Kasutaja arutelu:Taivo

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Hi

Hossein.income

Please forgive me I did not know the permissions and patterns before, but now I'm ready to make Wikipedia better for future readers then release me so I can upload in the warehouse wiki


Mida sa arvad sellest artiklist? Ivo (arutelu) 2. märts 2015, kell 21:36 (EET)

Üks sobilik hea artikkel võiks olla veel Karepa. Kommentaare? Ivo (arutelu) 26. märts 2015, kell 21:45 (EET)

Kas tead, et ülekirjutamine[muuda lähteteksti]

Tere,
Miks sa kirjutasid selle nädala Kas teadsid sektsioonis üle kõik faktid?
Postituvi (arutelu) 18. aprill 2015, kell 09:36 (EEST)

Palun loe Vikipeedia:Kas teadsid esimest lõiku. Õigupoolest olen järginud veel teistki tingimust: head artiklid käivad esilehelt aeg-ajalt niikuinii läbi, mistõttu ma rubriigist "Kas teadsid, et ..." ei lingiks nendele. Ja nüüd vaatame sinu linke: Ludwig van Beethoven – hea artikkel, Merkuur – artikli alguses on mall "pole viiteid", Rapla-Virtsu raudtee – hea artikkel, varsti läheb nagunii uuesti esilehele, Vytautas Suur – artikli alguses on mall "vajab toimetamist", Euroopa kultuuripealinn – liiga vähe sisu, ainult 2 lõiku, Beethoveni pilt – juba 3 korda esilehelt läbi käinud, kaua võib?, Renavase mõis – ainus normaalne. Taivo 18. aprill 2015, kell 23:19 (EEST)
Sain aru. Kui järgid neid reegleid, palun pane need ka lehele Vikipeedia:Kas teadsid üles. Siis teavad teisedki neid järgida (kes teevad).
Ka headest artiklitest peaks põnevaimad faktid välja korjama ning sektsiooni lisama. Needki on huvitavad. Egas keegi pea artikleid lugema, lihtsalt faktid võivad ka olla. Postituvi (arutelu) 18. aprill 2015, kell 23:30 (EEST)
Head artiklid on selles osas juba korduvalt üle käidud. Postituvi, palun aita pigem uusi potentsiaalseid häid artikleid juurde leida. Ivo (arutelu) 18. aprill 2015, kell 23:36 (EEST)
Nagu näiteks António de Oliveira Salazar? Postituvi (arutelu) 18. aprill 2015, kell 23:39 (EEST)
Jah, kõlbab küll. Taivo 25. aprill 2015, kell 16:09 (EEST)

Miks sa kirjutad üle nädala artikli(d)? Need on 21. nädalani olemas ning ei ole vaja asendada. Postituvi (arutelu) 23. aprill 2015, kell 23:14 (EEST)

Uus esilehe kujundus: hääletamine[muuda lähteteksti]

Tere,
Oled osalenud arutelus uue esilehe tegemise kohta. Palun avalda oma arvamust uue esilehe kasutuselevõtu kohta siin.
Postituvi (arutelu) 18. aprill 2015, kell 19:07 (EEST)

