Heavy Rain

Allikas: Vikipeedia
Ambox outdated serious.svg See artikkel vajab ajakohastamist.
Palun ajakohasta selle artikli sisu ning pärast ajakohastamist eemalda see märkus.
Heavy Rain
Arendaja(d) Quantic Dream
Platvorm(id) Playstation3
Väljalaskeajad Veebruar 2010
Žanr Müsteeria/Õudukas

Heavy Rain on videomäng, mille tootis Prantsuse stuudo Quantic Dream PlayStation 3 konsoolile. Mängu kirjutas ja selle valmimist juhtis Quantic Dreami looja David Cage, kes kirjutas ka kaks eelmist mängu, Omikron: The Nomad Soul ja Fahrenheit. Mäng avaldati 2010. aasta veebruaris.

Ajalugu ja taust[muuda | muuda lähteteksti]

Quantic Dream alustas mängu väljatöötamist 2006. aasta veebruaris. Projekt avaldati aasta 2006. aasta mais, kui avalikkusele näidati 3D prototüüpi "The Casting". Prototüübis on näha virtuaalset tegelast ja mängu tehnilisi võimalusi 5 minuti jooksul. Prototüübi süžee ei olnud seotud lõpliku mängu süžeega.

Detailid[muuda | muuda lähteteksti]

Detaile ja lugusid sellest mängust on veel väga vähe teada, kuid seda teadakse, et tegemist ei ole järjega mängule Fahrenheit ja on täiesti teistsugune story ja tegelased. Juhendaja David Cage mainis, et Heavy Rain saab olema väga sünge action-mäng, kuid samuti ka õudukas, kuigi ilma paranormaalsete tegevustega nagu mängus Fahrenheit on sellel mängul samasugune mõte nagu Fahrenheit. Mängu kulgu saab mängija muuta. Peale selle on räägitud, et mängija saab mitut tegelast korraga kasutada.

The Origami Killer poster[muuda | muuda lähteteksti]

2007. aasta alguses tuli poster nimega Heavy Rain Quantic Dreami valmival kodulehel. Postril on Origami mille ühest otsast tilgub verd ja uus tiitel Heavy Raini all nimega "The Origami Killer".