Rachel Zoe

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Rachel Zoe

Rachel Zoe (õieti Rachel Zoe Rosenzweig; sündinud 1. septembril 1971 New Yorgis) on Ameerika Ühendriikide tippmoedisainer, ettevõtja ja disainer.

Zoe on olnud moemaailmaga seotud juba ligi 20 aastat ning on saanud kuulsaks stilistiks ja disaineriks. Ta on abielus Rodger Bermaniga, kes on ettevõtte Rachel Zoe, Inc. president. Neil on kaks poega.

Varasem elu ja haridus[muuda | muuda lähteteksti]

Zoe sündis New Yorgis Leslie ja Ron Rosenzweigi tütrena. Tal on õde Pamela Rosenzweig. Kui ta alustas stilistikarjääri, jättis ta perekonnanime Rosenzweig oma kunstnikunimest välja, kuna arvas, et see kõlab liiga juudilikult.

Rachel Zoe kasvas üles USAs New Jersey osariigis Millburnis ja lõpetas Millburni keskkooli. Ta õppis psühholoogiat ja sotsioloogiat George Washingtoni Ülikoolis, kus ta tutvus oma tulevase abikaasa Rodger Bermaniga. Pärast lõpetamist kolis ta New Yorki, et moekarjääri jätkata.

Karjäär[muuda | muuda lähteteksti]

Zoe alustas karjääri toimetajana. Pärast seda sai temast üllatavalt kiiresti üks moetööstuse mõjukamaid inimesi.

Stilistina on ta töötanud selliste kuulsustega nagu Brenda Song, Backstreet Boys, Lindsay Lohan, Mischa Barton, Mario Orejel, Nicole Richie ja Keira Knightley. Zoe praeguste klientide nimekirjas on näiteks Cameron Diaz, Jennifer Garner, Kate Hudson, Kate Beckinsale, Debra Messing, Demi Moore, Liv Tyler, Joy Bryant, Molly Sims, Beau Garett, Eva Mendes, Paula Patton, Anne Hathaway, Jennifer Lawrence, Miley Cyrus ja Pauly Shore.