Vastuseks sinu etteheidetele:
Rubriik Sel nädalal ajaloos ei pea jääma sinu kätte. Olen nõus iganädalaselt neid tegema, sest see pole kuigi raske.
Põnevaid fakte võib asendada lihtsalt fraasiga Kas teadsid?. Rubriigi eesmärk on lihtsalt leida huvitavaid fakte ning neid esitada, ilma, et need oleksid seotud hea artikliga. Tähtis on seal fakt, mitte artikkel. Kui on veel küsimusi, vastan neile meelsasti :) Postituvi (arutelu) 18. aprill 2015, kell 23:49 (EEST)
Jah, see polegi nii keeruline, kuid ma muretsen rohkem selle pärast, kuidas hakkab täituma rubriik "Kas teadsid, et ...", kui mitte tähtpäevadega. Taivo 19. aprill 2015, kell 00:33 (EEST)
Igalt poolt annab leida informatsiooni, mis on huvitav ning väheteatud. Ma hakkasin siin aktiivselt tegutsema küll paar nädalat tagasi, kuid mul on siin eesmärgid, mis ma tahan teha. Kuigi mind ei paelu uute artiklite loomine, huvitab mind toimetamine ning portaalide tööshoidmine (seal hulgas ka esileherubriikide täitmine). See on võimalik. Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 00:42 (EEST)
Aeg-ajalt juhtub, et vaja on muuta asju, mis juba esilehel on. Näiteks mingi täheviga tekstis. Kuid esileht on kaskaadkaitse all, esilehel olevat saavad muuta üksnes administraatorid. Taivo 19. aprill 2015, kell 01:30 (EEST)
Millele vihjad? Ei mõista. Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 01:39 (EEST)
Ma vihjasin sellele, et sinu tegevust esilehe rubriikide eest vastutajana võib hakata takistama see, et sa ei ole administraator. Taivo 19. aprill 2015, kell 15:57 (EEST)
Esilehe kaitsest oli juttu siin. Kaskaadkaitse on nüüd mõnda aega maas olnud. Pikne 19. aprill 2015, kell 16:13 (EEST)
Kuigi ma esilehte ei saa korrigeerida, on kõiki, mis selles mallidena seonduv, võimalik. Kui kaskaadkaitse (kas see tähendab, et kõik esilehega seotud (mallidega) lehed on kaitse all?) on maha võetud, ei näe ma selles küll mingit takistust. Ainsaks leheks, mida mina muuta ei saa, jääks esileht. Kõiki mallide sisu saan muuta. Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 16:24 (EEST)

Kas mitte järgmise nädala Kas tead sektsioon pidanud olema vastavalt Esilehe arutelus kirjutatule seoses artikkel armeenia genotsiidist? Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 01:24 (EEST)

Paningi selle sisse. Pilti kahjuks ei saanud panna, asjassepuutuvat pilti ma ei leidnud. Taivo 19. aprill 2015, kell 01:25 (EEST)
Aa, mina sain arutelust aru, et artikli kokkuvõte tuleb sinna. Aga nii sobib ka. Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 01:38 (EEST)
Leidsin teemasse ühe pildi. Palun kontrolli üle ning kui pilt ei sobi, taasta endine olukord. Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 02:07 (EEST)
Sellel polnud ju pisipildina midagi aru saada. Leidsin parema, mis väikeseltki mõjub. Taivo 19. aprill 2015, kell 15:56 (EEST)
Tore Postituvi (arutelu) 19. aprill 2015, kell 16:24 (EEST)

Kas selline Kas teadsid sobib? Vikipeedia:Kas teadsid/18 (2015). Kui midagi ei sobi, kohanda palun see või too sobiv asi peale. Postituvi (arutelu) 26. aprill 2015, kell 11:17 (EEST)

Kurvastuseks ei õnnestunud teinegi katse. Nimelt üks reegel, mida ma ei pannud kirja. Rubriik "Kas teadsid, et" on osalt näitamiseks, et Vikipeediast saab palju uusi teadmisi. Küsimusele "Kas teadsid, et" peaks enamik inimesi vastama: ei, ma ei teadnud seda. Ja see kehtiks ka siis, kui rubriigi pealkiri oleks "Põnevaid fakte": kui inimene seda juba varem teab, mida põnevat selles on?
Nüüd vaatame siis sinu fakte. Pythagorase teoreem on põhikooli programmis, kõik on põhikooli läbinud, igaüks teab, milleks Pythagorase teoreemi kasutatakse. Kõiki Eesti krooni küpüüre on rahvas käes hoidnud, igaüks teab, mis on 50-kroonise ühel ja kes teisel pool. Seda, mis on rahvusraamatukogu, oskab nime põhjal selgitada samuti igaüks. Võib-olla definitsioon ei tuleks välja, aga enam-vähem igaüks ütleks: teadsin seda niigi. Seda, et sõja kaotaja peab tegema võitja tahtmist, pole samuti mõtet selgitada. G-duur on jällegi põhikooli programmis, iseasi, kui paljud seda mäletavad, mina näiteks ei mäletanud. See, et Konrad Adenauer valitses Saksamaad kaua aega, on üldiselt teada ja ju ta siis pidi populaarne olema, muidu poleks ta nii kaua vastu pidanud. See tähendab, et kõigi faktide suur puudus on see, et nad on liiga üldteada. Lisaks on artikli "Jätkusõda" alguses toimetamise ja keeletoimetamise mallid ning G-duur on nii lühike artikkel, et sellega pole eesti vikipeedial mõtet kiidelda. Peale G-duuri ja Jätkusõja teised artiklid kõlbaksid, kui neist mõni muu fakt välja otsida, mis poleks nii üldteada.
Järgmised 4 rubriiki "Kas teadsid, et" püüan täna ise valmis teha. Sinu kaastöö faktide otsimisel on endiselt oodatud, aga edaspidi parem leheküljele Vikipeedia:Kas teadsid. Taivo 26. aprill 2015, kell 23:03 (EEST)
Aitäh seletuse eest! Postituvi (arutelu) 29. aprill 2015, kell 20:54 (EEST)

