Kasutaja arutelu:Suwa

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Tere tulemast vikipeediasse, Suwa! Andres 07:39, 14 Jul 2004 (UTC)

See on Vikipeedia kasutajalehekülg.

See ei ole entsüklopeediaartikkel. Juhul, kui peaksite leidma selle lehe mingist muust paigast peale Vikipeedia, siis te külastate lehe peegeldust. Arvestage, et see lehekülg võib olla aegunud ning sellel kasutajal ei pruugi olla isiklikku sidet mingi muu saidiga peale Vikipeedia enda. Selle lehekülje originaal asub aadressil http://et.wikipedia.org/wiki/Kasutaja_arutelu:Suwa.

Wikimedia Foundation

arhiiv[muuda lähteteksti]

Vigased lisandused[muuda lähteteksti]

Palun harjuta Vikipeedia artikli toimetamist kuskil mujal kui artikli nimeruumis. Cumbril 20. märts 2018, kell 23:31 (EET)

ja palun siis viidata täpselt, miks ei tohi artikliseeriale viidata?, eriti kui kirjutise enda tekstis on juttu artikliseeriast? suwa 20. märts 2018, kell 23:34 (EET)~
Esiteks pole sinu lisatud viide korralikult vormistatud. Teiseks – viide oli enne antud ju konkreetsele allikale konkreetses artiklis. Lugeja saab sinna lingile minna ja sealt järgi kontrollida, et nii tõesti allikas on kirjas. Terve artikliseeria (kokku seitse artiklit) viiteks panemine tähendab, et lugeja peaks nüüd siis seitse artiklit läbi lugema, et seda kohta leida. Normaalne! Cumbril 20. märts 2018, kell 23:42 (EET)

USB-C[muuda lähteteksti]


Minu teada Vikipeedias pole kunagi olnud kokkulepet, et kõik võõrkeelsed arutelukommentaarid tuleks tõsta saatkonda. Nagu saatkonna ja üldise arutelu päises öeldud, saatkond on teadaanneteks ja küsimusteks, mis on vikide vahelised või vikide ülesed. Varem on siin juhitud tähelepanu, et näiteks tõlkepalve ei peaks olema saatkonnas.

PS Asesõna "ta" kasutatakse ka elutute asjade kohta, vt M 8, punkt 1. Pikne 9. september 2018, kell 15:20 (EEST)

Kertši väin ja seonduv[muuda lähteteksti]

on nt enwi artiklis nii palju läbi "nämmutatud", et RV vete osas pole kahtlust (Higgins jt), pealegi on eilsel/tänasel/homsel päeval nii palju jälgivaid asjandusi, et koordinaatide osas ei ole kahtlusi (nii palju kui mina tean (mitte et kohal olnuks, 3-l alusel), siis palus ua enne reisi luba, millest keelduti, ua alused naassid Odessa kursile ja ju see siis kellelegi ei meeldinud)—Pietadè 29. detsember 2018, kell 16:24 (EET)

ma ei kahelnud selles, vaid arvan, et väite juurde oleks hea viide tekstile, milles on see täpselt mainitud, muidu ma võin nt arvata, et tegemist on Ukraina vete või majandusvööndiga ntx. suwa 29. detsember 2018, kell 17:59 (EET)

Rahast[muuda lähteteksti]

Ära siis, palun, seda üldarutelu raha märkust kuigi tõsiselt võta (täna, näiteks, avastasin, et mo esimene enwi artikkel on pakkunud / pakub huvi ligi 10 tuh vaatajale, päevas, ja tõdesin, et ma ei tea iseenda vanust(ki), valgusaastates...;-)) °—° Pietadè 11. oktoober 2019, kell 18:56 (EEST)

Kategooria:Mustandid[muuda lähteteksti]

Milleks sul siis seda kategooriat tarvis on? Kõik lehed nimeruumis lehed siit: Eri:PrefixIndex/Mustand:. Praeguse seisuga tundub, et see kategooria on ainult tüliks, kuna pärast artikliruumi teisaldamist peab keegi kategooria eraldi eemaldama. Samuti, päris nii ikka ka ei ole, et iga kasutaja teeb kategooriaid oma suva järgi ja isiklikuks tarbeks. Pikne 17. märts 2020, kell 16:55 (EET)