Malli arutelu:Endine riik

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kui malli lippu mitte panna, siis ei ilmu ka vapi pilt. Ehk keegi oskas seda viga parandada.--WooteleF 7. mai 2010, kell 16:59 (EEST)

midagi muutsin, aga kas sul on kuskil mingi konkreetne näide, et saaks vaadata kas sai asja korda -- Ahsoous 7. mai 2010, kell 17:18 (EEST)
Ühtegi sellist vist polnud, kuid Saksi-Meiningeni peal tehtud katsega tundub, et töötab. Hakkasin enne kirjutama ühte artiklit riigist, millele polnud lippu kuskilt võtta ja sedasi vea leidsingi. Artikkel jäi kahjuks siiski muudel põhjustel kirjutamata.--WooteleF 7. mai 2010, kell 17:30 (EEST)

Kas oleks võimalik lisada lahter tänapäeval vms, kuhu läheksid tänapäevased riigid, mille territooriumil endine riik asus? -JaanKiho, 24.5.2016 21:06

Vajalikkus[muuda lähteteksti]

Ei ole arusaadav, et miks sellist eraldi malli on vaja. Samu funktsioone võiks edukalt täita {{Riik}}, mis yhtlasi oleks efektiivsem (vähem hooldust nõudvaid malle).

Siin on hulk asju, mida teises mallis praegu pole ja mida nüüdsete riikide artiklites pole tarvis. Võib-olla on teist malli nüüdsete riikide artiklites lihtsam kasutada, kui kasutusvõimalused on vastavalt piiratud. Üks väike erinevus on veel, et teine mall arvutab praegu kõigis artiklites rahvastikutiheduse (või näitab vastavat veateadet), mis kõigi ajalooliste riikide juures pole arvatavasti soovitav. Pikne 20. oktoober 2019, kell 22:35 (EEST)
Seda kyll. Teisest riigi mallist on hulk tähtsaid asju preagu puudu ja selle puuduse likvideerimise järel tuleks need kaks malli liita. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 22. oktoober 2019, kell 17:02 (EEST)
Osa asju on teisest mallist puudu, sest seni on see ette nähtud praeguste riikide jaoks. Ma kahtlen, kas tuleks liita. Pikne 22. oktoober 2019, kell 19:41 (EEST)