Lihtsalt, et Sa teaksid: Mul ei ole soov Sind välja puksida, lihtsalt ma ei mõista, miks Sa minu esilehega tehtud koguaeg tühistad (Sellest sain aru, et faktidel ning artiklitel on väljakirjutamata seadused ning õppisin sellst). Kui uue esilehega kujundus peaks tulema, saad sa edasi toimetada oma sektsioonidega. Ning mina õpin tasakesi ära faktide/ajaloo sektsiooniga tegelemise. Kui sulle sobib, et ainukene muutus, mis uue veebilehega tuleks, oleks see, et lisandub ajaloosektsioon, mida võin ise täita kui tahad, palun asenda oma hääl. Postituvi (arutelu) 24. aprill 2015, kell 18:03 (EEST)

Kas Sa teed esilehte ikka edasi? Või hakkad äkki mentoriks? --Epp 25. aprill 2015, kell 15:14 (EEST)

Eks püüan ikka teha. Taivo 25. aprill 2015, kell 16:08 (EEST)

Vandaalide igavene blokeerimine[muuda lähteteksti]

Nende blokeeringute pikendamine ei anna midagi. Kontod on niikuinii globaalselt lukustatud ja kui ka poleks, siis vaevalt sel sodijal aasta pärast meeles oleks, milliseid nimesid ta registreerinud on. Ma pigem puhastaks blokeerimisloendi sellistest tarbetutest blokeeringutest. Pikne 26. aprill 2015, kell 10:23 (EEST)

Ei tea, Commonsis blokeeritakse sellised tavaliselt just igaveseks. Blokeerimisloendi puhastamine ei tohiks olla omaette eesmärk. Mulle hakkas ka tunduma, et neid kasutajanimesid on tal just lihtne meelde jätta: neli tähte ja järjest arvud 100-st edasi. Ma õigupoolest ei tahaks riskida. Kui oleks halvasti meeldejääv kasutajanimi, siis võiksin isegi sinuga nõustuda. Taivo 26. aprill 2015, kell 10:51 (EEST)
Küllap nimede meeldejätmisest ja tähtaegade üle arvepidamisest veel lihtsam on uute nimede registreerimine. Antud juhul on need kontod tähtajatult lukustatud. Lukustatud kontoga niikuinii sisse logida ei saa. Nii et selles suhtes pole eriti millegagi riskida.
Mulle tundub, et mida vähem nimesid loendis on, seda parem ülevaade ka nendest kontodest, mis polnud tehtud ainult vandaalitsemiseks ja mille blokeeringut oleks hiljem mõtet sellepärast ümber vaadata. Suurtes vikides, kus palju uusi vandaale peale tuleb, võib-olla pole tõesti selles suhtes vahet ja pole ka loendi puhtana hoidmisel eriti mõtet. Pikne 26. aprill 2015, kell 11:19 (EEST)

Palun kirjuta riikide nimed õigesti. --Epp 8. mai 2015, kell 00:22 (EEST)

Teine maailmasõda[muuda lähteteksti]

"Teine Maailmasõda" on kindlasti vale. Andres (arutelu) 29. mai 2015, kell 10:08 (EEST)

