Arutelu:Meel

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Meel on ka sanskriti sõna manas vaste. Siin sellele praegu kohta pole, Manas räägib eeposest. Kas pealkiri võiks olla Meel (manas)? Andres (arutelu) 11. august 2019, kell 18:50 (EEST)

Lisasin toimetamismärkuse. Juba algne definitsioon on ebatäpne: "Meel on ajus paiknev tunnetusorgan..." - Kelle (millise looma) ajus? Kus (täpsemalt) ajus paiknev? "Organ" ehk "elund" on anatoomiline-füsiloogiline mõiste. Jne. --Lulu (arutelu) 28. märts 2020, kell 05:11 (EET)


Kas see sisu või mingi osa sellest peaks olema artiklis Vaim (mens)? Siin oli viimati täpsustusleht, mis viitas sellele artiklile. Täpsustusleht peaks kuskile alles jääma. Pikne 28. märts 2020, kell 12:03 (EET)


Wikipedia võlu ongi ju selles, et kui näed viga, siis tõtta parandama. Mina andisn oma parima, mis ma käesoleval hetkel suutsin. Viide on olemas. Ma arvan, et see mis on siin, kuulub siia. Vaimu peatükk vajaks tõesti täiendamist, kuid seda tuleks teha sellest teemast lähtudes, mitte ümber tõstes. Pault 28. märts 2020, kell 16:05 (EET)

Andres, aga lisa siia Manas ja zoroartrismi või ... selgitus, kuidas seal seda mõistet selgitatakse. Mul seda infot ei ole. Pault. 2.04.2020 Pault