Arutelu:Sõltumatud Kuningriiklased

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Võtsin ta parteide nimekirjast ära, sest ta polnud partei, nüüd aga ei viita siia miski. Andres 13. aprill 2006, kell 15.30 (UTC)

Siselinke on kadunud.

Välja:

Hiljem liitusid paljud kuningriiklased (Aadu Must, Vilja Laanaru) Keskerakonnaga ning kuningriiklased kadusid Eesti poliitmaastikult.

Kuningriiklaste ametlikuks programmiks oli Eestis päritava võimuga monarhia kehtestamine Põhjamaade eeskujul.

Sõltumatud Kuningriiklased koosnesid kahest osast: erakonnast Eesti Rojalistlik Partei ja survegrupist Rojalistlik Ühendus "Vaba Toome".

Andres 22. oktoober 2009, kell 11:13 (UTC)

Selgitus: Aadu Must ja Vilja Laanaru olid Sõltumatute Kuningriiklaste kandidaadid, kuid mitte Kuningriiklaste fraktsiooni liikmed ega kanna vastutust kuningriiklaste parlamentaarse tegevuse eest. Kirill. 26.oktoober 2009.


Artikli lõpuosa on esseistlikuvõitu: sisaldab hinnanguid ja tõendamatuid väiteid ("leiti formaalne ettekääne").

Kas asi polnud mitte selles, et osa kuningriiklasi ei maininud ettenähtud korras vabariiki? Andres 26. oktoober 2009, kell 12:23 (UTC)

Tahtsin seda jälle korrata. Esitus pole neutraalne ning jutt on tõendamata. Igatahes mina olen lugenud, et põhjuseks oli see, et ei tunnustatud vabariiki. Andres 2. veebruar 2011, kell 15:14 (EET)Vasta[vasta]
Probleem on alles. Andres (arutelu) 2. aprill 2016, kell 04:37 (EEST)Vasta[vasta]

"fraktsiooni juhtis matemaatik Kalle Kulbok." Kas Kulbokit saab matemaatikuks nimetada? Ta küll õppis ülikoolis mõnda aega matemaatikat, kuid ei lõpetanud. Töötas ja tegutses ta ju hoopis muudes valdkondades. Velirand (arutelu) 1. aprill 2016, kell 10:50 (EEST)Vasta[vasta]

Jah, parem mitte nimetada. Andres (arutelu) 2. aprill 2016, kell 04:37 (EEST)Vasta[vasta]