Erinevus lehekülje "Silja Symphony" redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
toim
(2014 aasta ümberehitus)
(toim)
|}
 
'''Silja Symphony''' on [[Eesti]] laevakompaniile [[Tallink]] kuuluv [[parvlaev]], mis on ehitatud [[1991]]. aastal [[Aker Finnyards|Masa Yards]]i [[Perno laevatehas|Turu laevatehases]]. Laev sõidab [[Silja Line]]´i kaubamärgi all [[Helsingi]]-[[Stockholm]]i liinil vahepeatusega [[Mariehamn]]is. Silja Symphony oli üks esimesi parvlaevu, millel on läbi mitme teki ulatuv promenaad. Samuti olid Silja Symphony ja sõsarlaev [[Silja Serenade]] kõige suuremad parvlaevad kuni [[1993]]. aastani, mil Silja Line sai oma laevastikku [[Silja Europa]]. [[2006]]. aastal tehti Silja Symphonyl massiivne ümberehitus, et muuta laev atraktiivsemaks ja huvitavamaks võimalikule ostjale (Silja Line oli tollal müügis). Aastal 2014 tehti laeval suurem ümberehitus muudeti gommodore kajuteid, tehti juurde 3 junior sviiti, uuentati tax-free kauplust ja muusi kauplusi, tehti uus restoran Tavolata Ristorante Italiano, uuendati lastemängutuba Silja Land ja vahetati välja laeva sõukruvid.
 
Silja Symphony oli üks esimesi parvlaevu, millel on läbi mitme teki ulatuv promenaad. Samuti olid Silja Symphony ja sõsarlaev [[Silja Serenade]] kõige suuremad parvlaevad kuni [[1993]]. aastani, mil Silja Line sai oma laevastikku [[Silja Europa]].
 
[[2006]]. aastal tehti Silja Symphonyl massiivne ümberehitus, et muuta laev atraktiivsemaks ja huvitavamaks võimalikule ostjale (Silja Line oli tollal müügis). 2014. aastal tehti laeval suurem ümberehitus: vahetati välja laeva [[sõukruvi]]d, muudeti kajuteid, uuendati kauplusi ja tehti juurde üks restoran ning uuendati laste mängutuba.
 
==Välislingid==

Navigeerimismenüü