Arutelu:E-raamat

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

"välistab võimaluse, et tekst kopeeritakse või trükitakse paberile." - seda pole võimalik vältida. Igat digitaalset infot on võimalik kopeerida--Hendrix 20. detsember 2007, kell 18:55 (UTC)

"Elektrooniliste tekstide tekkelugu sai alguse Gutenbergi projektist" - elektrooniliste tekstide ajalugu sai alguse siis, kui arvuti suutis väljastada inimloetavat teksti. ENIAC pidi väljastama teksti, muidu poleks saanud temaga suhelda. Aga enne ENIAC'i...--Hendrix 20. detsember 2007, kell 19:00 (UTC)

Praeguseks on tekkinud ka mitmeid e-raamatute müügikeskkondi, kas neid ei peaks tasulise ligipääsu all mainima? --Joosep-Georg 19. mai 2011, kell 12:43 (EEST)

Käsiraamatute Kirjastus[muuda lähteteksti]

Lausest (Käsiraamatute Kirjastus kirjastus, mis on spetsialiseerunud juriidiliste...) võtsin välja katkise välislingi [1], sest seda kirjastust enam ei eksisteeri ja me ei pane välislinke artiklite sisse, v.a, kui neil on viitefunktsioon--Bioneer1 (arutelu) 10. jaanuar 2015, kell 21:42 (EET)

E-raamatute kartell Eestis[muuda lähteteksti]

Kas keegi oskab kosta, miks on meil aastaid e-raamatute hinnad kõigis poodides sendi täpsusega samad? Kes on see ainuke asutus-organisatsioon, kes tegelikult e-raamatuid teeb? Internetiotsing ei anna ühtegi vihjet. Siin on targad koos, kas keegi teab?


Miks nii palju välja läks? Andres (arutelu) 5. jaanuar 2018, kell 13:21 (EET)

Sama küsimus. Olgugi et uus variant on asjalik, näib seal puuduvat vana variandiga võrreldes infot, mis võiks artiklis olemas olla.--Andrus Kallastu (arutelu) 5. jaanuar 2018, kell 18:16 (EET)

Ma tahan praegusele artiklile vaidlustusmärke lisada. Alustaks sellest et epubi allalaadimiseks pole mingit adobe tarkvara küll vaja ja no kui e-raamat mälupulgal üle anda, siis siinse defi järgi see enam ei ole e-raamat.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 5. jaanuar 2018, kell 18:31 (EET)

E-raamatu mõiste vajas selgemat piiritlemist. Mistahes elektroonilised tekstid, e-postiga saadetud jutud ega ka lugemisseadmed ei ole e-raamatud.
Adobe tarkvara on vaja PDF-failide avamiseks, nagu artiklis märgitud – LAviki (arutelu) 6. jaanuar 2018, kell 10:59 (EET)