Võõrkeelsed pealkirjad[muuda lähteteksti]

Ilmselt on sellest varem juttu olnud (ei jaksa hetkel otsida), aga minu teada kirjutatakse võõrkeelsed pealkirjad eesti tekstis jutumärkidega ja püstkirjas (vt nt http://keeleabi.eki.ee/index.php?leht=8&id=56). Ma vaatasin praegu üht vana muutust, mis sa oled teinud artiklis Paul Klee, sa oled seal pannud kursiivid igale poole. Mis põhjendusega?--Morel (arutelu) 12. august 2015, kell 15:14 (EEST)

Tänan lingi eest. Ma ei teadnud siis, et võõrkeelsed pealkirjad tuleb kirjutada püstkirjas. Lähtusin sellest, et tsitaatsõnad ja -väljendid kirjutatakse kursiivis. Ma ei tulnud selle peale, et võõrkeelset pealkirja ei peeta tsitaatväljendiks. Taivo 12. august 2015, kell 16:07 (EEST)

Rubriik "Kas teadsid et?"[muuda lähteteksti]

9. septembril vist alates kl 17.30 on kuninganna Elizabeth II kuninganna Victoriast kauem valitsenud. --kanakukk (arutelu) 7. september 2015, kell 08:54 (EEST).

Seda ei saa esilehele panna, sest mõlemad artiklid vajavad toimetamist. Taivo 7. september 2015, kell 10:42 (EEST)
Kahtlemata, aga võimalik kahju kaalub minu meelest kasu üles. See fakt iseenesest, et leidub keegi, kel on õnnestunud 63 aastat kestnud valitsemisest kauem valitseda, on minu meelest erakordne ja väärib esile tõstmist. Minu meelest teeme vea, kui seda fakti sinna ei märgi. --kanakukk (arutelu) 7. september 2015, kell 23:54 (EEST).

Noch nicht.

13. septembri kohta on, et Hagi Šein saab 60-aastaseks. Tegelikult saab 70-aastaseks. Aga mul ei õnnestunud tiitellehel näpukat parandada.--Juhan121 (arutelu) 8. september 2015, kell 00:43 (EEST)

Palun vabandust. Minu viga. Õnneks jõudsid teised selle parandada. Taivo 8. september 2015, kell 10:11 (EEST)

Palun lähme tagasi olukorra juurde, kus avalehe vastavasse rubriiki lükati ikka ainult potentsiaalselt huvipakkuvaid fakte ja mitte mingit võrdlemisi juhuslikku kronoloogiat, mis on pealegi keelelisest küljest probleemne (tuleva ja juba toimunu eristamine). Kui eelnev ei ole teostatav, siis võiks arutleda, kas nimetatud rubriiki on üldse tarvis. Ivo (arutelu) 27. mai 2016, kell 12:58 (EEST)


Tere! Sel nädalal võiks olla "Kas teadsid?" rubriigis ka klassikaline filoloog ja tõlkija Anne Lill, kes saab 15. oktoobril 70-aastaseks.--Morel (arutelu) 10. oktoober 2016, kell 17:40 (EEST)

Sesoses võistlusega "Kesk- ja Ida-Euroopa kevad 2018" annaks ehk teha rubriigi siit. Soovitaks Kruonise hüdroakumulatsioonijaama, Jarosław Iwaszkiewiczit, Bakuu Kristallhalli, Talat Xhaferit, Pažaislise kloostrit, Nezdenicet. - Melilac (arutelu) 21. aprill 2018, kell 15:25 (EEST)

Nädala artikli märkimine[muuda lähteteksti]

Kui lisad artikli nädala artikliks, palun ära unusta seda märkimast ka Vikipeedia:Head artiklid lehele. Postituvi 6. detsember 2015, kell 19:25 (EET)

Jah, õige. Teen seda. Taivo 6. detsember 2015, kell 20:10 (EET)
Tore, aitäh! Postituvi 6. detsember 2015, kell 20:14 (EET)

Küsimus[muuda lähteteksti]

