Saleisha Stowers

Allikas: Vikipeedia
Saleisha Stowers
Saleishastowers.jpg
Sündinud 10. jaanuar 1986
Sünnikoht Los Angeles, California, USA
Kasv 178 cm
Juustevärvus pruun
Silmade värvus pruun
Agentuur Elite Model Management, L. A. Model Management

Saleisha Stowers (sündinud 10. jaanuaril 1986) on USA supermodell. Ta võitis telesaate "Ameerika supermodellid" üheksanda hooaja.

Lapsepõlv ja elu enne modellikarjääri[muuda | muuda lähteteksti]

Intervjuus ajakirjale Seventeen ütles Saleisha, et ta lapsepõlv oli raske. Ta elas koos oma vanaemaga Maderas, Californias. Kui ta oli 14-aastane, kandideeris ta T-Zone'i laagrisse, mis oli Tyra Banksi enesehinnangu laager tüdrukutele. Varem töötas Saleisha administraatorina Los Angeleses. Enne supermodelli saadet võis teda näha ka mõningates reklaamides, mis tutvustasid kiirtoidukohta nimega Wendy’s. Teda võis näha ka külalisesinejana sarjas "Inetu Betty".

Ameerika Supermodellid 9. hooaeg[muuda | muuda lähteteksti]

Saleisha saabus võistlusele enesekindlalt ja kõrge enesehinnanguga. Tema elurõõmus ja positiivne iseloom ning tema tugev kõnnak võitis kohtunike poolehoiu. Aga kohtunikud tundsid, et ta loodab liialt oma reklaamivälimusele, nii et nad andsid talle Louise Brooks’st inspireeritud mustad juuksed. Alguses oli Saleisha kimpus oma fotodega, aga pärast kahe viimase hulka sattumist koos kaasvõistleja Victoria Marshman’iga ja teda säästeti ning jäeti saatesse edasi, sai ta nn äratuskõne ning võttis ennast kokku, hakkas paranema ning paremaid pilte tegema. Ta võitis kaks vahevõistlust: Old Navy poe reklaami ning Colleen Quen’i show Pariisis. Viimasel hindamisel olid kohtunikud tema poodiumi valitsemisest lummatud ning Saleisha võitiski. Teiseks jäi Chantal Jones.

Saleisha Stowers: „Ma kasvasin tugevaks nooreks naiseks ning ma olen väga rahul endaga ja sellega, kus ma antud hetkel olen. See on see, millest ma olen koguaeg unistanud, ma pingutasin selle nimel ja nüüd ma selle saingi. Ma tahtsin seda, ma tahtsin seda nii väga, nüüd ma sain selle ja ma ei lase seda enam käest.. Tänan sind jumal... Mina olengi Ameerika järgmine supermodell! Aah!!”

Saate võiduga kaasnesid 100 000 dollariline leping CoverGirl Cosmeticsiga, milles ta reklaamis WetSlicks Fruit Spritzers'it; kaanepilt ajakirjas Seventeen, kus ta foto ilmus 2008. aasta veebruaris; leping Elite Model Managementiga