Arutelu:Juko-Mart Kõlar

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Jalgpallur??[muuda lähteteksti]

Juko-Mart ei ole professionaalne jalgpallur, tema põhitegevus on ikka eesti muusika eksport. – Eelneva allkirjata kommentaari kirjutas Kadriliis (arutelukaastöö).

Mis teeb inimesest jalgpalluri? Kas piisab mõnest mängust amatöörliigas? (Siis peaks kirjutama, et on amatöörjalgpallur?) Vaba aja sisustamine spordiga on harrastussport, iga inimene ei saa olla sportlane ja jalgpallur. Aga võib-olla IV liiga teeb jalgpalluriks. Mina ei pea end jalgpalluriks, kuid IV liiga taseme veaksin küll välja. Pelmeen10 12. aprill 2011, kell 01:59 (EEST)

Viitamata isiklikku materjali võib eemaldada küll, aga mitte nii, et artiklist on riismed järel.--Morel (arutelu) 12. juuli 2015, kell 13:54 (EEST)


Kronoloogia on tagurpidi. Ursus scribens (arutelu) 1. juuni 2019, kell 07:50 (EEST)

Entsüklopeediaartikkel ei ole inimese isiklik CV tema kodulehel, kuhu ta lisab ja kust eemaldab kõike nii, nagu talle hetkel mõnusam tundub. Artikkel ei peaks olema ka loendite rodu. Mis puudutab isiklikke andmeid, siis entsüklopeedilist huvi pakuvad avalikes allikates kirjeldatud sugulussidemed inimeste vahel, kellest on artiklid; kui artikleid ei ole, ei pea isegi avaldatud andmeid entsüklopeedias taasavaldama (ehkki vahel võib, avalik huvi nende vastu sõötub kontekstist) ning kui andmeid pole avaldatud ja kuhugi viidata ei saa, siis on nende väärtus kahtlane. Viimase massredigeerimise käigus tehtud muudatused tuleks hoolikalt üle kontrollida: https://et.wikipedia.org/w/index.php?title=Juko-Mart_K%C3%B5lar&type=revision&diff=5343898&oldid=4911578 Pisut irooniline on tõik, et EAÜ juhatuse liige on korduvalt püüdnud lisada artiklisse ja Commonsisse enda fotot, suutmata samas tõendada, et ta seda üles laadides ei riku autoriõigust. Võib-olla peaks EAÜ juhatusele korraldama väikese koolituse autoriõiguse teemal? --Ehitaja (arutelu) 4. juuni 2019, kell 17:53 (EEST)


Alajaotuste "Töökogemus", "Kuulumine juhtorganitesse" ja "Haridus" kronoloogia on tagurpidi. Ursus scribens (arutelu) 22. august 2019, kell 19:22 (EEST)