Sulle on esitatud lehel Vikipeedia arutelu:Kas teadsid#Sisu menetlemisest küsimus. Postituvi 11. jaanuar 2016, kell 21:14 (EET)

Faktid[muuda lähteteksti]

Võib-olla oleks mõistlik rubriiki "Kas teadsid?" lisada selle algusaastate fakte? Neid ei mäletata enam, ning kuna 2. ja 3. nädala sisus on väga palju sünni(aasta)päevadega seotud fakte, oleks see mõttekam. Mis sellest arvad? Postituvi 12. jaanuar 2016, kell 11:19 (EET)

Teisaldasin 3. nädala "Kas teadsid?" sisu teise nädalasse. Teise nädala sisu eemaldasin. Mõlemad artiklid olid lisatud ühe võrra hilisemale nädalale. Postituvi 12. jaanuar 2016, kell 12:33 (EET)

Palun ära kirjuta üle fakte enda omadega, kui need on ainult kuupäevalised ja enamus seotud tähtpäevadega. Postituvi 26. jaanuar 2016, kell 23:19 (EET)

Aga mis mul muud üle jäi, kui sinu välja valitud faktid olid juba varem rubriigis "Kas teadsid?" olnud. Ja üks viitas toimetamist vajavale artiklile. Ma, jah. tahtsin paluda, et sa enam ei püüaks selle rubriigiga tegeleda (välja arvatud faktide pakkumine lehel Vikipeedia:Kas teadsid), sul ei kuku see hästi välja. Taivo 27. jaanuar 2016, kell 11:34 (EET)
Just sellepärast need lisasingi, sest need on varemalt (mitu aastat tagasi) olnud. Need olid tuhat korda etemad kui praegused. Sul ei ole õigust lihtsalt üle kirjutada ning väita, et selles rubriigis kehtivad Sinu loodud reeglid. Arvesta teistega. Postituvi 27. jaanuar 2016, kell 15:49 (EET)
Taivo, kui sa neid niimoodi kuupäevadega seod, siis näiteks selle nädala üks oluliseimaid sündmusi on Vietnami sõja lõpp (kuigi see pole muidugi ümmargune tähtpäev, aga selle eest Mozarti sünnipäev peaaegu nagu oleks). Aga see selleks. Iseenesest tundub mullegi, et too rubriik peaks sisaldama endas mingeid fakte, mida on lihtsalt huvitav teada, aga mitte niivõrd infi nende päevade kohta. Aga kogu selle temaatika kohta, mida seal rubriigis võiks kajastada, oleks parem kõigepealt maha istuda ja asjad läbi arutada.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 27. jaanuar 2016, kell 17:21 (EET)

Pilt:Aleksander Aberg.jpg[muuda lähteteksti]

This file doesn't have any source on the file information page, although there is some discussion on the talk page. Is there evidence that the copyright tag is valid on the talk page, or should the file be tagged for deletion? --Stefan2 (arutelu) 19. jaanuar 2016, kell 01:20 (EET)

Stefan2, depicted person lived 1881–1920. Investigation (including books in my bookshelf consisting the photo) gave no information about author and year. I think, that the old photo is in public domain with licenses Anonymous-EU and PD-US-1923. But photo about sculpture is not free, because sculpture is quite recent. Taivo 19. jaanuar 2016, kell 12:11 (EET)

Kui sul peaks võimalik olema, saad äkki commonsist pildi Pilt:Kirjatehnika.PNG ära kustutada.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 20. märts 2016, kell 20:35 (EET)

kordan palvet.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 7. aprill 2016, kell 14:53 (EEST)
Yes check.svgJ Korras Tehtud. Taivo 7. aprill 2016, kell 14:58 (EEST)

IKEA peakontor peaks olema hoopiski Delftis, mitte Leidenis, ehk siis proovi leida mingi viide, mida saaks usaldada.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 15. august 2016, kell 23:36 (EEST)

Mina seda artiklisse sisse ei pannud, aga nüüd viskasin välja. Taivo 16. august 2016, kell 00:13 (EEST)
Ma ei vaadanud, kes selle sisse kirjutas, aga mõtlesin, et mainin seda sulle, kui sa selle artikli kallal edasi plaanid tegutseda. Proovisin ise otsida, aga ise ka sellest täpselt aru ei saanud.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 16. august 2016, kell 00:24 (EEST)

