Erik Rüütel

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Erik Rüütel (sündinud 16. märtsil 1978 Tallinnas) on psühholoog, koolitaja, juht ja Euroopa Liidu tsiviilmissioonide ekspert.

E. Rüütel [./Https://addicere.com Addicere koolituse ja psühholoogilise konsultatsiooni agentuuri] juhatuse liige ja juhtiv konsultant, Sisekaitseakadeemia kommunikatsiooni ja kriisipsühholoogia lektor, Välisministeeriumi lepinguline kriisipsühholoogia nõustaja, EL-i CSDP ja Twinning missioonide ekspert ja juhtimistreener. Ta on töötanud kliinilise psühholoogina Lääne-Tallinna Keskhaiglas 2005-2006, juhtinud probleemkäitumisega noorte rehabilitatsiooni Tallinna Laste Turvakeskuse osakonnajuhatajana 2006-2009 ja suunanud õigusrikkujate taasühiskonnastamist Tallinna Vangla direktori asetäitjana 2009-2012 ning töötanud korrektsioonipsühholoogia ja psühhopatoloogia lektorina Sisekaitseakadeemias 2012-2018. E. Rüütel on olnud 2018-2020 AS Medical Pharmacy Groupi (Meravita) kommertsdirektor ja on juhtinud Sisekaitseakadeemia rahvusvaheliste suhete ja arendusosakonda aastal 2020. Ta on Meeskonnatreeningute Agentuuri MAD, mida juhib Donald Aik Sild, hinnatud meeskonnatreener juba 2006. aastast.

Ta on meedias arvamust avaldanud ja kaasa rääkinud keeruliste suhtlemissituatsioonide, lastekasvatuse, koolikiusamise ja paarisuhete teemadel.

Teosed[muuda | muuda lähteteksti]

Raamat[muuda | muuda lähteteksti]

E. Rüütel on raamatu “Korrektsioonipsühholoogia: Tähed kaevu sügavuses” (2019) autor, mitme teadusartikli ja Eesti riikliku sotsiaalstrateegia autor või kaasautor.

Artiklid[muuda | muuda lähteteksti]

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]