Arutelu:Epikureism

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Inimesed ei arvesta suurte ohverdustega, mida nad teevad, et rikkaks saada.

See lause ei ole hästi aru saadav.
Väited tuleb varustada viidetega, vaata Vikipeedia:Viitamine.
Ma tegin laused lihtsamaks. Kui lihtsustasin, siis taasta.
"Vaata ka" all pole tarvis mainida asju, millele tekstis on niigi lingid. Andres (arutelu) 26. september 2017, kell 16:27 (EEST)
Ma arvan, et "vaata ka" all võib mainida loetelus asju, mis annavad artiklile konteksti ning mida võiks täienduseks vaadata -- nagu jaotise nimigi ütleb. Kas need on juba artiklis nimetatud või mitte, see pole minu arvates väga oluline. --Märt Põder (arutelu) 25. jaanuar 2018, kell 23:55 (EET)
Seni on kombeks olnud vältida linke, mis tekstis juba on. Arvan, et erandi võib teha, kui link on oluline ja tekstist on see raskesti leitav. Andres (arutelu) 26. jaanuar 2018, kell 02:54 (EET)
Epikureismi peetakse enamasti hedonismi vormiks. Epikureism sarnaneb mitmeti asketismiga. Mis mõttes sarnaneb hedonismi vorm asketismiga? See paistab vastuoluna. --VillaK (arutelu) 26. september 2017, kell 17:08 (EEST)
Jah, paistab küll vastuoluna. Küllap tuleks asi rohkem lahti kirjutada, aga asi on laias laastus selles, et ülim nauding eeldab loobumist naudingutest, mida tavaliselt ihaldatakse. Andres (arutelu) 26. september 2017, kell 20:46 (EEST)