Kasutaja arutelu:WikedKentaur

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search


arhiiv >>Request[muuda lähteteksti]

Greetings.

Could you create Portaal:Aserbaidžaan in Estonian Wikipedia?

Thank you.

Share your experience and feedback as a Wikimedian in this global survey[muuda lähteteksti]

WMF Surveys, 29. märts 2018, kell 21:21 (EEST)

Reminder: Share your feedback in this Wikimedia survey[muuda lähteteksti]

WMF Surveys, 13. aprill 2018, kell 04:19 (EEST)

Your feedback matters: Final reminder to take the global Wikimedia survey[muuda lähteteksti]

WMF Surveys, 20. aprill 2018, kell 03:29 (EEST)

Palve tänamisnupu osas[muuda lähteteksti]

Kas parandaksid artikli päises olevas rubriigis "Näita ajalugu" näidatav tänamismärkus keelekujule "kiida". See eksitav keelekuju "täna" on nii häiriv seal. Kui hiljem vaidlus tekib, siis vähemalt on seal vaieldavaks sõnaks märksa parem sõna "kiida". Kui teema rohkem huvitab, siis arutatud siin--Estopedist1 (arutelu) 15. august 2018, kell 09:24 (EEST)

Viidatud arutelus on ju välja toodud, et "kiida" ei tähenda päris sama, see on tähenduselt ebatäpsem. Kui "täna" tõesti jätkuvalt harjumatu on, siis võiks pigem olla "avalda tänu". Sellele variandile on ka mõningast toetust avaldatud, ja paistab et sellele otseselt vastu poldud, mitte rohkem kui muudele pikematele variantidele. Pikne 16. august 2018, kell 09:44 (EEST)
pange mistahes variant, aga mitte sõna täna, mis tolles kontekstis tekitab paljudel väärassotsiatsioone--Estopedist1 (arutelu) 16. august 2018, kell 15:14 (EEST)

Mainin, et lähemas tulevikus hakkab mapframe automaatse paigutusega loodetavasti lubama ka suumitasemest 13 suuremaid tasemeid[1]. Pikne 12. detsember 2018, kell 19:56 (EET)

Pooleli malli kasutamine[muuda lähteteksti]

Pooleli-malli mõte on selles, et see osutaks kohale, kus artikli esitus on katki jäänud. Seda ei panda artikli etteotsa. Sest põhimõtteliselt on kogu viki artiklid pooleli – neid võib täiendada. Aga kui on soov lugejale-kaastöölisele öelda, et artikkel vajab täiendust-laiendamist, siis kasutame malli {{lisa materjali}}. Cumbril (arutelu) 14. detsember 2018, kell 22:40 (EET)