Raivo Tammus

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Raivo Tammus ja Mario Paiste

Raivo Tammus (sündinud 21. septembril 1987) on Eesti ühiskonnategelane, endine Kristiine Linnaosa Valitsuses vanema asetäitja ja asetäitja Põhja-Tallinna Valitsuses. Tammus on alates 2018. a septembrist portaali Korvpall24.ee kaastööline, kirjutab artikleid, intervjuusid ja mängude kokkuvõtteid. 2020. aasta suvest on rohemajandusettevõtte EarthNotMars tarkvaraarendaja. Tegemist on platvormiga, kus ettevõtted ning eraisikud saavad arvutada välja oma süsiniku jalajälje ning selle kompenseerimiseks puid istutada. Esialgu on puude istutuskohti vaid Eestis.

Tammus on omandanud TTÜ-s IT süsteemide administreerimise eriala (lõpetas 2018) ning Tallinna Ülikoolis bakalaureuse kraadi ajaloo ja ühiskonnaõpetuse erialal. Lisaks tegeleb aktiivselt jõutõstmisega, olles korraldanud Väike-Maarja valla jõutõstmise meistrivõistlusi ning koos vennaga 3x3 korvpalli Eesti meistrivõistluste etapi Väike-Maarjas 2019. aastal[1]. Lisaks on Tammus aktiivne kaitseliitlane Männiku Malevkonnas.

Hobi korras kirjutab luuletusi ja lühijutte ning on teinud amatöörfilme (Youtube kasutaja "tammusinc" või "raivo tammus").

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

  1. Margus Martin. "Väike-Maarja kirjutas ennast uhkelt Eesti 3x3-korvpalli kaardile". Virumaa Teataja, 3.07.2019.

Arvamuslood[muuda | muuda lähteteksti]

Intervjuud[muuda | muuda lähteteksti]

Artiklid[muuda | muuda lähteteksti]

Podcastid[muuda | muuda lähteteksti]

Lühijutud[muuda | muuda lähteteksti]