Vikipeedia:Vikiandmed/Väljaspool Soomet sündinud Soome sportlased

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search
Uuenda loendit kohe
Käivita sama päring query.wikidata.org lehel

See loend on Wikidata andmetest automaatselt koostatud ning seda uuendatakse regulaarselt boti abil.
Siia loendisse käsitsi tehtud muudatused eemaldatakse järgmise uuenduskorra ajal!

nimi sünnikoht kirjeldus Vikiandmetes
Denis Abdulahi Mitrovicë Q4353615
Miika Wiikman Q948117 Q288878
Drilon Shala Prizren Soome jalgpallur Q4027118
Juha Hirvi Q1235455 Q2397521
Shefki Kuqi Q911241 Q381488
Blake Pietila Q988159 Q11854372
Berat Sadik Skopje Q771813
Carl Jenkinson Q852729 Q29497
Marko Tuomela Järfälla vald Q2038066
Sten Suvio Q4262777 Q1302384
Armend Kabashi Bad Saulgau Soome jalgpallur Q17381329
Dan Iliakis Q1025401 Q5822621
Unto Wiitala Q2389263 Q940478
Tomek Valtonen Piotrków Trybunalski Q6379773
Valle Resko Q2387342 Q3736873
Onni Hynninen Q2467424 Q19321781
Heino Pulli Sortavala Q3065792
Elviss Krastins Sigulda Q16300112
Gordon Herbert Q935519 Kanada korvpallur Q599033
Oskari Friman Q4268189 Q48586
William Kanerva Impilahti Q2331707
Eino Olkinuora Q2364047 Q1308456
Yrjö Nikkanen Q1979375 Q949336
Leo Ahonen Anjala Q47319125
Igor Zolotarev Peterburi Q18681192
Joni Wiman Q1020773 Q17542162
Përparim Hetemaj Q991291 Soome jalgpallur Q531576
Veikko Karvonen Q2626296 Q246136
Michael Majalahti Q991310 Q3278275
Kauko Salomaa Q3433707 Q73697
Anton Kuivanen Pärnu Q4775869
Eino Purje Q1235455 Soome kergejõustiklane Q1119070
Keith Armstrong Q122953 Q6383997
Xhevdet Gela Q911241 Soome jalgpallur Q6581864
Eero Lehtovirta Q1018460 Q11856749
Patrick Kujala Marbella Q4453860
Jeff Sarwer Kingston Q3494327
Kylla Sjoman Q876122 Q16227708
Al Suomi Q1000217 Q4704854
Shpat Qerimi Gjakovë Q7503347
Veijo Mikkolainen Q2994644 Q47482256
Veikko Hakulinen Lahdenpohja rajoon Q472364
Toivo Räsänen Kurkijoki Q11897948
Toivo Hörkkö Peterburi Q15637690
Alex Murphy Q7961032 Q4717539
Jukka Ikäläinen Q746839 Q3500529
Veikko Allinen Q2024273 Q11900720
Sebastián Cuerdo Q1015605 Q4715223
Kai Kantola Q1586510 Q8838527
Anna Hämäläinen Moskva Soome sportlane Q4767100
Frantz Kruger Kempton Park Q719403
Bernie Harris Roanoke Q6999272
Roman Eremenko Moskva Soome jalgpallur Q353074
Duarte Tammilehto Q273059 Q5310436
Marco Bertolotti Berkeley Q17468505
Wilson Kirwa Q322149 Q8023115
Jessica Huot Q1637790 Q6187286
Thomas Götzl Lauf an der Pegnitz Q821145
Olesia Karmi Peterburi Q7086425
Mikko Hietanen Q2387342 Q354905
Lars Helminen Brighton Q6491524
Tony Bärlund Q1235455 Q24004876
Makwan Amirkhani Q180078 Q18680591
Jake Virtanen Q876122 Q16239001
Casper Santanen Oslo Q11855084
Edis Tatli Prizren Q10999517
Ossi Hyppönen Lahdenpohja Q16299188
Seppo Reijonen Sortavala Q9335343
Eduard Hämäläinen Karagandõ Q259143
Kevin Kantee Q496360 Q472445
August Kiuru Q2626296 Q2630148
Erik Murphy Lyon Q13464007
Alisa Drei Moskva Q2208844
Iisak Mylläri Peterburi Q11864425
Njazi Kuqi Q911241 Q704454
Erfan Zeneli Gjakovë Q2053367
Antti Pusa Q4251339 Q2857670
Emir Sulejmanovic Q393848 Q11857841
Konstantin Shumov Moskva Q1456040
Sirkka-Liisa Landry Q2994644 Q27588783
