SmartFTP

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

SmartFTP on FTP klient Windowsile.

Omadused[muuda | muuda lähteteksti]

SmartFTP toetab protokolle SSL/TLS ja IPv6, FXP-d, proxy-t, tulemüüri, samuti chmod võimalusi. Programmil on graafiline kasutajaliides, mis on tõlgitud rohkem kui kümnesse keelde, sh eesti, hiina, inglise, prantsuse, saksa ja soome keelde. On saadaval versioonid nii 32- kui ka 64-bitise Windowsi jaoks.

Litsentsid[muuda | muuda lähteteksti]

Enne 2008. aasta juulit oli see programm tasuta, kui seda kasutati isiklikuks, hariduslikuks või mittetulunduslikuks tarbeks või tegevuseks. Kuid 7. juulil 2008 teatati SmartFTP foorumis[1], et litsentseerimise mudelit muudeti ja SmartFTP kasutamine ei ole enam tasuta.

Home-versiooni kasutuslitsents maksab 36,95 USD[2]. On olemas ka lisavõimalusi (nagu skriptimise, krüpteerimise, SFTP protokolli tuge) pakkuv Professional-versioon, mille kasutuslitsents maksab 49,95 USD. Kui soovitakse omandada korraga palju litsentse, kehtib soodushinnakiri (seda nii Home- kui ka Professional-versiooni puhul).

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

  1. "License Model Change, SmartFTP is no longer free to use". SmartFTP Forums, 07.07.2008. Kasutatud 16.01.2009. Inglise keeles.
  2. "License and Pricing". SmartFTP. Kasutatud 16.01.2009. Inglise keeles.

Välislingid[muuda | muuda lähteteksti]