Estravel

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Estravel on Eesti ja Baltimaade suurim reisiagentuur, mis on turismiturul tegutsenud alates 1988. aastast.

Estraveli peakontor asub Tallinnas ja ettevõttel on kokku 16 bürood kuues riigis (Eestis, Lätis, Soomes, Austraalias, USA-s).

Eestis on Estravelil kaheksa esindust kuues Eesti linnas (Tallinn, Tartu, Pärnu, Haapsalu, Kärdla, Kuressaare), 24/7 töötav Tellimiskeskus, esindus Lätis ning tütarfirmad Leedus, Austraalias (Aero Travel Pty Ltd), Soomes (Helin Matkatoimisto OY) ja USAs (Preferred Travel Services LLC). Estravelis töötab kokku üle 200 inimese – Estravel on suurim turismiteenuste vahendamisega tegelev tööandja Eestis. Estravel kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile.

Estravel pakub reisilahendusi nii era- kui ka äriklientidele. Estravel pakub oma klientidele igakülgset tuge alates reisi planeerimisest kuni koju tagasi jõudmiseni. Estraveli reisikonsultandid on klientidele nõu ja jõuga abiks ööpäev läbi.

Estravel müüb või vahendab lennupileteid, reisipakette ja hotellimajutust, aga ka laeva- ja rongipileteid, reisikindlustust ning bussi- ja autorendi teenust. Lisaks Eestist väljuvatele reisidele tegeleb Estravel sissetuleva turismi ja sisereiside vahendamisega, pakkudes nii kohalikele inimestele kui ka väliskülalistele võimalusi ilusa Eestimaa avastamiseks ja siin puhkamiseks. Estravel tegeleb ka konverentside, seminaride ja ürituste korraldamisega.

Estravelil on Eesti Olümpiakomiteega koostööleping, mille alusel on Estravel ainus olümpiamängude piletite ametlik edasimüüja Eestis.

Estravel on aastaid kuulunud Eesti töötaja- ja peresõbralike ettevõtete paremikku ajalehe Äripäev ning ajakirja Pere ja Kodu konkursi tulemusel[viide?]. Lisaks on Estravel mitmel korral kuulunud Eesti ihaldusväärseimate tööandjate hulka[viide?].

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]