Mine sisu juurde

Arutelu:Oskar Puhm

Lehekülje sisu ei toetata teistes keeltes.
Lisa teema
Allikas: Vikipeedia
Viimase kommentaari postitas Ahsoous 12 aasta eest.

Ma ei tea, mida tähendab küsimärk Gustav Adolfi Gümnaasiumi taga, seepärast ei hakka parandama, kuid siin väidetakse, et ta lõpetas Tallinna poeglaste humanitaargümnaasiumi: Spordiväljakult kirikukantslisse. Rahvaleht, 20. veebruar 1934, nr. 21, lk. 4. --IFrank (arutelu) 11. september 2013, kell 23:23 (EEST)Vasta

Selle probleemiga on kursis Gustav Adolfi Gümnaasiumi muuseum. Koduleheküljel pole teda vilistlaste nimekirjas. Tõenäoliselt lõpetas ta kooli ennetähtaegselt ja ta tegi gümnaasiumi lõpueksamid haridusosakonna juures. --Juhan121 (arutelu) 12. september 2013, kell 00:51 (EEST)Vasta
Aga äkki ta läks humanitaargümnaasiumisse üle ja lõpetas selle? TÜ üliõpilaste andmebaas annab igatahes selle kooli. --IFrank (arutelu) 12. september 2013, kell 01:00 (EEST)Vasta
Mis asja?. Sel aastal kui ta kooli lõpetas oli ju GAG-i nimetus Tallinna Linna Poeglaste Humanitaargümnaasium.     Kasutaja:Ahsoous  arutelu 12. september 2013, kell 11:15 (EEST)Vasta
Mis teha, kui ise ei ole eliitkoolis olnud, ei tule selliste detailide peale. --IFrank (arutelu) 12. september 2013, kell 21:20 (EEST)Vasta
Kooli ajaloomuuseumi lehel on ta nimi mainitud http://eheluba.havike.eenet.ee/muuseum/?Vaimulikud (seda vist Juhan mõtleski), aga lõpetamisaasta juures on küsimärk.     Kasutaja:Ahsoous  arutelu 13. september 2013, kell 16:39 (EEST)Vasta
Ilmselt lõpetas eksternina, ei tahtnud kooliga jamada (lõpetas ju kooli 17-aastasena), seetõttu pole vilistlaste nimekirjas... --Juhan121 (arutelu) 12. september 2013, kell 01:09 (EEST)Vasta