Huuletubakas: erinevus redaktsioonide vahel

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti
Lisasin tubakavabad kohvipadjad
PResümee puudub
(Lisasin tubakavabad kohvipadjad)
'''Lahtine mokatubakas''' on niiske pulber, millest rullitakse näppudega sobiva suurusega portsionid või kantakse huule alla spetsiaalse nõelavaba süstlaga. Pikaajalisemad kasutajad tihti ei näe tubaka vormimisega suuremat vaeva ning asetavad näputäie lihtsalt huule alla. Tänapäeval on lahtsisest mokatubakast populaarsemad mokatubaka portsionid ehk padjad, kuna neid on lihtsam kasutada ning nende kasutamine on diskreetsem.
 
[[Pilt:Portioned snus.jpg|pisi|Huuletubakas padjakestena|221x221px]]'''Mokatubaka padjad''' on teekotti meenutavad mokatubaka portsionid. Pakendis on küll väiksem kogus tubaka, kuid patjade eelis on võimalus tarbida snusi mugavamalt ja diskreetsemalt, kui lahtise mokatubaka puhul. Huuletubaka padjad on saadaval kahes erinevas variandis:
 
* Orginaalne ehk '''pruun padi''' on pärit aastast 1973 ja on siiani enim käibel olev variant. Tootmise ajal niisutatakse tubaka ümber olevat teekoti sarnast materjali ning selle tulemuseks on pruunikat värvi niiske padi.
 
== Tubakavabad nikotiinipadjad ==
[[Fail:Kohvipadjad.jpg|pisi|Tubakavabad kohvipadjad, mis sisaldavad koffeiini]]
Tänapäeval on välja töötatud ka tubakavaba snus, mida on nikotiiniga ja nikotiinivaba.
Tänapäeval on välja töötatud ka tubakavabad nikotiinipadjad ja koffeiini sisaldavad kohvipadjad.
 
Tubakavabad nikotiinipadjad on valmistatud mustadest teelehtedest, mida on maitsestatud soolade ja muude maitseainetega. Sellist snusi on võimalik saada ka lahtisena, kuid valdav enamus pakutavast kaubast on padjakeste kujul. Selline toode on mõeldud peamiselt huuletubaka tarbijatele, kes soovivad tubaka kasutamist lõpetada. Kuigi selline toode ei sisalda alaealistele keelatud aineid, siis enamus kaupmehed on kehtestanud müügikeelu alla 18 aastastele.
12

muudatust

Navigeerimismenüü