Kasutaja:LucSaffre

Allikas: Vikipeedia
Luc Saffre (August 2017)

Minu nimi on Luc Saffre (prantsuse [lyk 'safʁə], eesnimi riimib sõnaga "tükk"). Olen Belglane ja elan Eestis aastast 2001. Olen abielus eestlannaga ja meil on 2 tütart. Töötan andmebaasirakenduste programmeerijana kasutades vähetuntud vaba tarkvara raamistikku nimega Lino (mis kasutab Djangot ja Reacti). Kliendid asuvad peamiselt Belgias, mõned töötavad minuga juba aastast 1994. Mul on palgatud üks süsteemihaldaja Tartus ja üks programmeerija Bangladešis. Uusi kliente ma ei otsi aktiivselt, aga võtaks vastu küll. Sama lugu on töötajatega.

Vahel kirjutan arvamusavaldusi oma blogis eesti või saksa või inglise keeles. Olen kodulehe laudate.ee eestvedaja. Pean ennast progressiivseks kristlaseks. Südames olen katoliiklane, aga suhtlen siin Eestis ka palju luterlastega (nt. olen Vigala Maarja koguduse liige). Leian, et Eesti kirikuinstitutsioonid liiga tihti tekitavad variserliku ja elitaristliku arusaama Kirikust. Sellist õpetust pean patuks, sest see tekitab teistele kahju. Näiteks usuvad selle tulemusena paljud eestlased (k.a. mittekristlased), et Piibel olevat käsiraamat, mida Jumal ise olevat üleloomulikul viisil kirjutanud ja kinkinud inimkonnale. Seda usku pean eelkristlikuks ebausuks.

Kontaktandmed ja elulugu (inglise keeles).

Täpsemalt[muuda | muuda lähteteksti]

  • 1968.a. 1. juunil sündisin Eupenis. Emakeel saksa, isakeel prantsuse. Õppisin ka Namuris ja Liège'is. Vene keelt ma veel ei oska üldse.
  • 1998.a. kohtusin Taizés eestlannaga, 2000.a. oktoobris abiellusime Eupenis, 2001.a. augustis kolisin Tallinnasse. 2006.a. kolisime Vana-Vigalasse. 2018.a. septembris kolisime kooli pärast mõneks aastaks jälle Vigalast Tallinnasse[1].
  • 2002.a. sündis meil tütar Mari, kuus aastat hiljem teine tütar Iiris.

Mina meedias[muuda | muuda lähteteksti]

Projektid Vikipeedas[muuda | muuda lähteteksti]

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

Muu[muuda | muuda lähteteksti]

See kasutaja on küll väga hõivatud, kuid hoolimata sellest panustab ta Vikipeediasse.
Firefox See kasutaja eelistab
Mozilla Firefoxi.
See kasutaja aitab uusi Vikipeedia kogukonna liikmeid.
Mina kasutan Linuxit!