Synyster Gates

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Synyster Gates

Brian Elwin Haner, Jr. (sündinud 7. juulil 1981), lavanimega Synyster Gates või lihtsalt Syn või "Gates", on bändi Avenged Sevenfold soolokitarrist ja taustalaulja.

Ta oli ka bändis Pinkly Smooth, mis oli The Revi kõrvalprojekt, kus ta mängis samuti kitarri, kuid kuna mõlemad soovisid end täisajaga A7X-le pühendada, jäi see projekt tagaplaanile. Kuid on nad on väitnud, et käsil on uus kõrvalprojekt, mille repertuaari kuuluvad ka Pinkly Smoothi laulud.

Briani ja kõigi teiste bändiliikmete kodukohaks on Huntington Beach, California. Synyster sai oma esimese kitarri umbes kümneaastaselt ja kaheteistkümnendaks eluaastaks osakas lugusid juba kuulmise järgi mängida.

Syni isa on tuntud muusik ja koomik, kes mängib aeg-ajalt bändis akustilist kitarri. Tänu Synysterile on ta saanud hüüdnime Papa Gates.

Brianit võib tihti kandmas näha Fedorat või DVS-i nokatsit. Tal on nii palju mütse, et reisides on tal nende jaoks eraldi kohver.

Synil on mitu tätoveeringut. Rooma numbritega seitse vasaku kõrva taga, kiri "Marlboro" (lemmiksigaretimark) nukkidel, number üks vaskakul pöidlal (esimene tätoveering), kiri "Blue Blood" vasaku rinna kohal, "Haner" selja ülaosas (kuna see on tema arust halvasti tehtud tätoveering, siis on teda pea võimatu särgita näha), vasaku käe keskmisel sõrmel on lilla kirst. Mõlemad käesivarred on täielikult kaetud tätoveeringutega, mis kujutavad koletisi, kes kannatavad mingisuguse piinamise all ja kuna need tätoveeringud moodustavad nagu omaette varrukad, siis enamasti võib teda näha kandmas varrukateta särke. Üks viimaseid tätoveeringuid on tal rinna peal suurelt FOREVER, mis on pühendatud nende trummarile Revile, kes suri 2009.

Suurimaks iidoliks on Dimebag Darrell (Pantera).

Varustus[muuda | muuda lähteteksti]

 1. Schecter Synyster Custom
 2. Jim Dunlop Cry Baby From Hell Wah Pedal
 3. Digitech Whammy Pedal
 4. Visual Sound H20 Chorus/Echo Pedal
 5. Boss CS-3 Compressor
 6. Boss RV-5 Reverb
 7. Boss SD-1 Overdrive (For Leads)
 8. Boss PH-3 Phase Shifter
 9. Frantone "The Sweet"
 10. Voodoo Lab Pedal Power 2
 11. GCX guitar Audio switcher
 12. DMC Ground Control Pro (Located on floor for Pedal Switching)
 13. Bogner Ubershall Head and 4x12 Cab
 14. Ernie Ball 2215 Skinny top Heavy Bottom Strings

Isiklikku[muuda | muuda lähteteksti]

"Parim kitarrist, keda ma oma elus kohanud olen. Lisaks sellele näeb ta hea välja, seksikas mees. Ta on pooleldi sakslane ja ta kannab lahedaid kübaraid."

– The Rev

"Ma õpetasin Syni kitarri mängima, kui ta oli kümne aastane, nüüd õpetab tema mind, see on hirmutav, kui hästi ta mängib. Syn ja mina kirjutasime koos ühe laulu, see oli filmile "Payback", peaesineja C. Thomas Howelliga, kui Syn oli umbes 12-aastane. See oli punklaul, või midagi taolist, kui seda meenutada."

– Syni isa.