Arutelu:Samādhi

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Toimetasin veidi. Vähendasin mahtu, kuna osa artiklist kordas sama, mis artiklis bhavana. --Lulu (arutelu) 9. november 2019, kell 06:17 (EET)


Eestikeelne vaste on "keskendumine". Mitte et see peaks pealkirjaks olema. Andres (arutelu) 4. jaanuar 2020, kell 16:17 (EET)

Kui kuskil on hea põhjendus, miks see _ainus_ eesti vaste on, siis ma tahaks seda näha, palun. --Ehitaja (arutelu) 7. august 2021, kell 00:56 (EEST)

Viimatine anonüümne hulgimuudatus on parimates kohtades võib-olla vaieldav, aga ühest võssaminekut demonstreerivad sellised kohad nagu "õilsa" asendamine sõnaga "aaria" kirjakohas, mis põhineb viitel Ida mõtteloo leksikonile, kus on kirjas konkreetselt "õilis" ja ei mingit "aariat". Kui autor ei suuda isegi mitte Vikipeedia viitamisereeglitest kinni pidada, ei tõota see head ka tema eritlusvõime kohta muudes küsimustes. Ma praegu ei hakka tagasi pöörama, sest võib-olla on seal midagi päästmisväärset ja mul pole praegu aega nii pikalt kaevata, aga keegi võiks üle vaadata ja tühistamiset tõsiselt kaaluda. (Kardetavasti ka muid sama anonüümi muudatusi.) --Ehitaja (arutelu) 7. august 2021, kell 00:56 (EEST)

Tänan tähelepanu juhtimise eest. Tühistasin. Olen teadlik selle anonüümselt esineva kasutaja isikust. Kui ta oli lisanud suurel hulgal viitamata materjali artiklisse Meditatsioon, siis tõstsin selle artiklisse Budistlik meditatsioon ja kirjutasin talle eraviisiliselt, et ta seda selgitaks. Vastust pole tulnud. --Lulu (arutelu) 7. august 2021, kell 07:33 (EEST)