Maite Perroni

Allikas: Vikipeedia
MaitePerroniBeorlegui.jpg

Maite Perroni Beorlegui (sündinud 9. märtsil 1983 Mexicos) on Mehhiko näitleja ja muusik.

Ta on tuntud peaosalisena erinevates Ladina-Ameerika telesarjades: "Rebelde" (2004), "Cuidado con el Ángel" (2008), "Mi Pecado" (2009), "Triunfo del Amor" (2010), "Cachito de Cielo" (2012) ja "La Gata" (2014).

Maite kogus tunnustust, kui sai RBD Latin-Grammy auhinna.

Elulugu[muuda | muuda lähteteksti]

Maite Perroni elas kuni 13. eluaastani Guadalajaras, pärast seda kolis ta tagasi sünnilinna Mexicosse. Tal on kaks venda: Adolfo ja Francisco. Ta õppis näitlemist Televisas.

Karjäär[muuda | muuda lähteteksti]

Maite esmaroll oli telenovelas "Rebelde", mis sai väga menukaks, pärast seda sai ta rolli sarjas "Cuidado con el Ángel", näitleja William Levyi kõrval (eesti keeles "Ettevaatust ingliga"). See sai üle maailma tuntuks. Järgmised tähtsamad rollid: Mi Pecado koos näitleja Eugenio Silleriga. Seriaalis "Triunfo del Amor" tegi ta jälle koostööd William Levyiga. Maite on nomineeritud parimaks näitlejaks läbi aegade (?). Tema üks seni viimaseid peaosi seriaalides on Cachito de Cielo koos Pedro Fernandezega. Sari lõpetati plaanitust varem madalate reitingute tõttu.

Muusika[muuda | muuda lähteteksti]

Maite oli populaarse bändi RBD laulja. RBD on andnud välja 9 stuudioalbumit: portugali, hispaania ja inglise keeles, albumeid on siiani müüdud 20 miljonit üle maailma. 8. augustil 2008 teatas RBD oma fännidele, et ansambel läheb lahku. Nad tegid lõputuuri: "Gira Del Adios World Tour'is", mis lõppes enne 2009. aastat. Maite oli suurema osa ajast tuuril haige. 17. juulil 2010 andis Maite välja singli "No Vuelvas". Maite laulis koos Marco di Mauroga laulu "A Partir de Hoy", mis oli telesarja "Triunfo del Amor" tunnuslaul.

Isiklikku[muuda | muuda lähteteksti]

Perroni oli kihlatud Guido Larisega, kuid nad läksid lahku 2008. aasta augustis. Maite oli kaks aastat suhtes muusiku ja helilooja Mane de la Parra'ga, paar läks lahku detsembris 2012.

Perroni on alates 2013. aasta oktoobrist suhtes olnud muusikaprodutsendi Koko Stambukiga.