Kasutaja arutelu:Ehitaja

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Tere tulemast Vikipeediasse, Ehitaja! Andres (arutelu) 3. november 2013, kell 08:35 (EET)

Pealkirja muutmiseks kasuta palun nuppu "Teisalda". Andres (arutelu) 8. november 2013, kell 13:01 (EET)

Tere! Arutelulehtedel ära unusta allkirja lisada (neli tildet või allkirjanupp)! Adeliine 13. november 2013, kell 10:56 (EET)


Kui teed tänavate artikleid, palun vaata, mida peavad silmas lingid, mis artiklisse tulevad (vt Lingid siia). Need lingid tuleb alati korda teha. Kui on levinud tänavanimi, ei tohiks seda automaatselt Tartu tänava artiklile pealkirjaks panna. Kui üks tänav on teistest oluliselt tuntum, võib pealkiri talle jääda, muudel juhtudel peaks tegema täpsustuslehe ja panema sulgudes täpsustusega pealkirjad. --Epp 30. november 2013, kell 06:29 (EET)


Linna artiklit ei tohiks jätta ainult endanimelisse kategooriasse. Muidu on ta kategooriasüsteemis kõigist samaliigilistest asjadest (linnad) ära lõigatud. Pikne 6. detsember 2013, kell 13:49 (EET)

Mismoodi ära lõigatud? Linna kategooria on ju teistes kategooriates. Või on iga asi, mis on ainult ühes kategoorias, kuidagi ära lõigatud? ~~
Nüüd on Jerevan omanimelisest kategooriast üldse välja võetud. Kas nii peabki? Kas Eesti tuleks ka omanimelisest kategooriast välja võtta, Tallinn ja Tartu ja...?
Minu viga, ka kategooria "Jerevan" pidanuks alles jääma.
Ära lõigatud selles mõttes, et kui teised Armeenia linnad olid antud juhul koos, siis pealinna kohta käivat artiklit oleks tulnud otsida muude asjade hulgast (metroo, lennujaam jne). Ideaalis ei peaks kategooria "Armeenia" üldse olema linnade kategoorias, kuna selles pole artiklid linnadest, nii nagu on tehtud saksa vikis. Me ei oska siin praegu linnade ja muude asjade järgi nimetatud kategooriaid paremini paigutada. Pikne 6. detsember 2013, kell 14:54 (EET)

Palun ära märgi sisulisi muudatusi pisimuudatusteks. Andres (arutelu) 10. jaanuar 2014, kell 16:27 (EET)

Palun ära tee nii. Andres (arutelu) 11. jaanuar 2014, kell 19:51 (EET)

Tahtsin sama öelda. --Epp 17. jaanuar 2014, kell 20:15 (EET)

Kui lisad uue kategooria, siis jälgi palun, et see oleks sünni- ja surmaajast eespool. Samuti jälgi kategooria olulisust. Ja kas on mõtet eesti emigranti panna selle maa teadlaseks, kus ta oli paariks aastaks külalislektoriks. --Juhan121 (arutelu) 7. veebruar 2014, kell 13:44 (EET)

Samahästi võib küsida, kas on mõtet nimetada Eesti teadlaseks või sportlaseks kedagi, kes tuli siia mõneks aastaks ja lahkub peatselt. Ometi seda ju tehakse. Mida tähendab "olulisuse jälgimine" - kas kategooriad tuleks selle järgi reastada? Tihti on neid reastatud hoopis tähestiku järjekorras. --Ehitaja (arutelu) 7. veebruar 2014, kell 14:52 (EET)
Seda kumbatki ei ole minu teada kunagi tehtud.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu 7. veebruar 2014, kell 18:48 (EET)
Kategooriaid saab käsitsi järjestada artiklis aga mitte + märgist lisades. Lisatud kategooria läheb sellisel juhul lõppu. --Tiia (arutelu) 7. veebruar 2014, kell 16:07 (EET)
Aga mõistlikum ongi kategooriat käsitsi lisades... --Juhan121 (arutelu) 7. veebruar 2014, kell 22:47 (EET)
Mina lisan enamasti automaatselt, plussist. Ma ei viitsi artiklit lahti teha. Ja ongi kategooriad sassis. :) --Tiia (arutelu) 8. veebruar 2014, kell 00:23 (EET)
Meil on siin jah see kord, et kategooriad sündinud ja surnud on viimased, mõnes vikis on need aga esimesed. Iseenesest selle küsimuse võiks tõstatada üldises arutelus, sest oma pisike pluss sellel oleks. Nimelt siis oleks võimalik näiteks mallile Mall:sünniaeg ja vanus (ja mõnele muule mallile veel) automaatse kategoriseerimise juurde pookida.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu 7. veebruar 2014, kell 18:48 (EET)
Meil on ka mall {{Eluaastad}}, mida harrastatakse panna esimeseks, kuigi peaks lõppu panema. Seda saab kasutada ainult siis kui inimene on surnud ja siis pole vaja järjesta malli panna. --Tiia (arutelu) 8. veebruar 2014, kell 00:23 (EET)

