Keit Triisa

Allikas: Vikipeedia
Keit Triisa Ringvaate Eesti Laulu salvestusel
Foto: Ave Maria Mõistlik, 3. veebruar 2013

Keit Triisa (sündinud 25. juulil 1991) oli "Eesti otsib superstaari" teise hooaja üks finalistidest. Ta langes välja esimeses finaalsaates.

Vanemad panid ta neljaselt muusikakooli eelkooli. On lõpetanud Viljandi muusikakooli klassikaosakonna klaveri erialal ja 2008. aasta kevadel lõpetas sama kooli pop-jazz osakonna laulu erialal. On õppinud erinevates laulustuudiotes kokku ligi 8 aastat.

Tegutses kolm aastat ansamblis KVELD. Esinesid Õllesummeril, Tudengijazzil, Noortebändil ning nende bändi lugu "Õhtu" on märgitud Raadio 2 saates "Pleier" nädala demoks.

Keit on osalenud aktiivselt Viljandi Draamateater Ugala noortestuudios. Viimati mängis etendustes "Väike merineitsi" ja suvelavastuses "Charley tädi"

Alates 2011. aasta kevadest kuulub bändi Nion, mille eestvedajaks on muusik Karl Kanter. Nioni debüütalbum avaldati 2012. kevadel.

Osales Eesti Laul 2010 konkursil Lenna Kuurmaa ja Iiris Vesiku taustalauljana. Osales Eesti Laul 2011 konkursil Outloudzi taustalauljana. Osaleb konkursil Eesti Laul 2013 Anisa Vänikveri taustalauljana.

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]