Mine sisu juurde

Hybrid Theory EP

Allikas: Vikipeedia

"Hybrid Theory EP" on Linkin Parki album 1999. aastast.

Kui Chester Bennington liitus Xeroga, siis bänd võttis uueks nimeks Hybrid Theory ja peagi lasti välja see 6-rajaline EP 1999. aastal. Ainult 1000 eksemplari trükiti algupäraselt ja saadeti Linkin Parki street teami liikmetele reklaamiks.

Paljud hardcore'i fännid kaaluvad seda väljaannet kui meistriteost: täiuslik kombinatsioon rokist, hiphopist ja elektroonilisest muusikast. Teravatest sõnadest kuni selle unikaalse pillimänguni, album endiselt säilitab oma "underground" saundi bändist, kes just on tegemas oma suurt etteastet muusikatööstuses. Me kõik teame, mis edasi sai.

Esimese aasta Linkin Parki fänniklubi Linkin Park Underground liikmetele anti võimalus soetada uus väljaanne EP-st aastal 2001. Uus väljaanne sisaldas muudetud kunstitööd ja märkmeid koos kirjaga, milles bänd tänab kõiki fänniklubi liikmeid.

Ainuke võimalus EP-d või selle uut väljaannet soetada on osta see kelleltki, kes omab seda. Seetõttu on suur võimalus ka pettuse ohvriks langeda. Ainult originaalteosel on plaadi sisekaanel kirjas lõik: "After eight months, she was sure of one thing: that the baby's future would be determined by the convergence of its divided past ".

Albumi produtseeris Hybrid Theory (Linkin Park).

Laulud[muuda | muuda lähteteksti]

  1. Carousel
  2. Technique
  3. Step Up
  4. And One + Interlude
  5. High Voltage
  6. Part of Me + Ambient