Maite Perroni

Allikas: Vikipeedia
MaitePerroniBeorlegui.jpg

Maite Perroni Beorlegui (sündinud 9. märtsil 1983 Mexicos) on Mehhiko näitleja ja muusik.

Ta on tuntud peaosalisena erinevates Ladina-Ameerika seriaalides: Rebelde (2004), Cuidado con el Ángel (2008), Mi Pecado (2009), Triunfo del Amor (2010), Cachito de Cielo (2012) ja La Gata (2014).

Maite kogus tunnustust, kui ta sai RBD Latin-Grammy auhinna osaliseks.

Elulugu[muuda | redigeeri lähteteksti]

Maite Perroni elas kuni 13. eluaastani Guadalajaras, pärast seda kolis ta tagasi sünnilinna Mexicosse. Tal on kaks venda: Adolfo ja Francisco. Ta õppis näitlemist Televisas.

Karjäär[muuda | redigeeri lähteteksti]

Maite esmaroll oli telenovelas Rebelde, mis sai väga menukaks, pärast seda sai ta rolli seriaalis Cuidado con el Ángel, näitleja William Levyi kõrval (eesti keeles Ettevaatust ingliga). See sai üle maailma tuntuks. Järgmised tähtsamad rollid: Mi Pecado koos näitleja Eugenio Silleriga. Seriaalis Triunfo del Amor tegi ta jälle koostööd William Levyiga. Maite on nomineeritud parimaks näitlejaks läbi aegade. Tema üks seni viimastest pearollidest seriaalides on Cachito de Cielo koos Pedro Fernandezega. Sari lõpetati plaanitust varem madalate reitingute tõttu.

Muusika[muuda | redigeeri lähteteksti]

Maite oli populaarse RBD bändi laulja. RBD on andnud välja 9 stuudioalbumit: portugali, hispaania ja inglise keeles, albumeid on siiani müüdud 20 miljonit, üle maailma. 8.augustil 2008 otsustas RBD oma fännidele teatada, et nad otsustasid lahku minna. Nad tegid lõputuuri: Gira Del Adios World Tour'is, mis lõppes enne 2009 aastat. Maite oli suurema osa ajast tuuril haige. 2010 17-ndal juulil andis Maite välja uue singli "No Vuelvas". Maite laulis koos Marco di Mauroga "A Partir de Hoy", mis oli Triunfo del Amor'i tunnuslaul.

Isiklikku[muuda | redigeeri lähteteksti]

Perroni oli kihlatud Guido Larise'ga, kuid nad läksid lahku 2008. aasta augustil. Maite oli kaks aastat suhtes muusiku ja helilooja Mane de la Parra'ga, paar läks lahku detsembris 2012.