Oksana Klimova Moskva Q4223761
Lasse Karjalainen Botkyrka vald Soome jalgpallur Q13553765
Mehmet Hetemaj Q991291 Soome jalgpallur Q2605551
Keke Rosberg Solna vald Q171381
Akseli Kokkonen Oslo Q14738
Aleksey Yeryomenko Novotšerkassk Venemaa jalgpallur Q2549618
Leo Komarov Narva Q928815
Alexander Schwarz Stockholm Q23698821
Algoth Niska Viiburi Q3490442
Aleksandr Kokko Peterburi Soome jalgpallur Q2627238
Bertrand Okafor Lagos Q4895885
Kalevi Kotkas Tallinn Q133870
Esko Luostarinen Viiburi Q3058064
Paavo Miettinen Viiburi Soome vehkleja Q7121503
Iidle Elmi Somaalia Soome jalgpallur Q11864383
Michael Keränen Stockholm Q8840330
Robin Leone Winterthur Q18680849
Olavi Mannonen Viiburi Q1384376
Arvo Jantunen Viiburi Q5408819
Pippo Limnell Finocchiaro Catania Q24015067
Aleksei Kangaskolkka Viiburi Q2356248
Johan Woldemar Hägglund Viiburi Q3044522
Babatunde Wusu Lagos Nigeeria jalgpallur Q4837553
Jonatan Johansson Stockholm Q523543
Nico Rosberg Wiesbaden Q75820
Alfred Asikainen Viiburi Q1368730
Jonas Hamm Hamburg Q113476
Niklas Hede Malmö Q1990399
Mina Mojtahedi Teheran Q15942362
Nghi Tran Vietnam Q3339312
Dwight Helminen Q12435 Q202488
Mia Eklund Tallinn Soome tennisist Q15029822
Oskar Kirmes Reykjavík Q20249451
Sergei Eremenko Rostov Doni ääres Soome jalgpallur Q17380177
Cheyne Fowler Kaplinn Q3667327
Pertti Mutru Viiburi Soome korvpallur Q3900583
Aleksanteri Toivola Viiburi Q347755
Niko Hämäläinen Florida Soome jalgpallur Q21061765
Väinö Korhonen Q4892 Soome ujuja Q1747520
Alexander Ruuttu Chicago Q1650720
Tanja Kylliäinen Baltimore Soome ujuja Q11896361
Olavi Rokka Viiburi Q1890141
Tyler Varga Stockholm Q20934532
Jorma Valkama Viiburi Q979480
Henrik Avellan Viiburi Q5716152
Valeri Popovitch Nižni Novgorod Q2633423
Josef Boumedienne Stockholm Q913387
Joonas Kylmäkorpi Stockholm Q4345856
Sanna Stén Arnhem Q2712099
Alexei Eremenko Rostov Doni ääres Q359440
John L. W. Lillja Viiburi Q17382218
Sasha Anttilainen Peterburi Q4346662
Urpo Ylönen Priozersk Q3033514
Dave Komonen Priozersk Q5229126
Heikki Hallamaa Priozersk Q15720015
Moshtagh Yaghoubi Kabul Q6916263
Eino Saarnikko Viiburi Q19577726
Aristote M'Boma Kinshasa Q17382508
Valeri Minkenen Peterburi Q519416
Tim Sandberg Stockholm Q6092099
Kelechukwu Nnajiofor Nigeeria Q6385558
Felipe Aspegren Colombia Q5858089
Boris Rotenberg Sr. Peterburi Q4398632
Paavo Suhonen Viiburi Q22916981
Ludowika Jakobsson Potsdam Q267529
Thomas Lam Amsterdam Q136583
Ilmari Solin Tallinn Q21043965
Mathilda Lindholm Stockholm Q13483347
Asprihanal Pekka Aalto Stockholm Q1987730
Riku Korhonen Viiburi Q39070795
Esko Lyytikkä Viiburi Q11858711
Lukáš Hrádecký Bratislava Q713627
Larri Leeger Q9093 Q3218076
Michael Quarshie Erlangen Q6833657
Artem Iossafov Tver Q15530266
Jesper Brechtel Speyer Soome jalgpallur Q16166881
Michael Ozor Lagos Q6833281
Paul Nyman Viiburi Q910815
Anders Tamminen Viiburi Q23943372
Boris Rotenberg Peterburi Q2635589
Yrjö Piitulainen Viiburi Soome poksija Q12379331
Katja Nyberg Stockholm Q237295
Robert Helenius Stockholm Q617713
Kevin Mombilo Kinshasa Q6397021
Voitto Hellstén Stockholm Q642041
Tomas Sinisalo Philadelphia Q2440416
Babacar Diallo Dakar Q4837418
