä Södertälje Q6381126
Esa Heiskanen No/unknown value Soome jalgpallur Q5483078
Andrei Fadeichev Dnipro Q56594274
Marko Rajamäki Göteborg Soome jalgpallur Q3291557
Gerald Lee Sr. Boston Soome korvpallur Q5394871
Mikael Forssell Steinfurt Soome jalgpallur Q342530
Jarno Kallijärvi Sundsvall Soome jalgpallur Q16299582
Veikko Huhtanen Viiburi Q940257
Markus Heikkinen Katrineholm Soome jalgpallur Q460798
Voitto Soini Primorsk Q3562399
Emma Terho Washington Q462090
Matti Järvinen London Q11881581
Einari Teräsvirta Viiburi Q925721
Esa Välioja Borås Q11858626
Janne Niskala Västerås Q974516
Toivo Tikkanen Rooma Q373447
Jonathan Moore Charleston Q6273951
Satu Saarteinen São Paulo Soome korvpallur Q16990286
Matti Sutinen Viiburi Q16990711
Tani Stafsula Tirana Q1792501
Francis Kirwa Rift Valley provints Q1397386
Juho Nykänen Gilbert Soome jalgpallur Q6305145
Silja Kanerva San Diego Q2363377
Arvo Peussa Primorsk Q42310503
Juho Mikkonen No/unknown value Q15710916
Eino Kirjonen Primorsk Q14729
Lauri Kettunen Kamennogorsk Soome vehkleja Q6501399
Johan Wikander Soome Suurvürstiriik Q11978818
Jamar Wilson Bronx Q6127741
Pentti Karvonen Primorsk Soome kergejõustiklane Q4357840
Johannes Nordström Örebro Soome jalgpallur Q2477683
Janne Ylijärvi Göteborg Q17100
Aija Ollila No/unknown value Q18633494
Naim Nasib Zelenogorsk Q3335193
John Lindroth Soome Suurvürstiriik Q5957911
Wolf Karni Viiburi Q1465317
Antero Ojala Zelenogorsk Q1811749
Lauri Wilskman Venemaa Keisririik Soome kergejõustiklane Q11875145
Mauno Maisala Primorsk Q16985968
Henrik Juntunen Göteborg Q11862318
End of auto-generated list.