Erinevus lehekülje "Transpersonaalne psühholoogia" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
==Eestis==
[[Eesti Transpersonaalne Assotsiatsioon|Eesti Transpersonaalse Assotsiatsiooni]] (ESTRA) eesmärgiks on transpersonaalse vaatenurga tutvustamine ning sellealase teadusliku ja praktilise tegevuse arendamine [[Eesti]]s. ESTRA president on [[Tartu]]s töötav [[transpersonaalne hüpnoanalüüs|transpersonaalse hüpnoanalüüsi]] looja<ref name="ülik"/> ja [[psühhoteraapia|psühhoterapeut]] [[Jure Biechonski]], kelle nime leiame [[Euroopa Transpersonaalne Assotsiatsioon|Euroopa Transpersonaalse Assotsiatsiooni]] kodulehel professionaalsete liikmete (''Professional Members'') nimistust<ref name="proff"/>. Samast nimekirjast leiame ka [[TRÜ|Tartu ülikooli]] lõpetanud ja praegu [[Peterburi]]s resideeruva [[molekulaargeneetika|molekulaargeneetiku]] [[Tõnu Soidla]], kes on [[Venemaa]]l transpersonaalsete uuringute üks juhtfiguure<ref name="soidla"/><ref name="proff"/>.
 
Marina Paula Eberthi rajatud Holistika Instituut (endise nimega Holistilise Teraapia Instituut) on teine mõjukas organisatsioon, mis esindab transpersonaalset psühholoogiat. Holistika Instituudi haldus- ja kvaliteedijuhi Heili Laido ettekandes septembris 2018 nimetas ta holistilist teraapiat eesti vasteks transpersonaalsele psühholoogiale.
ESTRA kirjastab transpersonaalse psühholoogia temaatikat ning sellega seonduvaid distsipliine käsitlevate raamatute sarja "[[Transpersonaalse psühholoogia varamu]]".

Navigeerimismenüü