Kasutaja:Fosfaatioon/Roti aasta

Allikas: Vikipeedia
Jump to navigation Jump to search

Hiina astroloogias on kaksteist loomamärki, millest igaüks mõjutab ja märgistab üht kuuaastat ja sellel aastal sündinud inimeste iseloomuomadusi. Ühe legendi kohaselt pärinevad loomanimetused Buddha aegadest, kes nimetas aastad kõigi kaheteistkümne looma järgi, kes tulid temaga hüvasti jätma. [1] Esimene nendest oli rott.

Sünniaastad: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Iseloom[muuda | muuda lähteteksti]

Roti aastal sündinud inimesete iseloomujooned: nad on elava kujutlusvõimega, sarmikad ja väga lahked oma armsamate vastu. Rotid on agressiivsed, edasipüüdlikud, usaldamatud ja ausad. Neil on kalduvus kiiresti ärrituda ja nad on mõnikord liigselt kriitilised. [2] Roti märgi all sündinud om just sellised, kellest kõik vanemad unistavad. Rott on kindel ja truu sõber. Rott on oma kavalusega õigustatult loomamärkidest esimesel kohal. Rott oskab hinnata olukordi ja neile olukordadele vastavalt ka reageerida. Rott on intelligentne, auahne ja teiste poolt hinnatud. Rotile meeldivad väga peod ning ta püüab nendest maksimaalselt osa võtta. Rott võidab inimeste poolehoidu pidevate komplimentidega. Ehkki Rott tundub pideva seltskonnainimesena, vajab ka tema turvalisust ja kaitset. Rotid on atraktiivsed inimesed, keda ümbritsevad alati sõbrad. Samas võivad nad olla ka üksikud uitajad, kes harva leiavad püsivaid sõpru. Tuntud perfektsionistidena, püüavad nad alati vältida häbisse sattumist. Nende sundimatus, intelligentsus ja võime näha asju suures plaanis võimaldab suhtlemisel firmade ja inimestega näha situatsioone erinevatest vaatevinklitest. Rotid oskavad kinni haarata tekkivatest võimalustest ja neid ära kasutada, kuid nende ambitsioonikus ja väsimatus võib neile kaasa tuua liiga palju kohustusi. Kuid ärge laske ennast petta – hoolimata leidlikkusest ja pühendumisest äris on Rotid kirglikud ning sügavate tunnetega armastajad.[3]

Armastus[muuda | muuda lähteteksti]

Rott on kirglik ja ei karda kunagi oma sügavamaid tundeid avaldada, kuid samas vajab ta täielikku hoolitsust või muidu muutub Roti jaoks armastus vastumeelseks. Rott armastab elu nautida.

Karjäär[muuda | muuda lähteteksti]

Rott on energiline ja mitmekülgne ning on seotud pidevalt paljude asjadega. Tavaliselt leiab Rott alati õige tee probleemide lahendamisel ja samas on Rott väga hea taktik ja juht.Rotil on piisavalt ettekujutlusvõimet ning tarkust, mille abil liigud edukalt edasi nii ärimaailmas kui ka poliitikas.

Elukutsed, mis sobivad Rotile[muuda | muuda lähteteksti]

Kirjanik, näitleja, jurist, poliitik, võidusõitja, insener, ettevõtja, uurija, juhataja. [4]

Tuntud Rotte maailmas[muuda | muuda lähteteksti]

William Shakespeare, Amadeus Mozart, Gene Kelly, Winston Churchill, George Washington, Richard Nixon, Prints Charles, Julia Child, Louis Armstrong, Prints Andrew, Andrew Lloyd-Webber, Kathleen Battle.

Viited[muuda | muuda lähteteksti]