Vyacheslav Malakeev Volgograd Venemaa jalgpallur Q4276519
Reko Tornberg Arnsberg Q22917008
Serge Atakayi Kinshasa Q20379049
Bruno Breider Viiburi Q11854662
Arvo Närvänen Viiburi Q717475
Jesper Kokkonen Stockholm Q11866405
Steven Polack Birmingham Q11894449
Lennart Jaala Viiburi Q3229478
Eerik Jago Tallinn Q1456048
Jesse Turkulainen Stockholm Q4354822
Ville Matti Steinmann Hamburg Saksamaa jalgpallur Q18122045
Matthias Versluis Q69290 Q6791618
Nosh A Lody Likasi Soome jalgpallur Q6581922
Juho Karppinen <some value> Q11728918
Pertti Kontto Svetogorsk Q3376180
Yrjö Asikainen Viiburi Soome jalgpallur Q656754
Janne Ylijärvi Göteborg Q17100
Sulo Jääskeläinen Viiburi Q963449
Silja Kanerva San Diego Q2363377
Martti Mansikka Kamennogorsk Q11881317
Toivo Tikkanen Rooma Q373447
Joni Markkanen Chiang Mai Q44840557
Naim Nasib Zelenogorsk Q3335193
Väinö Wickström Soome Suurvürstiriik Q2636913
Aleksanteri Saarvala Viiburi Q1382960
Mauno Maisala Primorsk Q16985968
Einari Teräsvirta Viiburi Q925721
Pentti Karvonen Primorsk Soome kergejõustiklane Q4357840
Matti Maisala Primorsk Q16985957
Juho Mikkonen <some value> Q15710916
Mauri Nyberg-Noroma Viiburi Q3436185
Milos Dobras Jugoslaavia Soome korvpallur Q18708727
Mikael Forssell Steinfurt Soome jalgpallur Q342530
Matti Pulli Zelenogorsk Q2595869
Francis Kirwa Rift Valley provints Q1397386
Tero Välimaa Göteborg Q7702988
Marjut Heinonen Trollhättan Q1283958
Mikko Kankaanperä Skellefteå Q16299634
Tuomo Könönen Trollhättan Q954734
Markus Kankaanperä Skellefteå Q3294420
Marco Matrone Q42446 Q1765789
Emma Terho Washington Q462090
Kaarlo Paananen Soome Suurvürstiriik Q18069652
Eino Tukiainen Viiburi Q3436551
Vanessa Vandy Auckland Q1397362
Kalevi Viskari Svetogorsk Q3432488
Emma Laine Karlstad Soome naistennisist Q13540
Eino Kirjonen Primorsk Q14729
Jamar Wilson Bronx Q6127741
Sami Blomqvist Örnsköldsvik Q7409357
Henrik Juntunen Göteborg Q11862318
Tani Stafsula Tirana Q1792501
Robin Hull Inglismaa Q1366283
Ilmari Pakarinen Viiburi Q11864635
Kalle Kossila Neuilly-sur-Seine Q23698968
Patrik Nevalainen Umeå Q6006276
Mika Väyrynen Eskilstuna Q350263
Johan Wikander Soome Suurvürstiriik Q11978818
Jari Tolsa Göteborg Q2749906
Lauri Kettunen Kamennogorsk Q6501399
Kaarlo Ekholm Viiburi Q3352603
Uuno Pietilä Soome Suurvürstiriik Q2291673
Camilo Miettinen Q48278 Q302563
Veikko Huhtanen Viiburi Q940257
Mika Immonen London Q361592
Mika Välilä Södertälje Q6381126
Matti Järvinen London Q11881581
Johannes Nordström Örebro Q2477683
Jesse Puljujärvi Älvkarleby vald Q18633590
Gunnar Strömstén Soome Suurvürstiriik Q2003524
Emmi Peltonen Nashville Q28036433
Pekka Nieminen <some value> Q11815465
Janne Niskala Västerås Q974516
Antero Ojala Zelenogorsk Q1811749
Jami Miettinen Dunkerque Q16644501
Marko Rajamäki Göteborg Q3291557
Juho Nykänen Q51684 Q6305145
John Lindroth Soome Suurvürstiriik Q5957911
Esa Välioja Borås Q11858626
Siim Liivik Paide Q1337791
Voitto Soini Primorsk Q3562399
Esa Seeste Viiburi Q3436489
Toomas Heikkinen Denver Q15846162
Markus Heikkinen Q54758 Q460798
Niina Jyrkiäinen Göteborg Q1668703
Michelle Karvinen Q28230 Q3365287
End of auto-generated list.