Call of Duty: Black Ops

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

"Call of Duty: Black Ops" on esmaisikuline tulistamismäng, mille arendaja oli Treyarch ja väljaandja Activision. Mäng avaldati 9. novembril 2010 Microsoft Windows, Playstation 3, Xbox 360 ja Wii platvormidele ning eraldi versioon Nintendo DS konsoolile, mille arendaja oli n-Space.

Mäng on "Call of Duty" mängusarja seitsmes mäng ja kolmas mäng sarjas, mille arendaja oli Treyarch. See on järg sarja viiendale mängule "Call of Duty: World at War."

"Black Ops" on sarja esimene mäng, mille tegevus toimub külma sõja ajal, sarja varasemate osade tegevus toimub teise maailmasõja ja tänapäevase terrorismivastase sõja keskmes. Mängu tegevuspaikade hulgas on 1960ndate aastate Kuuba, Laos, Nõukogude Liit, Ameerika Ühendriigid, Hongkong ja Arktika.

Mängitavus[muuda | muuda lähteteksti]

Ülevaade[muuda | muuda lähteteksti]

"Call of Duty: Black Ops" on esmaisikuline tulistamismäng, millel on "Call of Duty" sarja varasemate mängudega sama mängumehaanika. Mäng sisaldab nii loopõhist üksikmängu kui ka veebipõhist mitmikmängu, kus mängija asub jalaväelase rolli. Mängutegelane võib samaaegselt kanda kahte relva, kahte granaati ja muid lõhkeaineid.