Josh Flagg

Allikas: Vikipeedia
Mine navigeerimisribale Mine otsikasti

Joshua Daniel Flagg (sündinud 20. augustil 1985 Los Angeleses Californias) on Ameerika Ühendriikide kinnisvaramaakler, telenägu ning mitmete kinnisvaraväljaannete ja -uudiste kaasautor.

Elukäik ja haridus[muuda | muuda lähteteksti]

Josh Flagg on Michael ja Cindy (Platt) Flaggi poeg. Ta on filantroobi, elektroonikatööstuse juhi ja juudi juhi Herman Platti lapselaps ning üleriigilise Platt Music Corporationi kaupluseketi asutaja ja omaniku Benjamin Platti lapselapse lapselaps. Isa poolelt on Flagg Ameerika (Rumeenia päritolu) moetööstuse juhi ja disaineri Edith Flaggi lapselaps, kes on tuntud kui üks esimesi disainereid, kes importis polüestrit kui moetekstiili Ameerika Ühendriikidesse. Edith oli hiljem tuntud oma lapselapse kõrval korduva rolli poolest saates "Million Dollar Listing Los Angeles".

Flagg kasvas üles Los Angeleses, kus ta käis Brentwoodi koolis, mis on erakool Los Angelese Brentwoodi linnaosas. 2003. aastal lahkus Flagg Brentwoodist ja käis Beverly Hillsi keskkoolis, mille ta järgmisel aastal lõpetas.

Karjäär[muuda | muuda lähteteksti]

Flagg alustas kinnisvaramaaklerina töötamist 18-aastaselt, kui ta hakkas tegema elamute müüki kõrgekvaliteedilistes linnaosades, nagu Beverly Hills ja Sunset Strip. Flagg alustas oma karjääri veel keskkooli ajal kinnisvaramaakler Bruce Nelsoni juhendamisel John Bruce Nelsoni firmas Bel Airis, millele järgnes lühike töötamine Coldwell Bankeri Beverly Hills East kontoris 2007. aastal.

Kogu oma karjääri jooksul kinnisvaramaaklerina on Flagg teinud mitmeid rekordmüüke, sealhulgas Brentwood Parki ajaloo kõrgeima müügi ja 25 miljoni dollari suuruse elamu müügi Beverly Hillsis. Ta on olnud ka nimekate kinnistute, sealhulgas Merv Griffini Bel Airi kinnistu ja Dorothy Chandleri kinnistu Hancock Parkis, ning müünud kodusid erinevatele kuulsustele, sealhulgas Adam Levine'ile, Steve Aokile, Shonda Rhymesile ja Tom Fordile.

2009. aastal alustas Flagg tööd Keller Williams Westside'is Los Angeleses, kus ta alustas "Josh Flagg Estates". Forbesi andmetel on Flagg oma karjääri jooksul müünud üle 1 miljardi dollari väärtuses kinnisvara. Hiljem hakkas ta tööle Rodeo Realty'ga.

Miljon dollarite nimekirjad Los Angeles

2006. aastal valiti Flagg koos kahe teise agendiga tõsielusarja, mis järgnes nende karjäärile kinnisvaratööstuses. Nad alustasid saate "Million Dollar Listing Los Angeles" filmimist ja see läks 2006. aasta augustis Bravo kanalil eetrisse.

Eraelu[muuda | muuda lähteteksti]

Flagg elab Californias Beverly Hillsis ja 2013. aasta jaanuaris ostis ta Sunset Stripi kohal asuva mikrokinnistu Jeffrey Katzenbergi pojalt, stsenaristi ja produtsendi David Katzenbergilt. 2015. aastal müüs ta kinnistu disainer Bijan Pakzadi pojale Nicolas Pakzadile. 2015. aasta juunis ostis Flagg Tony auhinnaga pärjatud produtsendi Michael Filermani kinnistu. Kinnistu asub paari ukse kaugusel Paul McCartney kodust, mille ta ostis Courtney Love'ilt, ning asub tänaval, mis on täis endisi ja praeguseid kuulsuste omanikke, nagu Don Johnson, Prince ja Ozzy Osbourne Flaggile kuulub ka tema kadunud vanaema penthouse Century Towersi kompleksis Century Citys.

Flagg on avalikult gei, olles end 2011. aasta märtsis avalikustanud. 2016. aasta juulis tegi Flagg oma kihlatule Bobby Boydile abieluettepaneku flashmobi ajal Four Seasons Hotel George V-s. Paar abiellus 10. septembril 2017 Los Angeleses Beverly Hills Hotel'is. Paar teatas oma lahutusest 2022. aasta märtsis.

Flagg on kaunite kunstiteoste, haruldaste autode ja ühe suurima Billy Hainesi mööbli kollektsionäär riigis. Ta on reisinud enam kui kuuskümmend riiki ning tal on kiindumus arhitektuuri ja kodudisaini vastu.

Heategevus[muuda | muuda lähteteksti]

Flagg kuulub Los Angeleses asuva Cedars-Sinai meditsiinikeskuse ja Los Angelese juudi kodu juhatajate nõukogusse. 2016. aastal oli ta Cedars-Sinai jaoks korraldatud ürituse "Rock for Research" kaasesimees.

Allikad[muuda | muuda lähteteksti]