Metskass (Mehhiko sari)

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
"Metskass"
Žanr seebiooper
Stsenarist Víctor Fouilloux
Victor Rodriguez
Peaosades Maite Perroni
Daniel Arenas
Laura Zapata
Erika Buenfil
Tunnusmuusika esitaja Maite Perroni
Tunnusmuusika "Vas a querer volver"
Riik  Mehhiko
Keel hispaania keel
Jagusid 121
Tootmine
Jao kestus 42–44 min
Tootjaettevõte Televisa
Linastamine
Kanal Las Estrellas
Esmaeeter 5. mai 2014 –
19. oktoober 2014
Välislingid
Ametlik koduleht
Sissekanne IMDb-s

"Metskass" (hispaaniakeelne originaalpealkiri "La Gata") on Mehhiko seriaal, mis jooksis Mehhiko televisioonis 5. maist 2014 kuni 19. oktoobrini 2014. Eestis näidati sarja TV3 vahendusel alates 4. jaanuarist 2016, viimane osa oli ekraanil 22. juunil 2016.

Peaosi mängivad Maite Perroni, Daniel Arenas, Jorge PozaMónika Sánchez ja Laura Zapata.

Sisu[muuda | muuda lähteteksti]

Esmeralda on elust räsitud teismeline tütarlaps, kelle koduks on räpane prügimägi, kuid kes saatuse kiuste leiab rikka mehe ja oma elu armastuse.

Noor Pablo ei tunne klassivahet. Ta jälgib kadestades aknast, kuidas Esmeralda, keda kutsutakse Metskassiks, teiste lastega mängib. Esmeralda elab agulis koos oma musta kassiga ja teda kasvatab Doña Rita, kes ei ole hea inimene. Kui Jarocha toob Esmeraldale süüa, ei luba Doña Rita tal seda süüa.

Kui Pablo ja Esmeralda kohtuvad, saavad neist lõpuks sõbrad ja poiss soovib tüdrukut aidata. Pablo emale Lorenzale nende sõprus aga ei meeldi ning alati kui ta näeb Esmeraldat enda aias, siis ajab ta tüdruku sealt minema. Ent kui Lorenza lõpuks avastab, et tema poeg Pablo saab temaga peaaegu iga päev kokku, üritab naine seda kõike takistada.

Tegelased[muuda | muuda lähteteksti]