Nädala artiklid[muuda lähteteksti]

Valikusse kaasamiseks sobivad ka need artiklid (hetkel küll vaid 1, aga eks tuleb peagi juurde). Samas on vaja heade artiklite nimekiri põhjalikumalt ette võtta ja artikleid kaasajastada ning täiendada. Mis ei vasta ka pärast seda hea artikli nõuatele tuleks sealt nimekirjast välja visata. Ehk saad selle juures abiks olla. Ivo (arutelu) 21. jaanuar 2017, kell 16:25 (EET)

Yes check.svgJ Taivo 21. jaanuar 2017, kell 16:28 (EET)
Kasvõi ajutiselt võiks nädala artiklite valikusse võtta ka B-klassi artiklid. Midagi on A-klassi lisandumas, aga heade artiklite seast on suht suur hulk artikleid vaja välja arvata. Samas ei tee vast paha ka see, kui vahelduseks midagi peale mändide avalehelt läbi jookseb. Ivo (arutelu) 3. jaanuar 2018, kell 01:20 (EET)
Kui vaadata järgmiseks ja ülejärgmiseks nädalaks plaanitud avalehe artikleid, siis esitasin mõlema osas (Tegevvulkaan, Kolvikesed) ettepaneku arvata nad maha heade artiklite hulgast ja paigutada nad B-kvaliteediklassi. Ma küll enne siin samas märkisin, et võiks sealt B-klassist kah miskit valida, aga eelkõige pidasin silmas seda, et võiks vahelduseks miskit uut avalehele lükata, mis seal juba korduvalt olnud pole (nt Oskar Luts, Trinidad ja Tobago või Viirused inimkonna ajaloos). Sest nädala pärast on nähtavasti heade artiklite nimekiri veel lühem, kui see on täna. Seega pole vast põhjust neid artikleid valida, mis peagi heade hulka enam ei kuulu ja mis juba korduvalt avalehel olnud. Ivo (arutelu) 9. jaanuar 2018, kell 03:18 (EET)

Nädala pildindus[muuda lähteteksti]

Vahelduseks võiks vast mõne kunstiteose repro avalehele riputada. Seoses näitusega Muutuv Tartu neljas vaates on meil nüüd hulgemini kvaliteetseid reprosid ja nõnda võiks seda ka uhkelt eksponeerida. Ivo (arutelu) 2. veebruar 2017, kell 21:37 (EET)

Võtan teadmiseks, et need on nädala piltide valimise lehele pandud. Enne polnud seal kaua aega ühtki kunstiteost, sellepärast polegi neid esilehel olnud. Taivo 2. veebruar 2017, kell 21:47 (EET)
Lükkasin ühe pildi üles järgmisele nädalale. Muuhulgas toimub siis kommunikatsioonipäev muuseumitele ja oleks hea demonstreerida, et vikisse lisatud materjalist peetakse siin lugu. Ivo (arutelu) 28. aprill 2017, kell 21:11 (EEST)
Seekord mõtlesime väga ühtemoodi. Tahtsin just selle pildi just sellel nädalal esilehele panna. Taivo 28. aprill 2017, kell 23:32 (EEST)
Seoses selle 1914–18 kunstinäitusega võiks mingi nädala pilt sellele keskenduda (näide).
Oktoobris tuleb HELP pildikorje ja nii võiks ka seda mainida (kasutades näiteks mõne varasema aasta HELP käigus laekunud fotot).
Novembris on teadusfoto võistlus (sobilik foto näiteks see). Ivo (arutelu) 1. september 2017, kell 15:13 (EEST)

Kas teadsid, et[muuda lähteteksti]

Olen nii kena ja põhjenda, miks ühtegi neist faktidest esilehele panna ei saa?--Raamaturott (arutelu) 7. aprill 2017, kell 15:44 (EEST)

