Ross Lynch

Allikas: Vikipeedia
Ross Lynch esinemas 15. märtsil 2013 R5 Loud Touril

Ross Shor Mark Lynch (sündinud 29. detsembril 1995) on USA näitleja, laulja, tantsija ja pillimängija.

Ta on tuntud Disney Channelis jooksvast seriaalist "Austin & Ally", kus mängib Austin Mooni. Ta lööb kaasa oma pere bändis R5. See koosneb viiest liikmest: Ellington Lee Ratliff, Riker Anthony Lynch, Rocky Mark Lynch, Rydel Mery Lynch ja Ross Shor Mark Lynch. Tema vanem vend Riker oli näitleja ja laulja seriaalis "Glee".

Elu ja karjäär: Ross Lynch sündis ja kasvas Colorados (Littletonis), kuid kolis aastal 2007 Californiasse, et lubada oma vennal Rikeril alustada karjääri. Teda õpetati kodus alates neljandast klassist. Ta õppis laulma ning mängima kitarri. Ta on ka Julianne Hough' sugulane. Ross oskab mängida klaverit, trummi ja kitarri ning õpib mängima viiulit. Ta on käinud saates "So You Think You Can Dance" ja paljudes muudes saadetes.

Ross alustas karjääri Disney kanalil aastal 2011, mängides seriaalis "Austin & Ally" Austinit, kes lisab internetti video, kus ta laulab ning saab üleöö kuulsaks. Seriaal tuli välja 2011. aasta detsembris ja sellele järgnes teine hooaeg, mis tuli välja 2012. aasta märtsis. 2012. aasta alguses mängis Ross Disney kanali filmis "Teen Beach Movie", mis tuleb välja aastal 2013. Filmis mängib Rossi poissi Bradyt. Ross mängib kitarri ja on üks lauljatest oma bändis R5, mis koosneb tema kolmest pereliikmest ja ühest nende sõbrast+ tema ise. Lynch on lindistanud paar laulu seriaalile "Austin & Ally". Need laulud on "Without you"(tunnus laul seriaalile), "Double Take", "Break Down the Walls", "A billion hits", "Not a love song", "It's me It's you", "Better together" ja "Heard it on the radio". Kaksteist asja, mida Ross arvab, et enamus ei tea/ei teadnud: I love to play ice hockey. My favorite color is yellow.I fly model airplanes.My favorite movie is 'Romeo and Juliet.'I like to draw and sketch.I have three brothers and one sister. We have a family band called R5. I've been dancing since I was about 5 years old.My favorite candy is Cadbury Easter eggs.I play guitar, piano, bass and drums. I like to do parkour and free running.I like any kind of food. I usually eat whatever the waiter says is his or her favorite food.

Karjäär: Lynch mängida klaverit, trumme, bass, ukulele, ja on õppida mängima nii mandoliin ja viiul, kuid ta on spetsialiseerunud kitarr. Ta on tantsinud Rage Boyz Crew, grupi poolt asutatud Dance Company Lõuna-Californias. Ta on olnud nii et sa arvad You Can Dance ning on olnud külaline esinemised näitab nagu Moises Ruls!, Ja võib olla isegi näinud filme nagu Grapple, Anton Troy. Aastal 2009 ta ilmus Kidz Bop muusikavideo "Let It Rock". Samuti on ta esinenud Cymphonique muusika video "Lil ' Miss ärplema (?)". Lynch on valatud alguses 2011 ilmuma Disney Channeli telesarja "Austin & Ally" avaosas, mängib Austin Mooni, teismeliste lemmiklauljat, kes saab üleöö sensatsioon pärast muusikavideo featuring tulemuslikkuse tema on internetti üles laadinud ning hiljem moodustab koostöös Ally, mängis Laura Marano. Piloot oli hiljem tõusis terve hooaja tootmine ; show debüteeris detsembris 2011 ning jätkus märtsis 2012. Kevadel 2013 teatati, et seal oleks kolmas hooaeg. 2012. aasta alguses alustas Lynch tööd Disney Channel Original Movie, Teen Beach Movie. Filmi tulistati Puerto Rico. Ta mängib rolli Brady, male pliifilm. Lavastas Jeffrey Hornaday ja esietendus 19. juuli 2013, teenides umbes 8,4 miljonit vaatajat. Tema esimene reklaam singel "Billion Hits" ilmus 2. aprillil 2012. 13. juulil 2012 ilmus Lynchi debüüdi soundtrack singel "Kuulsin seda raadiost ", mis jõudis Suurbritannia singlite edetabelis 196. kohale. 12. september 2012 ta välja oma debüüt soundtrack, Austin & Ally näituselt sama nime. album saavutas kakskümmend seitse Billboard Top 200, üks Billboard Top Soundtracks ja üks Billboardi Kid Albumid. Lynch on salvestanud hulgaliselt laule Austin & Ally. Ta laulis kõik 14 laulu TV show soundtrack, mis ilmus septembrini 2012. Need laulud ka "Ei saa seda ilma sinuta teha" (teema laulu-seeria), "Billion Hits", " kuulsin seda raadiost " ja kaks laulu oma bändiga R5. Lynch on kavas teha cameo välimuse eelseisva filmi "Muppets Most Wanted". R5: Lynch on peamine laulja ja mängib kitarr bändis R5. 2010 R5 välja EP pealkirjaga "Ready Set Rock", mis koosneb laule kirjutanud põhiliselt vendade Riker ja Rocky koos oma õe Rydel. Aprillis 2012 R5 teatas kaudu bändi kodulehel, et nad olid sõlminud plaadilepingu Hollywood Records ja et nad kavatsevad oma esimese klubi tour mais. Nende debüütalbum "Louder" anti välja septembris 2013.

"Austin & Ally" on loodud Kevin Kopelowi ja Heath Seiferti poolt, kes tegid ka "Sonny with a chance" ja "Jonas". Peategelasteks "Austin & Allys" on Austin Moon (Ross Lynch), Ally Dawson (Laura Marano), Trish (Raini Rodriguez) ja Dez (Calum Worthy). Seriaalis osalevad ka Noah Centineo, kes mängib Dallast (poiss, kes Allyle meeldib) ja Andy Milder, kes mängib Lesterit (Ally isa).