Marilyn Kerro

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Marilyn Kerro (sündinud 18. septembril 1988 Rakveres) on Eesti nõid ja selgeltnägija.

Isiklikku[muuda | muuda lähteteksti]

Marilyn Kerro õppis 9. klassini Haljala gümnaasiumis.

On teinud modellitööd.

Marilyn Kerro loeb ennast selgeltnägijaks, kes tunnetab vaimudega juhtunut ja seda, mida on läbi elatud. Ta arvab, et päris võimed ema vanatädilt, ning seostab võimete avaldumist lapseeas (kuueaastaselt) saadud pikselöögiga, mööndes, et ei saa kontrollida informatsiooni, mis 'sealt ülevalt' tuleb.

Lisaks selgeltnägemisele kasutab Marilyn vaimudega suhtlemisel ka loomade elundeid ja verd (saates värsket inimverd, millele omistab mälu). Oma rituaalide jaoks kasutab ta abivahendeid, näiteks nuge, peeglit, voodoo-nukke, inimese nime, sünnikuupäevaga seotud numeroloogiat ning maagilisi mineraale.

Kerro asutas 2012. aastal ettevõtte Mecero OÜ ja on selle juhatuse liige.[1]

Telesaade "Selgeltnägijate tuleproov"[muuda | muuda lähteteksti]

Marilyn Kerrot võis näha teleekraanil Venemaa telesaate "Selgeltnägijate tuleproov" 14. hooaja saadetes, kus ta saavutas teise koha (4 valget ümbrikku ning 2 jagatud valget ümbrikku kohtunikelt); esikoha saavutas Aleksandr Šeps.

Saatesarja võtetel tutvus ta selgeltnägija Aleksandr Šepsiga, kellega tal on olnud suhe.[2]

Telekanali TNT vaatajad hääletasid Šepsi ja Kerro aasta paariks (2014).

2015. aastal osales Kerro teist korda "Selgeltnägijate tuleproovis", saatesarja 16. hooaja finaalis hääletasid vaatajad Marilyn Kerro teisele kohale.[3] Võitis venelane Viktoria Raidos.

2016. aastal osales Kerro juba kolmandat korda ning sai jälle teise koha. Võitis Svami Dashi.

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

  1. "Mecero OÜ - Ülevaade @ Inforegister.ee". Inforegister.
  2. "Мэрилин Керро и Александр Шепс официально объявили о разрыве отношений" [Marylin Kerro ja Aleksandr Šeps teatasid ametlikult suhete lõpetamisest]. www.vokrug.tv (vene). 24. jaanuar 2017. Vaadatud 3.08.2017.
  3. Kaspar Käänik, 12. jaanuar 2016, MARILYN KERRO TULEPROOVI TEISEST KOHAST: järelikult oli see millegi jaoks hea, veebiversioon (vaadatud 12.01.2016)

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]