Kasutaja:InternetArchiveBot/kommentaarid

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Kirjuta siia, kui sul roboti tööga seoses tähelepanekuid või ettepanekuid.

Roboti kasutuselevõtmine[muuda | muuda lähteteksti]

Eelmisel aastal tehti saatkonnas ettepanek (teema arhiivis) võtta InternetArchiveBot siin vikis kasutusele. Kaniivel on nüüd siinseid malle kohendanud, nii et robotil oleks parem nendega töötada. Kohendasin veel ka roboti häälestust ja olen lasknud robotil viimased kaks päeva käia. Arvan, et roboti võib praeguste sätetega tööle jätta.

Esialgu on robot piirdunud eeskätt olemasolevate (kellegi teise lisatud) arhiivilinkide kohendamisega. Kui robot on hiljem jõudnud muid linke juba korduvalt kontrollida ja leidnud, et need ei tööta, siis hakkab ta eeldatavasti nende juurde ka uusi arhiivilinke lisama. Robot märgib praegu muuseas varasemad arhiivilingiga mittetöötavad lingid enamasti töötavaks, eeldatavasti siis samuti, kuna ta pole jõudnud neid veel korduvalt kontrollida. Pikne 15. juuni 2022, kell 20:29 (EEST)

Kuupäevavorming[muuda | muuda lähteteksti]

Jätsin häälestusse praegu alles kaks kuupäevavormingut, mida robot viitemallides kasutab: 12.03.2015 ja 2015-03-12. Esialgu kasutas robot ka vormingut "12. märts 2015", aga seda ta paraku ei oska parameetri "vaadatud" juures õigesse käändesse panna. 2015-03-12 on vaikevorming ja väljal "arhiivimisaeg" vahetab robot selle vastu välja muud vormingud, mida ta ei tunne, ka sama vormingu "12. märts 2015". Loodetavasti sellest pole lugu nüüd, kui viitemall vormistab selle vaikevormingu ümber sobivale kujule. Pikne 15. juuni 2022, kell 20:29 (EEST)

Eri:Erin/6121615[muuda | muuda lähteteksti]

Kaniivel, see tuleb sellest, et ma ei lisanud väikese tähega parameetrit "kasutatud" roboti häälestuses parameetrite vastendusse. See puudus malli dokumentatsioonist ja enne mooduli kasutuselevõttu ka mallist endast. Ma leidsin seda parameetrit praegu veel viiest artiklist ja parandasin neis. Pikne 15. juuni 2022, kell 20:29 (EEST)

Võimalik, et see oli n-ö hulkuv parameeter, mis endale ise tee malli koodi ja dokumentatsiooni rajas. Küsisin Cyberpower678 käest endale ligipääsu boti häälestuse lehele, et asja oma silmaga üle vaadata, seni pole talt vastust tulnud. Samas, kui juba said korda, siis pole ka otsest vajadust. Hea, et InternetArchiveBot nüüd siin vikis töötab. Kaniivel (arutelu) 15. juuni 2022, kell 22:34 (EEST)