Kasutaja arutelu:80.235.30.93

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Palun teisalda artiklid selleks vastavat funktsiooni kasutades. Ülevalt paremalt "Veel" -> "Teisalda". - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 9. juuni 2018, kell 17:40 (EEST)

Palun teisalda artikkel Tallinna kõrghooned artiklinime alla Tallinna kõrgehitised. Nii kattub see teemaga, mis käsitleb mõlemaid: hooneid kui ka rajatisi. Anonüümse kasutajana ei ole mul teisaldamise funktsioon nähtaval. Lisamärkusena palun, et Sa ei oleks aruteludes kinni (ka registreeritud nn autoriteetsete kasutajate omades), sest arutajad ei ole tihti teemaga lõpuni kursis. Sellisel juhul võib teadmatusest tekkida arengupidurlus ehk stagnatsioon, mis ei ole Vikipeediale kohane. Tänan! 80.235.30.93 9. juuni 2018, kell 18:07 (EEST)

Blokeeringu 5777 eemaldamine (Nõuan selgitust!)[muuda lähteteksti]

Ahsoous ja Neptuunium, palun tõendeid! Kus on argumendid ja reeglid, mille alusel te suunamisi kustutate? Te väidate, et ladina tähestikus võib allika trükikoha nime märkida, aga teistes tähestikes seda ei või mitte teha, kuigi asukoht on sama. Siis ei tohi linki olla?

Linki saab teha ka stiilis [[Tartu|Юрьев]], või kas teeme ümbersuunamised Tartule igast olemasolevast tähestikust (absurd)?. Kusjuures ka ladina tähestiku puhul pole vaja antud kontekstis seda trükikohta linkida. - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 9. juuni 2018, kell 19:50 (EEST)


Ortsteil on pigem linnaosa, asum pigem on Ortslage.  • • • Kasutaja:Ahsoous • arutelu • 12. juuni 2018, kell 10:25 (EEST)


Palun ära tee ümbersuunamisi sõna tõlgetelt. See ei ole vajalik. Adeliine 28. juuli 2018, kell 10:09 (EEST)

Kordan. Adeliine 29. juuli 2018, kell 00:25 (EEST)

Blokeeringu 5840 eemaldamine[muuda lähteteksti]

Idiootsust kritiseeriv käitumine on taunitav? Kas diktaatorluse kõrval on MEIL siin ka tsensuur? Kas ma ei või kasutaja Neptuuniumile samas vääringus vastata, et näidata kui absurdne on põhjendamatu käitumine, kus topitakse kustutamise silte mingi uhhuu-arutluse peale. Selle asemel, et teemat edasi arendada või konstruktiivseid lahendusi pakkuda, hävitame.

Palun blokeering kohe eemaldada. Kas Sa, Pikne, samuti süübisid sellese, mis toimus? Ma ei ole kedagi isiklikult rünnanud.

Varasemast tore stiilinäide: [1] - Neptuunium ❯❯❯ arutelu 17. august 2018, kell 03:40 (EEST)

See on anonüümse kasutaja arutelulehekülg. See kasutaja pole kontot loonud või ei kasuta seda. Sellepärast tuleb meil kasutaja tuvastamiseks kasutada tema IP-aadressi. Sellist IP-aadressi võib kasutada mitu kasutajat. Kui oled osutatud IP-aadressi kasutaja ning leiad, et siinsed kommentaarid ei puutu kuidagi sinusse, loo palun kasutajakonto või logi sisse, et sind edaspidi teiste anonüümsete kasutajatega segi ei aetaks.