Kui paned sulgudega pealkirja, siis palun hoolitse selle eest, et sulgudeta pealkirjaga artiklist läheks link. --Epp 12. veebruar 2014, kell 14:08 (EET)

Kui inimesel on (olnud) teisi nimesid, tehakse kõigilt variantidelt ümbersuunamised. --Epp 12. veebruar 2014, kell 14:09 (EET)


Palun jälgi, et teistest keeltest kopeeritud viidetes ei jääks kuupäevad ja muu säärane tõlkimata. 90.190.114.172 24. veebruar 2014, kell 21:36 (EET)

Catalan Culture Challenge Barnstar[muuda lähteteksti]

The Catalan Culture Challenge Barnstar
Barnstar senyera.png
Hi Ehitaja!

Thank you very much for participating in the Catalan culture challenge, we hope you had a great time. As promised, here you have the Catalan Culture Challenge Banstar, show it with pride!
If you enjoyed this experience, you'll be most welcome to join us next 10th May at the Joan Miró Global Challenge. Moltes gràcies!

--ESM (arutelu) 26. aprill 2014, kell 17:44 (EEST)


Palun ära märgi sisulisi muudatusi pisikesteks. Andres (arutelu) 27. mai 2014, kell 08:18 (EEST)

Catalan Culture Challenge 2016 edition[muuda lähteteksti]

I apologize if this message is not in your language. Please help translate it.

From February 21 to March 6 we organise the 2nd edition of Catalan Culture Challenge, a Wikipedia editing contest in which victory will go to those who start or improve the greatest number of articles about 11 key figures of Catalan culture. You can take part by creating or expanding articles on these people in your native language (or any other one you speak). It would be lovely to have you on board again. :-)

We look forward to seeing you!

Amical Wikimedia --Kippelboy (arutelu) 17. veebruar 2016, kell 13:21 (EET)

Venekeelne meedia eestis[muuda lähteteksti]

Mida seal parandada tuleb? MoroccoCentral (arutelu) 24. jaanuar 2019, kell 16:36 (EET)

Kirjutasin just artikli arutelulehele. Põhimõtteliselt on tegu väikeste, praegust hetkeseisu kujutavate loendite kogumiga, mitte artikliga. Teema on lai ja väärib korralikku artiklit, seda enam, et head ülevaadet pole lugejal kuskilt võtta - sel juhul on vikiartikkel eriti oluline. Tõsi, see on suur töö. Niisugusi teemasid, millest meil korralikku artiklit pole (ja juba aastaid) on jube palju - kunagi vihastasin ma Eesti kirjanduse ülevaate puudumise peale ja lihtsalt kirjutasin, ilma allikaviideteta, et vähemalt midagigi oleks, siiamaani seisab suuremate täiendusteta. Just hetk tagasi leidsin, et meil pole ülevaadet Suurbritannia kunstist. Jne. Aga eks ühel hetkel tuleb need ülevaated kirjutada, kõike korraga ei jõuagi, see on täiesti normaalne. Lihtsalt senikaua istub seal meeldetuletus ja torgib, et töö tahab tegemist, kuni kellelgi närv üles ütleb ja ta ära teeb. --Ehitaja (arutelu) 24. jaanuar 2019, kell 16:41 (EET)