Tõstmine 1952. aasta suveolümpiamängudel

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Tõstmine 1952. aasta suveolümpiamängudel Helsingis Messuhallis

Kärbeskaal (kuni 56 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

MR Mahmud Namdjou 315
19 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.Ivan UdodovNSV Liit9097,5 OR127,5315 OR =MR
2.Mahmud NamdjouIraan9095122,5307,5
3.Ali MirzaiIraan9592,5112,5300
4.Hae Nam KimLõuna-Korea8095120295
5.Kamal MahgubEgiptus7595122,5292,5
6.Pedro LanderoFilipiinid9087,5115292,5
7.Maurice MegennisSuurbritannia82,585112,5280
8.Lon Mohamed NoorSingapur77,585112,5275

Sulgkaal (kuni 60 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

22 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.Rafael TšimiškjanNSV Liit97,5105135337,5 MR OR
2.Nikolai SaksonovNSV Liit95105132,5332,5
3.Rodney WilkesTrinidad ja Tobago100100122,5322,5
4.Rodrigo del RosarioFilipiinid105=MR92,5120317,5
5.Said Halifa GudaEgiptus85102,5125312,5
6.Weng Yew ChaySingapur87,597,5127,5312,5
7.Bálint NagyUngari8597,5125307,5
8.Mohssai TabatabaiIraan9097,5120307,5

Kergekaal (kuni 67,5 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

24 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.Tamio KonoUSA105117,5 MR140362,5 OR
2.Jevgeni LopatinNSV Liit100107,5142,5350
3.Verne BarberisAustraalia105105140350
4.Chang Hee KimLõuna-Korea100105140345
5.Hassan FerdowsIraan102,5107,5135345
6.Abdel Hadr El-TouniEgiptus105107,5130342,5
7.Johan RungeTaani10597,5127,5330
8.Ging Hwie ThioIndoneesia10592,5130327,5

Kergekeskkaal (kuni 75 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

21 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.Peter GeorgeUSA115127,5157,5400 OR
2.Gérard GrattonKanada122,5112,5155390
3.Sung Jim KimLõuna-Korea122,5112,5147,5382,5
4.Ismail RagabEgiptus115117,5150382,5
5.Mustafa LahamLiibanon115112,5142,5370
6.Åke HedbergRootsi102,5105150357,5
7.Angel SposatoArgentina107,5110140357,5
8.Djalai MansuriIraan110107,5140357,5

Keskkaal (kuni 82,5 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

22 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.Trofim LomakinNSV Liit125127,5165417,5 =OR
2.Stanley StanczykUSA127,5127,5160415
3.Arkadi VorobjovNSV Liit120127,5160407,5
4.Mohamad Hasan RahnavardiIraan120122,5160402,5
5.Jean DebufPrantsusmaa117,5122,5160400
6.Issy BloombergLõuna-Aafrika Liit127,5115150392,5
7.Osvaldo ForteArgentina112,5115155382,5
8.Clyde EmrichUSA120115145380

Poolraskekaal (kuni 90 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

20 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.Norbert SchemanskyUSA127,5140 MR177,5 MR445 MR OR
2.Grigori NovakNSV Liit140 OR125145410
3.Lennox KilgourTrinidad ja Tobago125120157,5402,5
4.Mohammed Ibrahim SaleEgiptus110125162,5397,5
5.Firuz PojhanIraan117,5120155387,5
6.Kenneth McDonaldKanada107,5125152,5385
7.Francisco RensonnetArgentina107,5112,5150370
8.Theunis JonckLõuna-Aafrika Liit112,5110145367,5

Raskekaal (üle 90 kg)[muuda | muuda lähteteksti]

13 võistlejat

KohtVõistlejaRiikSurumineRebimineTõukamineKokku
1.John DavisUSA150 OR145 OR165 OR460 OR
2.James BradfordUSA140132,5165 OR437,5
3.Humberto SelvettiArgentina150120162,5432,5
4.Heinz SchattnerSaksamaa130130162,5422,5
5.William David BaillieKanada145122,5152,5420
6.Norberto FerreiraArgentina140115155410
7.Harold GleghornUus-Meremaa130117,5152,5400
8.Franz HölblAustria115117,5155387,5