Üldiselt on sealsed artiklid lühikesevõitu. Lennunduse pakett läheb aprilli lõpus, Aasia naisi saab panna ülejärgmiseks nädalaks. Matt Biondi, Corrali tulevahetus ja STS-1 sobivad pikkuselt. Nevise artiklil on lõpp puudu, kavatsen seda kunagi täiendada. Taivo 7. aprill 2017, kell 15:48 (EEST)
Hüva. Ma olen lisanud ka fakti teistest artiklitest, mis on vist küll mõnevõrra lühemad, aga vähemal üldiselt viidatud. Ma arvan, et me võiksime teha tabeli nagu inglise vikis, kus oleksid nende artiklite vaadatavus neil nädalatel, mil need esilehel on.--Raamaturott (arutelu) 7. aprill 2017, kell 18:52 (EEST)
Miks mitte. Taivo 10. aprill 2017, kell 12:24 (EEST)

Endiselt arusaamatu, ka see põhjendus ei mõju eriti veenvalt. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 7. jaanuar 2018, kell 21:06 (EET)

Mõned pildid[muuda lähteteksti]

Fail:J. Telgmaa.jpg Fail:ELK Seltsi esimees Juhan Telgmaa.jpg Fail:Ülo Kaevats.jpg Fail:Saluste.jpg

Palun vaata, miks need kustutati. Andres (arutelu) 14. juuli 2017, kell 10:50 (EEST)

Kõik nad olid varem internetis olemas eri saitidel (Virumaa Teataja, Rooma klubi, Riigikantselei jne). Seetõttu peeti oma tööd ebatõenäoliseks, arvatavasti lihtsalt internetist virutatud. Failide taastamiseks on vaja OTRS-luba fotograafilt. Taivo 14. juuli 2017, kell 13:15 (EEST)
Kui inimene on foto ise teinud ja see on varem internetis ilmunud ilma autori nimeta, kuidas ta siis saab seda tõendada? Andres (arutelu) 14. juuli 2017, kell 13:29 (EEST)
Kirjutagu see kiri ja rääkigu, et on tõepoolest fotograaf. Ma loodan vähemalt, et tema sõnu usutakse. Ivo võib siin aidata; tema on OTRS-liige, mina ei ole. Taivo 14. juuli 2017, kell 13:33 (EEST)
Ai-ai-ai, http://virumaateataja.postimees.ee/273676/leo-saluste-usub-bioenergeetika-tulevikku teatab: foto Arvet Mägi. Ikkagi varastatud, pole oma töö. Kustutamine oli õige. Taivo 14. juuli 2017, kell 13:36 (EEST)
Ilmselt ei ole jutt sellest pildist. Andres (arutelu) 3. august 2017, kell 00:19 (EEST)

Vabadussõja võidusamba pilt[muuda lähteteksti]

Palun vaata Faili arutelu:Voidusammas590.jpg‎‎ ja Arutelu:Vabadussõja võidusammas. Andres (arutelu) 3. august 2017, kell 00:19 (EEST)

Yes check.svgJ Korras Vaatasin. Taivo 3. august 2017, kell 10:44 (EEST)
Mis järeldusele Sa jõudsid? Andres (arutelu) 3. august 2017, kell 10:47 (EEST)
Pilt on vaba, seda ei ole vaja kustutada. Igasugused nõudlused seda kustutada tuleb tagasi lükata. Ühtlasi esines Mehis juriidiliste ähvardustega. Vikipeedias on need keelatud. Nende kordumisel tuleb Mehis blokeerida. Andres, kui Mehiselt saabub sinu e-kirjale vastus, palun anna mulle selle kohta ülevaade. Taivo 3. august 2017, kell 10:49 (EEST)

Miks sa kirjutad artiklitesse senise "on küla <x> vallas" asemele "on <x> vallas asuv küla"? Uus sõnastus on minu meelest kohmakam. 207.154.198.200 10. november 2017, kell 22:24 (EET)

Mul pole mingit erilist põhjust, lihtsalt "küla x vallas" ei kõla minu meelest piisavalt hästi. Taivo 10. november 2017, kell 22:39 (EET)
Minu meelest Sinu sõnastus kõlab halvasti ja praegusel pole viga midagi. Andres (arutelu) 11. november 2017, kell 09:36 (EET)