Arutelu:Raudteelõik

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Aastate jooksul süveneb arvamus, et selliste artiklite sodistajal võib see olla eesmärgipärane käitumine (à la "Kallur on kallutav veoauto"), millega eksitada teisi kirjutajaid; kas talle sellise tegevuse eest ka tasutakse, ex küsige talt; üpris kindlasti oleks nii mõneski wikis ammu olnud tulemuseks eluaegne bänn. See on minu arvamus.—Pietadè 12. veebruar 2018, kell 20:25 (EET)


Igatahes peaks selle mõiste kohta kindlasti artikkel olema, et saaks aru, mis on raudtee, mis on raudteeliin ja mis on raudteelõik. Andres (arutelu) 13. veebruar 2018, kell 18:55 (EET)

Kolme lause kokkuklopsimisele kulus tegijal N ajaühikut. Palju on kulunud/kulub järgnevatele tegevustele, Sul, mul, teistel? Ntera-ühikut? Mina loobun, aja raiskamisest, "keskkondlikult".—Pietadè 14. veebruar 2018, kell 00:02 (EET)
tuginesin dewikile (de:Eisenbahnstrecke). Kui on halvasti tõlgitud, tuleb parendada--Estopedist1 (arutelu) 16. veebruar 2018, kell 16:51 (EET)
Huuh, jama on muidugi selles, et saksa wiki artikkel vastabki raudteelõigule, aga teistes keeltes... Kolmest kontrollitust (prantsuse, läti, ja holland) kaks on raudteeliinidest. - Melilac (arutelu) 4. märts 2018, kell 18:57 (EET)
Tegelikult on Läti linija muidugi mitte päris liin, kuigi kasutatakse ka meie raudteeliini tähenduses. See vastab ka raudteelõigule ajaloolises mõttes ehk siis ehituse ajal, nii et mööndustega on see link õige. Ja ka saksa omal on meie omast veidi erinev tähendus, ehk siis kui mingi meie tähenduses raudteelõik on kaheteeline, siis loetakse seal need kaheks kõrvuti raudteelõiguks. - Melilac (arutelu) 10. märts 2018, kell 12:01 (EET)