Itaalia pruut

Allikas: Vikipeedia
"Itaalia pruut"
Žanr seebiooper
Stsenarist Delia González Márquez
Peaosades Livia Brito
José Ron
Isela Vega
Nailea Norvind
Tunnusmuusika esitaja Playa Limbo
Tunnusmuusika "A dónde va nuestro amor"
Riik  Mehhiko
Keel hispaania keel
Jagusid 176
Tootmine
Jao kestus 42–45 minutit
Tootjaettevõte Televisa
Linastamine
Kanal Kanal 2
Esmaeeter originaalmuusika
Välislingid
Sissekanne IMDb-s

"Itaalia pruut" (hispaania keeles "Muchacha italiana viene a casarse") on Mehhiko seebiooper, mis oli eetris Mehhiko televisioonis 20. oktoobrist 2014 kuni 21. juunini 2015. Eestis näidati sarja Kanal 2 vahendusel alates 2. novembrist 2015.

Peaosi mängivad seriaalis Livia Brito, José Ron, Nailea Norvind ja Mike Biaggio.

Sisu[muuda | muuda lähteteksti]

Sarja keskmes on imekaunis, ent vanemateta jäänud Itaalia neiu, kes sõidab koos oma haige õega Mehhikosse paremat elu otsima, kuid kohtab siis seal oma tõelist armastust.

Fiorella Bianchi (Livia Brito) on kena Itaalia neiu, tõeline romantik ja unistaja, kes on terve elu pidanud oma haige isa ja õe eest hoolt kandma. Fiorella ema suri, kui tüdruk oli väga väike, tema nooremal õel Giannal on südamehaigus ja isa Mariol tõsine kopsutõbi. Fiorella töötab päevad ja ööd koristajana ning kolmekesi koos elavad nad pisikeses kehvas üüritoas. Sellest hoolimata oskab Fiorella suurelt unistada. Neiu on kindel, et kunagi ta abiellub ja pulmapidu tuleb majesteetlik. Kord koduteel kohtab Fiorella kena noormeest, kellesse armub kõrvuni, kuid keda ta enam kunagi ei usu uuesti nägevat.

Ühel saatuslikul päeval Fiorella vallandatakse töölt ja tema isa sureb. Et tütred üksinda hätta ei jääks, oli isa jõudnud teha kokkuleppe oma vana tuttava Vittorioga, et mees neid pärast tema surma aitaks. Mehhikos elav Vittorio saadabki tüdrukutele abi, kuid teeb seejuures ka kummalise ettepaneku – ta palub Fiorellat, kes pole mehega kunagi silmast silma kohtunud, endale naiseks. Vittorio, kuigi ise juba vana mees, saadab Fiorellale pildi oma noorusajast. Pilt meeldib Fiorellale ja ta otsustab sõita Mehhikosse, et seal Vittorioga abielluda ja nii oma elu muuta.

Mehhikos ootavad õekseid Fiorellat ja Giannat ees suured seiklused. Läbi juhuse kohtab Fiorella taas kunagi Itaalias silmatud nägusat noormeest, kes juhtub olema rikka perekonna ärimehest võsuke Pedro Àngeles (José Ron). Saatuse tahtel juhtub Fiorella olema tunnistajaks sündmusele, mille Pedro soovib maha vaikida. Noorte elusaatus põimub, ent esialgu mitte nii, nagu Fiorella seda sooviks. Samal ajal ootab eakas Vittorio, et Fiorella täidaks lubaduse temaga abielluda.

Osatäitjad[muuda | muuda lähteteksti]