Kristina Pärtelpoeg

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Kristina Suuroja-Pärtelpoeg (sündinud 2. märtsil 1994) on Eesti blogija ja suunamudija.

Ta on töötanud baaridaamina kokteilibaaris Shooters, löönud kaasa Piradose ridades, olnud teenindaja restoranis Controvento ja piletimüüja klubis Studio. 13. mail 2022 avas ta Keilas endale kuuluva restorani Jää.

Ta on osalenud Eesti räpparite muusikavideotes ja olnud Eesti räppari Uku Aropi mänedžer. Ta on mänginud teleseriaalides ja Vene Disneys [viide?] ning tal on olnud pearoll Saksamaa telereklaamis [viide?].

Isiklikku[muuda | muuda lähteteksti]

Ta elas aasta aega Inglismaal Birminghamis.[viide?]

Kristina elukaaslane on Siim Suuroja. 19. novembril 2019 said nad tütre vanemateks[1]. Tütre nimeks pandi Khelani, mida kannab veel vaid üks inimene maailmas. Nii haruldase nime panemisest algul keelduti, kuid perekonnaseisuametist saadeti nime registreerimise taotlus Eesti Keele Instituuti, kust ka kooskõlastus saadi.[2]

Kristina hakkas pidama beebiblogi, mida saab vaadata TV3Play-st.

Tunnustus[muuda | muuda lähteteksti]

2018. aastal sai ta Eesti sotsiaalmeedia auhinnagalal aasta snapchatter'i auhinna.

Viited[muuda | muuda lähteteksti]

  1. Esimene pilt: blogija Kristina Pärtelpoeg sai emaks. − Elu24; https://elu24.postimees.ee/6830009/esimene-pilt-blogija-kristina-partelpoeg-sai-emaks
  2. Võsu, Kadi-Maarja (10. detsember 2019). "Kristina Pärtelpoeg pani beebile nime, mida kannab veel vaid üks inimene maailmas!".